Akıllı mobil telefonların yaygınlaştığı son yıllarda , mesajlaşma programlarıda bir bir türedi. Son yılların en popüler mesajlaşma uygulaması olan whatsapp , benzeri onlarca mesajlaşma uygulaması her akıllı telefonu olanı uygulama mağazasında beklemekte. Peki bu kadar çok mesajlaşma uygulaması varken whatsapp neden diğerlerine göre popüler? Daha iyi alt yapıya sahip olmasından mı? , Kullanan kişi sayısı ve yaygınlığı daha çok olmasından dolayı mı? Yoksa uygulama içerisinde kişilerin birbirlerine gönderdikleri emoji yani karakterli görseller mi? Son zamanlarda emoji kelimesini çok duyar olduk bu yüzden büyük bir çoğunluğun emojiler dediklerini duyar gibiyiz. Emoji aslında “E” Görsel “Moji” de karakter anlamına gelen kişinin sanal alemde ifadesini yansıtmaya yarayan simgelerdir. Artık telefon ile mesajlaşırken üzüldüğümüzde üzgün surat :( , Mutlu olduğumuzda gülen surat :) emojilerini neredeyse her cümlenin sonunda kullanır olduk. Peki emojiler hayatımızın içerisine bu kadar girmişken neden onlara ait ürünler yapılmasın demişler ve emoji ifadelerini kullanıp birbirinden şirin ve anlamlı yastıklar ve kupa bardaklar hazırlamışlar. Ayrıca sadece tasarlamakla kalmamışlar birde bunları kişiye özel hale getirmişler. Örneğin sevgiliniz ile aranız bozuk ,whatsapp’dan yüzlerce üzgün surat , ağlayan surat , asık surat gibi af dileyecek emojiler gönderdiniz fakat sonuç nafile ise; birde ağlak suratlı üzerine beni affedermisin? yazılı emoji yastık göndermeyi deneyin. Sonuç kesinlikle ilkine göre daha etkili olacaktır. Neyse lafı daha fazla uzatmadan , aşağıda son zamanlarda en çok kullanılan emoji ifadelerinden oluşan yastık ve kupaları seçtik. Umarız bu dijital surat emojiler , sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olabilecek çok özel koltuk üstü süs eşyası ya da masa üstü kupa bardaklar olurlar.

nokta2

Sevgililere özel romantik emoji yastık
Sevgililere özel romantik emoji yastık

SEVGİLİLERE ÖZEL EMOJİ YASTIK
Mobil iletişim artmasıyla birlikte artık gönül ve aşk işleri de değişmeye başladı. Aşkınızı ve sevgilinize olan hislerinizi artık anlık olarak kalp ya da gözlerinden kalp fırlayan emoji ifadeler ile yapabiliyorsunuz. Bu elinde kırmızı renk kalp tutan emoji yastık da sevgilinize olan hislerini dijital ortamın nimetlerinden yararlanıp , reel hayata dökülmüş hali. 40x40x12 cm ölçülere sahip bu yastık ile sevgiliye sürpriz yapmak isteyen herkes için çok ideal bir ürün.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Kişiye özel aşık çiftler emoji kupa bardak
Kişiye özel aşık çiftler emoji kupa bardak

AŞIKLARA ÖZEL EMOJİ KUPA BARDAK
Soğuk ,yağmurlu ve karlı şu kış günlerinde sevgilinize hem içini hemde ellerini ısıtacak bir hediye mi arıyorsunuz? O zaman gün içerisinde mesajlaşırken kullandığınız o sarı kafalı emojilerin kupa bardaklarını hediye edin. Rengarenk gökkuşağı şemşiyesi altına sığınmış, birbirlerine aşk ile bakan emoji bardakların konuşma balonlarının içine istediğiniz 2 adet mesajı ve isimlerinizi yazdırabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Doğum gününe özel emoji yastık
Doğum gününe özel emoji yastık

DOĞUM GÜNÜNE ÖZEL EMOJİ YASTIK
Eşinizin , çocuğunuzun ya da yakın arkadaşlarınızın doğum günü yaklaşıyor ve onlara sevimli ve popüler bir hediye mi almak istiyorsunuz? İşte karşınızda pastadaki muma olağanca gücüyle üflemeye çalışan dünyanın en sevimli suratına sahip emoji yastık. Üzerine istediğiniz doğum günü mesajını yazdırabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Özür dilerim emoji kupa bardak
Özür dilerim emoji kupa bardak

KİŞİYE ÖZEL AFFET BENİ EMOJİ KUPA BARDAK
Sevgilinizin kalbini kırdığınızı düşünüyor ve kocaman bir eşşeklik yaptığınızı mı düşünüyorsunuz? , Yazdığınız mesajlar , gönderdiğiniz birbirinden üzgün emoji ifadeleri etkisiz kalıyorsa, artık son hamlenizi yapmanızın vakti gelmiştir. Duygu sömürüsü yaptıracak ve sevgilinizin sizi affetmesini sağlayacak en mükemmel hamle görseldeki üzgün suratlı emojinin olduğu bardak üzerine istediğiniz 6 farklı özür mesajını yazarak sevgilinizin adresine kargolamak olmalıdır.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Çok Üzgünüm Affet Beni Yastık
Çok Üzgünüm Affet Beni Yastık

ÇOK ÜZGÜNÜM BENİ AFFET EMOJİ YASTIK
Sevgilinizi üzdüyseniz, hatalı olduğunuzu kabul ediyorsanız ve onu geri kazanmak için hediye araştırıyorsanız işte karşınızda sizin ruh halinizin yansıtan emoji yastık. Dolu dolu gözleri ile binlerce kez özür dileyen bu yastığı alan sevgilinizin sizi affetmemesi imkansız. Konuşma balonu içerisine yazdığınız af mesajı ile özrünüzü kabul edilme etkisini kat ve kat arttırmış olabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

yılbaşına özel mutlu yıllar emoji yastık
yılbaşına özel mutlu yıllar emoji yastık

YILBAŞINA ÖZEL MUTLU YILLAR YASTIK
Yeni yıla girerken sevdiklerinizi yılbaşı mesajı atarken hediye olarak da bu sevimli suratlara sahip emoji yastıkları hediye edebilirsiniz. Elinde yılbaşının geldiğini müjdeleyen çanı ve kafasındaki noel şapkası ile tamamen yeni yıla özel tasarlanmış bu kare yastık ile 2016 yılında ve devamındaki tüm yıllarda sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Doğum gününe özel emoji kupa bardak
Doğum gününe özel emoji kupa bardak

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN EMOJİ KUPA BARDAK
Sevdiklerinize doğum günlerinde ” iyi ki doğdun” demenin en sempatik yolunu mu arıyorsunuz?  Öyleylse işte karşınızda kafasında kukuletası , önünde çikolatalı pastası ve kafasının üstündeki doğum günü mesajı içeren konuşma balonu ile emoji kupa bardak. Hem çay hemde kahve içimine uygun bu porselen kupa bardaklar ile sevdiklerinizin hem içini hemde ellerini ısıtacaksınız.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!