Atalarımız ne demiş? Dünyada mekan ahirette iman. Bizim geleneklerimize göre; yeni bir ev sahibi olan yakınlarımıza ve dostlarımıza bütçemiz doğrultusunda çam sakızı çoban armağanı hediye almak adettendir. Ve genellikle yeni ev alan yakınlarımıza evlerinde kullanabilecekleri ve ihtiyacı neyse ona göre seçimlerimizi yaparız.  Fakat hediye seçmek her konuda olduğu gibi ev hediyeleri olduğunda da bizleri zorlayabilir. Sizde şuanda bu yazımızı okuduğunuza göre; ev hediyesi seçiminde karara varamamış ya da arayış içerisinde olabilirsiniz. Bizde hediyetavsiyeleri.com olarak bu doğrultuda ev hediyesi olarak alınabilecek tüm hediyeleri gruplara ayırarak sizlere önermeye çalışacağız.

Ev Hediyesi – Duvar Saati

Duvar saatleri her evde bulunan ve olmazsa olmaz duvar aksesuarlarından birtanesidir. Bu doğrultuda hediye alacağınız yakınınızın kişiliğine,oturduğu evin rengine ve dekorasyonuna uygun olan bir duvar saati çok güzel bir hediye olabilir. Ayrıca kişiye özel olarak üretilen saatlerde hem ev sahibine özel bir ürün hemde çok kalıcı bir hediye olabilir. Ve her baktığında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Kahvaltı Tabağı Duvar Saati
Kahvaltı Tabağı Duvar Saati

KAHVALTI TABAĞI ŞEKLİNDE DUVAR SAATİ
Güzel bir güne başlamanın en önemli şartı sıkı bir sabah kahvaltısı yapmakla başlar. Kişiye özel kahvaltı tabağı duvar saati de sabah kahvaltısı yapmadan evden çıkan dostlarınıza o öğünü atlamaması için uyarı veren bir duvar saati. Üzerine ” kahvaltını yapmadan sakın evden çıkma” yazdırabileceğiniz duvar saati ile kahvaltı öğününü atlamasını istemeğiniz bir sevdiğinize mutfak hediyesi olarak alabilirsiniz.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Pizza şeklinde duvar saati
Pizza şeklinde duvar saati

PİZZA DESENLİ DUVAR SAATİ
Eve pizza siparişi verip , o pizzayı tv karşısına geçip ballandıra ballandıra yiyen bir arkadaşınız yeni ev aldıysa , ev hediyesi olarak götürülebilecek en güzel hediye tabiki yemekten çok büyük keyif aldığını pizza tasarımlı duvar saatidir. Mozeralla peynir üzerine, sucuk,mantar,domates ve mısır ile hazırlanmış bu leziz pizza duvar saati sevdiklerinizn mutfağının havasına hava katacaktır.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Sigara içmek yasaktır duvar saati
Sigara içmek yasaktır duvar saati

EVDE SİGARA İÇMEK YASAKTIR DUVAR SAATİ
Ev içerisinde sigara içmek konusunda katı kurallarınız varsa ve bunu size gelen misafirlerinize sözlü şekilde söylemek yerine duvara astıdığınız duvar saati ile söylemeye ne dersiniz? O zaman “no smoking” temalı duvar saati üzerine “burada sigara içmek yasaktır” şeklinde bir mesaj yazdırabilirsiniz. Böylelikle evinize gelen misafirlerinizi sigarayı balkonda ya da evin dışında içmeye zorlayabilirsiniz.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Ahşap görünümlü duvar saati
Ahşap görünümlü duvar saati

AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ DUVAR SAATİ
Yeni ev hediyesi olarak duvar saati almaya karar verdiyseniz, sıradan duvar saatleri yerine örnekte olan rakamları dökülmüş görünüme sahip duvar saatini hediye edebilirsiniz. 27 cm çapında hdf malzeme ve süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanan bu duvar saatini kişisel hale getirerek yeni ev sahibi olmuş sevdiklerinize unutulmaz ve kalıcı bir hediye verebilirsiniz.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

ev_hediyesi_duvar_saati

Ev Hediyesi – Mutfak Gereçleri

Mutfak gerçeleri her evde bulunması gereken zorunlu demirbaşlardır diyebiliriz. Bu yüzden ev hediyesi alacağınız yakınınız yeni evli ve aldıkları ev ilk ise; mutfakta kullanabilecekleri hediyelerden alabilirsiniz. Peki nedir bunlar? Benim önerim çeyiz olarak alınan bu tarz mutfak gereçleri evlerinde zaten vardır fakat farklı hediye gruplarından olan kişiye özel olarak üretilmiş mutfak gereçlerini tercih edebilirsiniz.

Baykuş mutfak zamanlayıcı
Baykuş mutfak zamanlayıcı

BAYKUŞ MUTFAK ZAMANLIYICISI
Baykuş görünümlü mutfak zamanlayıcısı, üzerinde bulunan 60 dakikalık geri sayım mekanizması ile yemekleri tam kıvamında yapmaya yarayan mükemmel bir mutfak yardımcısıdır. Yemek yapma konusunda herşeyi dakikalar ile ölçen bir arkadaşınıza ev hediyesi götürmek için ilginç ürünler arayışı içerisindeyseniz, baykuş mutfak zamanlayıcı tam size göre.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Bayanlara özel mutfak önlüğü
Bayanlara özel mutfak önlüğü

KİŞİYE ÖZEL MUTFAK ÖNLÜĞÜ
Ev hediyesi olarak mutfak eşyaları dendiğinde ilk akla gelen yemek yaparken kullanılan mutfak önlükleri gelir. Fakat bu mutfak önlüğü öyle mutfak mağazalarında satılan sıradan mutfak önlükleri gibi değil. Üzerine fotoğraf ve isim yazdırabileceğiniz tamamen kişiye özel bir mutfka önlüğü. Yemek yapmaktan hoşlanan ve vaktinin büyük bir çoğunluğunu mutfakta geçirmekten keyif alan yeni evli arkadaşınıza ev gezisine giderken götürülebilecek en mantıklı hediye.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Kaşık tutucu
Kaşık tutucu

KAŞIK TUTUCU ADAM
Bırakın yemek yapmayı, bir çorbayı bile karıştırmaya üşenen sevdiklerinize yeni ev hediyesi ne alabilirim diye düşünüyor ve esprili bir hediye arıyorsanız “HUG DOUG” kaşık tutucu tam aradığınız ürün olabilir. Tencerenin kenarına sabitlenerek sürekli kaşığı tutmaya çalışan bu arkadaş, tencere başında kaşık tutmağa üşenen sevdikleriniz için birebir.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Sihirli zincir şişe tutucu
Sihirli zincir şişe tutucu

SİHİRLİ ZİNCİR ŞİŞE TUTUCU
Ev Hediyesi olabilecek mutfak gereçlerinde sıra geldi en ilginç ürüne. Sihirli bir düzeneğe sahip bu zincir kocaman içi dolu şişeleri görselde gördüğünüz gibi havada tutabiliyor. Olağan üstü tasarıma ve insanların gözlerine inanamayacağı bu zincir şişe tutucuyu ilginç dekoratif eşyaları almaktan hoşlanan sevdiklerinizin evine giderken hediye olarak götürebilirsiniz. Artık yeni moda ; ev hediyesi olarak baklava götürmek değil! Sihirli zincir tutucu götürmek!
fiyat-bilgisi-icin-tikla

ev_hediyesi_mutfak_gerecleri

Ev Hediyesi – Pratik Ev Gereçleri

Pratik olan ne varsa her zaman insanların işlerini kolaylaştırmıştır. Sizde Yeni ev sahibi olan dostlarınıza evlerindeki işlerini kolaylaştırabilecek pratik ev gereçlerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz ürünler hem ilginç hemde ev sahibini mutlu edicek cinste.

Seyahat için pratik çamaşır sabunu
Seyahat için pratik çamaşır sabunu

PRATİK SEYAHAT ÇAMAŞIR SABUNU
Pratik seyahat sabunu , aslında ev hediyesi değilde ev dışı hediyesi olarak gözükse de , sürekli seyahat halinde olan ve evinin yüzünü ayda bir gören sevdiklerinize çok ideal bir hediye. İçerisinde 30 adet yaprak şeklinde sabun olan bu kit ile kirlenen çamaşırın arasına 1 yaprak sabun konulup ,çitilenerek çamaşırı yıkama olanağı sağlıyor. Kısacası ayda bir evinde yakaladığını arkadaşınıza ev hediyesi götürecekseniz en ideal seçim pretin seyahat sabunudur.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Düşen Kitap Tutucu
Düşen Kitap Tutucu

DÜŞEN KİTAPLAR GÖRÜNÜMLÜ KİTAP TUTUCU
Kitaplar ile arası çok iyi olanlar bilirler , onlarca kitabın bulunduğu kitaplıktan bir adet kitap çekildiğinde birbirine yaslanmış kitapların birden yana yatıp kötü bir görünüm oluştumasını. O zaman sizinde evine misafirliğe gideceğiniz kişi ya da kişilerin arası kitap okumak ile çok iyi ise; bu dertten muzdarip oldukları kesindir. Öyleyse zekice tasarıma sahip bu kitap tutucu alınabilecek en güzel ev hediyesi.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

İpad Kucak Sehpası
İpad Kucak Sehpası

İPAD KUCAK SEHBASI
Artık teknoloji çağındayız ve bildiğiniz gibi çağımızın hastalığı telefonlar ve tabletler. Gün içerisinde ortalama bir telefon kullanıcısının bile telefonunu kontrol etme sayısı 56 ise , işi gereği bu tür cihazlar ile vakit geçirenleri siz düşünün.  O halde ev hediyesi alacağınız kişi uykudan uyanır uyanmaz bile telefonuna ya da tabletine bakan birisiyse , günlük yemek ihtiyaçlarınıda telefonuna bakmadan yapmaz. İpad kucak sehbasıda tam bu tarz kişileri düşünerek tasarlanmış.  Karşımda tabletim olmadan kahvaltımı dahi yapaman diyen sevdiklerinize alınabilecek en muhteşem hediye.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Dublör yumurta zamanlayıcı
Dublör yumurta zamanlayıcı

DUBLÖR YUMURTA ZAMANLAYICI
Daha önce onlarca yazımızda dublör yumurta zamanlayıcıyı sizlerle paylaştık. Fakat hala ne olduğu konusunda bir fikriniz yoksa, dublör yumurta zamanlayıcı bir kıvam tutturma aracıdır. Yumurtalar ile birlikte aynı anda pişmeye başlayan ve üzerindeki çizgiler yardımıyla çevresindeki yumurtaların hangi kıvamda olduklarını gösteren çok muhteşem bir buluş. Yumurta yemekten hoşlanan fakat bir türlü kıvamını tutturmayı beceremeyen sevdiklerinize evine misafir olarak giderken almanızı tavsiye ederiz.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

ev_hediyesi_pratik_ev_urunleri

Ev hediyesi – Kişisel Tablolar

Kişiye özel olan herşey hem dünya da sadece bir kişiye yapılmış hemde çok kalıcı ürünlerdir. Eğer elinizde ev sahibinin fotoğrafı bulunuyorsa,resimlerinden çok özel bir tablo yaptırabilir ya da isimlerini hat sanatıyla tabaklara yazdırıp hediye edebilirsiniz. Gerçekten çok hoş dekoratif bir ev hediyesi olabilir.

Mutluluğun resmi kanvas tablo
Mutluluğun resmi kanvas tablo

MUTLULUĞUN RESMİ KANVAS TABLO
Ev hediyesi olarak götüreceğiniz ürünlerin kişiye özel olarak hazırlanmış olmaları etksini çok daha fazla arttıracaktır. Eğer sizinde hediyeyi götüreceğiniz kişiye ait elinizde 7 adet fotoğraf varsa, mutluluğun tablosu kanvas tablo tam size göre. 38×26 cm ölçülere sahip süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanan bu kanvas kişisel tablolar arasında en dikkat çekeni ve en çok satılanı.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Adını ağaçlara kazıdım kanvas
Adını ağaçlara kazıdım kanvas

İSMİNİ AĞAÇLARA KAZIDIM KANVAS TABLO
Yeni evlenmiş bir arkadaşınızın evine akşam yemeği için davetlisini ve yeni evli çifte müsafirlik hediyesi olarak ne götürülebileceğine dair hiçbir fikriniz yoksa; adını ağaçlara kazıdım kanvas tabloyu tercih edebilirsiniz. Üzerine hediye götüreceğiniz çiftin ismini yazdırabileceğiniz bu tablo , hediyeyi alan çiftin salonunun baş köşesini alacağından emin olabilirsiniz.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Kişiye özel 3lü kanvas tablo
Kişiye özel 3lü kanvas tablo

KİŞİYE ÖZEL 3 PARÇA KANVAS TABLO
Parçalı kanvas tablolar son yıllarda en çok tercih edilen tabloların başında gelmektedir.  en az 3 ya da en çok 5 kanvas tablo parçasının yanyana dizildiklerinde tek bir fotoğrafı oluşturduğu bu modern tablolar , genellikle evini dekore ederken daha modern bir hava katmak isteyen kişilerin birinci tercihi oluyor. Sizde genellikle modern tarzda objeleri sevdiğini bildiğiniz bir arkadaşınıza akşam yemeğe gidecekseniz, 3 parçalı bu modern kanvas tabloyu tercih edebilirsiniz.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Kişiye özel kanvas tablo
Kişiye özel kanvas tablo

KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAF BASKILI TABLO
Tek bir fotoğraf karesinin anlatmak istediği birçok duygu vardır. Aşktır mesela bunlardan birtanesi ya da mutluluktur , sevgidir ,özlemdir.  Ev hediyesi olarak illaki başkasına hediye almak zorunda değilsiniz.  Bu kanvas tablo gibi kendinize de bir ev hediyesi alabilirsiniz. Salonunuzu , mutfağınızı ya da yatak odanızı eşinizle birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğraflar ile süsleyebilirsiniz.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

ev_hediyesi_kisisel_tablolar

Ev Hediyesi – Klasik Tablolar

Eğer ev hediyesi olacağınız kişinin klasik bir yapısı ve eski tarz fotoğraflara ilgisi varsa, klasik tablolar en uygun hediye seçeneği olabilir.

ev_hediyesi_klasik_tablolar

Ev Hediyesi – Modern Tablolar

Eğer ev hediyesi olacağınız kişinin modern bir yapısı ve soyut ve modern tarz fotoğraflara ilgisi varsa, modern tablolar en uygun hediye seçeneği olabilir.

ev_hediyesi_modern_tablolar

Ev Hediyesi – Özel Aynalar

Gerçekten çok farklı bir ürün grubu, son zamanlarda çok moda haline gelen isim seklinde ve değişik objelerin çizimlerinden oluşturulan aynalar çok özel bir yeni ev hediyesi olabilir.

ev_hediyesi_ozel_aynalar

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!