el yapımı yılbaşı hediyeleri
el yapımı yılbaşı hediyeleri

Biraz sabır, biraz emek ve sevgiyle hazırlanan bir hediyenin gönüllerde yaratacağı mutluluğa sıradan bir hediye asla yaklaşamaz! Sevdiklerinize özel ve mutluluk verici bir hediye vermek istiyorsanız, tüm emeğinize fazlasıyla değecek el yapımı hediyeler hazırlayabilirsiniz. Çünkü, hem hediyenize değer katmış, hem çok özel bir anlam yüklemiş, hem de sevdiklerinizin yıllarca saklayabilecekleri sevgi dolu kıymetli bir hediye hazırlamış olacaksınız. Kendi el emeğinizle hazırlayıp, sevdiklerinizi çok mutlu edebileceğiniz şahane bir özel gün fırsatı çok yakınımızda. Bu gün, sizin de tahmin edebileceğiniz üzere; 2015 yılbaşı! Yeni yılda en çok bakılan, en fazla araştırılan  hediyelerden biri de, el emeği ile hazırlanmış hediyeler. Eğer siz de, yeni yılı sevdiklerinizle mutluluk ve coşku içerisinde kutlamak için el yapımı hediye fikirleri araştırıyorsanız, doğru adrestesiniz. Çünkü bu yazımızda siz değerli hediyetavsiyeleri.com okurları için birbirinden güzel el yapımı hediye önerileri oluşturduk.  Yapımı için çok fazla emek ve zaman harcamayacağınız, sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak sunduğunuzda ise inanılmaz derecede etkileyici el emeği yılbaşı hediyeleri karşınızda.

El Yapımı 2015 Yılbaşı Hediyeleri

el yapımı yılbaşı dekoratif küpler
el yapımı yılbaşı dekoratif küpler

El Yapımı Kumaş Küp Bloklar: Küp şeklinde üzeri renkli kumaşlarla süslenmiş keçe kumaş bloklar son derece dekoratif. Hazırlanması için sadece, makas, orlon ipliği, renkli kumaşlar ve kumaş dolgu malzemesi yeterli. Sevdiklerinize, evlerinde sergileyebilecekleri el yapımı süslü püslü bir yılbaşı hediyesi düşünüyorsanız bu blokları deneyebilirsiniz.

el emeği ile metal kolye
el emeği ile metal kolye

Metalden Hazırlanmış Kalp Kolye: Sevgilinizi mutluluktan sevinç göz yaşlarına boğacak, O’nu ne kadar sevdiğinizi en iyi hissedebileceği ve yıllarca boynundan hiç düşürmek istemeyeceği el yapımı metal kolye! Şık bir hediye kutusu içerisinde sunmanızla birlikte sevgiliye en güzel yılbaşı hediyesi olacağı kesin.

kokulu mumlarla hazırlanmış el yapımı mum Kavanoz
kokulu mumlarla hazırlanmış el yapımı mum Kavanoz

El Yapımı Kokulu Mum Kavanoz: Yılbaşı mum ışıklarının altında çok daha romantik ve eğlenceli geçer diye düşünüyorsanız, işte karşınızda kavanoz kokulu mum! Kokulu, rengarenk ve eritilebilir mumlardan hazırlanmış bu kavanozlar, yılbaşı için sevdiklerinize verebileceğiniz çok etkileyici bir hediye olacak!

el yapımı yılbaşı tebrik kartı
el yapımı yılbaşı tebrik kartı

El Yapımı Yılbaşı Kutlama Kartı: Nerede o eski yılbaşı tebrik kartı diyenler için, işte karşınızda son derece şirin ve etkileyici el yapımı yılbaşı kartı. Annenizin, babanızın, eşinizin, sevgilinizin veya arkadaşlarınızın yeni yılını kendinizin hazırlayacağı bir tebrik kartı ile kutlayabilirsiniz. Malzemelerini kırtasiyeden rahatlıkla temin edebileceğiniz (Sarı zarf, altın yaldızlı kalem, sicim, kalp şeklinde beyaz karton) El yapımı yılbaşı tebrik kartı, sevdiklerinize yılbaşı için en özel hediyelerden birine dönüşecek.

vanilyalı kardan adam bisküvi ve yılbaşı kekleri
vanilyalı kardan adam bisküvi ve yılbaşı kekleri

El Yapımı Vanilyalı Kardan Adam ve Kar Taneleri Bisküvi: Yılbaşında Çocuklarınız ve gelen misafirleriniz için, yeni yılın konseptine uygun vanilyalı kardan adam ve kar taneleri şeklinde bisküviler, en iyi ikramlardan biri olacak.

kalp şeklinde dekoratif süs
kalp şeklinde dekoratif süs

Tığ ile İşlenen Kalp Şeklinde Dekoratif Süs: Yılbaşı akşamı sevgilinize kapıda sizi karşılarken işte bu muhteşem sürprizi yapabilirsiniz.  Kucağınızda kalp şeklinde orlon iple hazırlan hazırlanmış dekoratif bir süs eşyası! Eminiz ki, yıllarca sevgilinizin duvarından hiç inmeyecek ve her an aşkınızı dile getirecek bir hediye olacaktır.

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!