Seni seviyorum diyen Kalpli hediyeler.Kalp temalı hediyeler sevgililer arasında alınıp verilen en romantik ve aşkı en çok hissettiren hediyelerdendir.Bu yazımızda sevgilinize ya da eşinize doğum gününde alabileceğiniz 10 Romantik Kalpli hediyeleri inceliyeceğiz. Bu yazımızda kişiye özel romantik yastıklar,sevgiliye özel sihirli bardaklar,seni seviyorum sözcüklerini kitaba döktüğünüz kişiye özel kitaplar,çok özel sevgili çerçeveleri,aşk şarkıları ve çok tatlı peluş oyuncakların incelemelerini ve nereden alabiceğinize ait bilgileri bulabileceksiniz. Bunun dışında hediye için ayırabileceğiniz bütçeniz yoksa sevgilinize romantik hediyelerin en anlamlısı ve en güzelini “seni seviyorum”diyerek verebilirsiniz.

1-ROMANTİK YASTIKLAR
Üzerinde sizin ve sevgilinizin çöp adam resimlerinizin ve size ait özel mesajınızın bulunduğu romantik yastık kılıfları.


2-SEVGİLİYE ÖZEL BARDAKLAR
Sevgilinize özel olarak üretilmiş bu kupalarla kahve ve çay keyfinizi daha değerli hale getirebilir ve çok orijinal bir hediye edebilirsiniz.

3-KİŞİYE ÖZEL AŞK KİTABI YAZDIRIN
Size ait bilgilerden oluşturulan 100-200 sayfalık sevgilinize özel kitaplar ile ona olan duygularınızı kalıcı hale getirebilirsiniz.

4-KALPLİ FOTOĞRAF ÇERÇEVELERİ
Sevdiğinize hediye edebileceğiniz bu kalpli fotoğraf çerçeveleri ile mutlu anlarınız hayatınız boyunca kalıcı hale gelsin..

5-KALPLİ PELUŞ AYICIKLAR
Sevgilinize Aşkınızı anlatmanın en tatlı yolu ona alacağınız peluş oyuncaklardan geçer.

6-KALP KOLYELER
Ona giyebileceği bir Kalpli hediye vermek istiyorsanız, Kalp Şeklinde tasarlanmış kolyeler tam aradığınız hediye.

7-AŞK ŞARKISI VE SEVGİLİYE VİDEO
Eğer sevgilinize ya da eşinize ömür boyu sürecek hatıra niteliğinde bir hediye vermeyi planlıyorsanız, kişiye özel olarak hazırlanıcak olan aşk şarkısını ve videosunu hediye edebilirsiniz.

8-KALPLİ İLGİNÇ HEDİYELER
Sevgilinizi doğum gününde şaşırtmak istiyorsanız, Kalp şeklindeki bu ilginç hediyeler ile amacınıza ulaşabilirsiniz.

 
9-ÇOK ÖZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYELERİ
Eğer sevdiklerinize dünyada eşi benzeri olmayan ve sadece onun için üretilmiş olan bir hediye vermeye ne dersiniz? 

sevgiliye_mesajli_kurabiyeler


10-SEVGİLİYE ÖZEL SERTİFİKALAR
Eğer sevgilinize çok farklı ve sadece ona ait olacak bir hediye arıyorsanız, kişiye özel olarak üretilmiş bu aşk sertifikları tam size göre.


 

1 Yorum

Yorum Bırakın!