Son zamanlarda sevgilinizle olan ilişkiniz biraz limoni ve kendinizi sık sık kavga ederken mi buluyorsunuz? Kavgların sebebi ise; siz ve bircik aşkınıza olan isteyerek ya da istemeden yapmış olduğunuz yanlışlıklar mı? O zaman ister bilerek, istersenizde kasıt bulunmadan işlediğiniz hatalar için “eşşeklik etmişsiniz” kelimesine layıksınız. Aslında bu kelime; kalbi kırılan sevgilinizin gönlünü kazanmak, ufak şirinlikler yapmak ve sizde daha anlayışlı davranmasını sağlamak için süper bir dayanak. Sevgilinizden özür dilerken sevimli ve sempatik ses tonunuzla “eşşeklik ettim aşkım” derseniz , karşınızdaki kişinin yumuşuşadığını görebilirsiniz. İşte bu sebepten ötürü ,sevgilinize karşı belirli bir vesile ile kusur işlediyseniz , hatanızı kabul ettiğinizi gösterip, ondan özür dilemek istiyorsanız sevimlimi sevimli birbirinden özel ürünlerin bulunduğu eşşeklik ettim ürünlerini sizler için araştırdık. İçerisinde eşşeklik ettiğinizi ve sevgilinizden özür dilediğinizi bariz bir şekilde gösterecek eşşek figürlerinden, mesajlara , çikolatalardan, kişiye özel notlara kadar etkileyici ve kalp onarıcı onlarca farklı sevgiliye hediye bulabileceksiniz. Aşağıda sizler için sunduğumuz birbirinden etkileyici eşşeklik ettim özürümü kabul et ürünleri ile aşkınızın kalbini onarmanın bu kadar kolay olduğunu düşünmemişsinizdir..

nokta

50 cm boyunda Eşşek Peluş
50 cm boyunda Eşşek Peluş

EŞŞEKLİK ETTİM 50CM BOYUNDA PELUŞ EŞŞEK
Sevgilinizin o yumuşacık kalbini kırdığınızı ve eşeklik ettiğinizi düşünüyorsanız , işte size tamda adı üstünde 50 cm boyutunda eşşek. “Özür dilerim” 2 kelimeden oluşan kısacık bir cümle de olsa , o özürü kabul ettirmek aslında hiçte o kadar kolay değil. Bu yüzden Özürünüzün etkisi arttırmak hatta daha da somutlaştırmak için sevgilinize kocaman bir eşşek hediye edin!
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Kişiye Özel Eşşeklik Ettim Kupa
Kişiye Özel Eşşeklik Ettim Kupa

KİŞİYE ÖZEL EŞŞEKLİK ETTİM KUPA BARDAK
Sevimli,mahçup ve bir okadar da utangaç olan eeyore’u bilmeyen yoktur herhalde. İşte sizde yaptıpınız kabahattan dolayı aynı eeyore’un hissettiği duygulara sahipseniz , tamamen size özel olarak hazırlanacak eşşeklik ettim kupası hazırlatabilirsiniz. Bir eşşeğin düşünceli bakışları altında konuşma balonu üzerine yazdırabileceğiniz ” beni affet bitanem” yazısı özür dilemede kullanabilecek en güzel kupa bardaklardan.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Sevgilden özür dileme kutusu
Sevgilden özür dileme kutusu

MESAJLI VE ÇİKOLATALI ÖZÜR DİLERİM ÇİKOLATASI
Bir kadını etkilemenin en güzel yolu çikolataladır. Hiçbir bayan çikolataya hayır demez.  İşte bu yüzden sizde çikolatanın bayanların üzerindeki bu etkisini kullanabilirsiniz. Heleki bu çikolatalar eşşeklik ettiğinizi gösteren özel ambajlara sahipse. Üzerinde eşşeklik ettim özür dilerim yazısı bulunan 4 cm boyutlarında mabel çikolata ve 20 farklı özür dileme söz bulunan hediye kutusu kendinizi affettirmenin özel yolu olabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Eşşeklik Ettim Hediye Sepeti
Eşşeklik Ettim Hediye Sepeti

EŞŞEKLİK ETTİM ÖZÜR DİLERİM HEDİYE SEPETİ
Sevgilinizden özür dilemek için dolu dolu bir hediye arayışı içerisindeyseniz, kupa,sevimli eşşek ve kişiye özel özür mesajından oluşan bu mükemmel 3’lüyü satın alabilirsiniz. Eşşeklik ettiğinizi her üründe de gösterebileceğiniz, içerisinde mini sempatik peluş eşşek , 1 adet tamamen sizin cümlelerinizden oluşan özür mektubu ve 1 adet beni affedermisin yazılı kupa bardak bulunmaktadır.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!