Sevgililer gününün gelmesine çok az bir gün kala,daha önceden almayı düşündüğünüz hediyeleri bir kenara bırakın. Bu sevgililer gününde daha önceden aldığınız ya da yaptığınız her şeyi unutun. Çünkü bu sevgilililer gününde, sevgilinize sunacağınız planın bir parçası olan hediyeniz, daha önce hiç düşünülmemiş ve kolay kolay bulunmayan türden birşey olacak! Sevgiliniz için bu sene çılgın ve çok ilginç bir hediye almaya ne dersiniz? Gerçekten kulağa farklı geliyor değil mi? Peki Böyle farklı,yaratıcı ve çok çılgın bir hediye alarak sevgilinize nasıl bir hediye mi vermiş olacaksınız? Tabiki de yıllar sonra bile unutamayacağı, esprili ve çevresindeki herkesin tebessümle anlatabileceği bir sevgililer günü hediyesi vermiş olacaksınız. Kimin aklına gelmişte böyle bir ürün yapmış diyeceğiniz ilginç 14 şubat sevgililer günü hediyeleri inanın ki sevgilinizin çevresindeki herkesin takdirini kazanacaktır.  Şimdi sizler için yüzlerce hediye arasından seçtiğimiz en zihni sinir sevgililer günü hediyelerini incelemeye ne dersiniz?

Kişiye Özel Oskar Ödülü
Kişiye Özel Oskar Ödülü

KİŞİYE ÖZEL OSKAR ÖDÜLÜ
Bir erkeğe ya da bayana tüm özel günlerde verilebilecek muhteşem bir hediye. Kişiye özel olarak üretilen bu oskar ödülleri ile önümüzdeki sevgililer gününde, sevgilinizi yılın en iyi erkek arkadaşı,eşi,sevgilisi ödülüne layık görebilirsiniz.
Detaylı İnceleme Sayfası

nokta

Sevgili Yastığı
Sevgili Yastığı

SEVGİLİ YASTIĞI
Sevgililer gününü sevgiliniz ile beraber geçirmeyen çiftler için mükemmel bir teselli hediyesi. İki parçadan oluşan bu yastık ile,sevgiliniz yanınızda yok iken tek şekilde kırık bir kalbi andıran, yanınızda iken ise tam bir kalbi oluşturan mükemmel yaratıcı bir sevgililer günü hediyesi.
Detaylı İnceleme Sayfası

nokta

Erotik Kalp
Erotik Kalp

EROTİK KALP
Sevgililer gününde ilişkisine yeni bir boyut kazandırmak isteyen ve heyecanını yitirmiş birlikteliklerine, ilk sevgili oldukları zamanları hatırlatacak çok dahiyane bir ürün erotik kalp hediyesi. İçerisinde 100 adet erotik görev içeren bu kalp, sevgililer günü için farklı bir hediye tercihi olabilir.
Detaylı İnceleme Sayfası

nokta

Aşk Dolu Kavanoz
Aşk Dolu Kavanoz

AŞK DOLU KAVANOZ
Sevgililer günü için hem romantik hemde farklı bir hediye arıyanlar içinse en ideal seçenek aşk dolu kavanoz olacaktır. İçerisinde 365 adet romantik mesaj içeren bu kavanoz ile bir sonraki sevgililer gününe kadar her gün bir hediye verme şansını yakalıyabilirsiniz.
Detaylı İnceleme Sayfası

nokta

istiridye içinde inci kolye
istiridye içinde inci kolye

İSTİRİDYE İÇİNDE İNCİ KOLYE
Öyle bir hediye düşünün ki dıştan bakıldığında basit bir istridye kabuğu fakat içi açıldığında ise romantik bir hediye. İçerisinde gerçek inci bulunduran bu istridye ile sevgililer günü için unutulmaz ve romantik bir hediye siparişi verebilirsiniz.
Detaylı İnceleme Sayfası

nokta

Mesajlı Çikolata
Mesajlı Çikolata

MESAJLI ÇİKOLATA
Aşk ve sevgi mesajları, sevgililer gününün olmazsa olmazlarındandır. Bu yüzden o gün için tasarlanmış bir hediyedir mesajlı aşk çikolataları. Üzerine birbirinden farklı aşk mesajını yazdırabileceğiniz bu çikolatayı, alacağınız farklı bir hediyenin yanında ekstra romantiklik katsın diye hediye edebilirsiniz.
Detaylı İnceleme Sayfası

nokta

Aşk Tapusu
Aşk Tapusu

AŞK TAPUSU
Sevgilinize olan aşkınızı farklı bir yöntemle göstermek istiyorsanız, kesinlikle ilk tercihiniz olacak bir ürün aşk tapusu. Erkek arkadaşınızın bilgileriyle doldurtacağınız bu ilginç tapu ile kendi cumhuriyetinizin sahibini belirleyebilirsiniz.
Detaylı İnceleme Sayfası

nokta

Aşk yastığı
Aşk yastığı

AŞK YASTIKLARI
Birlikte yaşıyan çiftler ya da eşler için tasarlanmış çok yaratıcı ve farklı bir sevgililer günü hediyesi,aşk yastıkları. Çünkü yan yana konduklarında birbirlerini tamamlıyarak ortaya romantik bir resimler çıkaran bu yastıkları sevgililer gününde aşkınızı yansıtacaklar.
Detaylı İnceleme Sayfası

nokta

kendi sevgilini kendin ör seti
kendi sevgilini kendin ör seti

KENDİ SEVGİLİNİ KENDİN ÖR
Sevgililer günü için el emeği bir hediye vermeye ne dersiniz? ozaman kendi erkek arkadaşınızı örerek ona hediye edin. Fakat biraz acele edin sevgililer günü öncesi örüp , hediyenizi yetiştirmeye çalışın.
Detaylı İnceleme Sayfası

nokta

sıcak kalpler
sıcak kalpler

SICAK KALPLER
14 şubat günü havaların soğuk olucağı kesin, bu soğuk günde sevgilinizin ellerini ve kalbini ısıtacak bir hediye etmeye ne dersiniz? Sevgililer gününde sevgilinize alabileceğiniz bu küçük kalpler hem çok kullanışlı hem de manidar.
Detaylı İnceleme Sayfası

 

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!