Her yeni sevgilinin birbirlerine ilk aldıkları hediye hiç süphesiz peluş ayıcıklardır. İlk hediyeler hiçbir zaman unutulmaz ve birbirini takip eden diğer hediyelere göre değerleri çok daha yüksektir. Çünkü sevgiliye ilk hediye genellikle peluş ayıcıklar olur. Ve bu peluş oyuncaklar ile bir bağ kurularak ,sevgilinize olan aşkınızı bu peluş oyuncaklar üzerinde gösterirsiniz. Her peluş oyuncağa mutlaka bir isim bulunur ve her gece sanki sevgiliye sarılırcasına o peluş ayıcığa sarılınarak uyunur. İşte sizde sevgilinize geleneği bozmadan ilk hediye olarak peluş oyuncak almayı kafaya koyduysanız fakat ne tür bir hayvan alacağınıza karar veremedeyiseniz, bu makalemizde birbirinden sevimli , yumuşak mı yumuşak ister özür dileme hediyesi ,istersenizde sevgiliye ilk hediye olabilecek peluş hayvanları bulabileceksiniz. Nesli tükenen pandalardan tutunda peluş oyuncakların klasiklerinden olan ayıcıklara kadar , hatta sevgilinizden özür dilemek için alabileceğiniz eşşeklere kadar en özel modellerde olan oyuncakları aşağıda detayları ile bulabilirsiniz.

nokta

pelus panda oyuncak
pelus panda oyuncak

PELUŞ PANDA OYUNCAK
Dünya üzerinde nesli tükenmekte olan pandalara kucak açmaya ne dersiniz? Sevimli görünüşleri ves siyah-beyaz tüyleri ile son derece sevimlilik abidesi olan bu peluş pandayı sevgilinize ilk buluşma hediyesi olarak verebilirsiniz. 45 cm boyunda bu peluş panda Kaliteli welsoft malzemeden üretilmiştir.  İster sevgilinize ilk ay hediyesi, istersenizde doğayı ve hayvanları koruma mesajını iyice hissetmesini istediğiniz minik yavrularınıza hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

pembe peluş oyuncak
pembe peluş oyuncak

PEMBE RENKLİ PELUŞ AYICIK
Peluş ayıcıkların ilk hediye olarak alınmasının asıl amacı, sevgiliniz yanınızda yokken ona dost olabilecek ve kucak açabilecek bir arkadaşının olmasının isteğidir. İşte bu yüzden sizde sevgilinizden ayrı sürekli yurtdışı gezilerine çıkıyor ve onu yanlız bırakıyorsanız, yumuşacık tüyleriyle ve sevimli görünüşüyle bu pembe peluş ayıyı hediye edebilirsiniz. 28 cm boyunda ve CE-EN71 Sertifikalı tamamen silikon dolgulu bu peluş ayıcığı sevgilinizin haricinde geceleri yanlız uyumaktan korkan çocuklarınıza da hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Peluş eşşek
Peluş eşşek

PELUŞ EŞŞEK OYUNCAK
İsteyerek ya da istemeyerek de olsa biricik sevgilinizin kalbini kırdıysanız ve onu üzdüyseniz, işte size bu durumu telafi edebilecek bir peluş oyuncak. Eğer sevgilinize karşı eşşeklik ettiğinizi düşünüyor ve özür dilemek için onlarca alternatif yol arıyorsanız, bu peluş eşşek ile bu kadar detaylı düşünmenize gerek yok.  50cm boyundaki bu peluş eşşeği sevgilinize hediye ederek, eşşeklik ettiğinizi ve ondan özür dilediğinizi çok manidar bir şekilde anlatabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

100 mesajli sevimli ayıcık
100 mesajli sevimli ayıcık

SEVİMLİ AYICIĞIN 100 MESAJI VAR!
Sevgilinize hem romantik bir hediye hemde peluş hediye etme niyetindeyseniz fakat ne alacağınıza karar veremiyorsanız, İçerisinde sevimliliği,aşkı,romantik sözleri ve lezzeti barındıran bu elinde kalp tutan peluş ayıcığı hediye edebilirsiniz. Elinde tuttuğu kalbin içinde 100 adet aşk mesajı ve 2 adet çikolata barındıran bu tatlı peluş ayıcı aynı zamanda göbeğine basıldığında o iki sihirli kelime olan ” seni seviyorum” demektedir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Peluş anahtarlık ayıcık
Peluş anahtarlık ayıcık

PELUŞ ANAHTARLIK
Şimdiye kadar sizlere kocaman peluş ayıcıkları ve pandaları tanıttık şimdi sıra istediğiniz yere götürebileceği niz mini peluş oyuncaklara geldi. 10 cm yüksekliğinde  3 farklı renk ve modelde olan bu peluş hayvanlara evinizin,ofisinizin ya da arabanızın anahtarını gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!