Hediyetavsiyeleri.com’u günlük olarak sürekli takip edenler bilirler ki,  sitemizde daha çok el emeği ile hazırlanmış ve insanların ilgisi çekecek türde ürünlere ve bunların nasıl yapıldığına dair makalelere yer veriyoruz. Özellikle de el yapımı ürünlerin detaylı incelemelerine ağırlık vermemizin sebebi ; bu tarz ürünlerin emek harcanarak daha al benili hale getirilip , hediyenize sizden bişeylerin katılmasını sağlamak istememizdendir. Son zamanlardaki el yapımı ürünlerle ilgili verdiğimiz tavsiyelere bakıldığında daha çok cam ürünlerinden yapılmış ürünler olduğunu fark edersiniz. İçerisi çikolatalar ve kurabiyeler ile dolu tamamı el emeği ile hazırlanmış ürünlerdir bunlar. Bu tarz ürünleri paylaşma konusunda verdiğimiz ağırlığın bir diğer sebebi de çikolataların ve kurabiyelerin dopdolu bir görünüme, sağlıklı olmasına ve şık bir sunuma sahip olmasındandır. Yazımızın başında buyana sürekli cam ve kavanoz ürünlerinden bahsettiğimize göre; bugünkü makalemizin ve önerilerimizin asıl konusu, çikolatalar ile dolu , aşk mesajları ile süslü birbirinden şık tasarıma ve sunuma sahip kişiye özel kavanoz modelleri. İnanın bu kavanoz modelleri ile aşkınızı tatlı tatlı gösterebilir, mesajları ile sevgilinizin kalbine hitap edebilirsiniz.  Ayrıca aşağıda sizlere önereceğim yaklaşık 10 farklı kavanoz üzerinde istediğiniz değişiklikleri de yapabiliyorsunuz. İster kavanozun dış jelatini üzerine fotoğraf bastırdın , isterseniz de isim yazdırın. Tüm bu özellikler kavanozunu hem kişiselleştirecek hemde havasına hava katacak.  Lafı daha fazla eveleyip gevelemeden , sevgilinizi özel hissettirmekle kalmayıp , onu bambaşka diyarlara götürecek çikolatalı ve mesajlı kavanoz modellerimizin detaylı incelemelerine geçelim.

Kişiye özel film şeridi kavanozu
Kişiye özel film şeridi kavanozu

KİŞİYE ÖZEL FİLM ŞERİDİ ÇİKOLATA KAVANOZU
Bu zamana kadar hediyetavsiyeleri.com üzerinde sizlere film şeridi tasarımına sahip belki onlarca farklı modelde ürün tanıtımı yapmışızdır. Film şeridi ürünleri bu kadar tutulmuşken ve sevilmişken neden çikolata kavanozu da olmasın denilmiş ve içerisinde 24 adet mabel marka etiketli çikolata bulunan , dışı iki adet fotoğraf ve isimler ile süslenmiş bu film şeridi kavanoz hazırlanmış. İçindeki çikolataları yemeğe kıyıp bitirseniz de kavanozunun o muhteşem görüntüsü daima sizinle olacaktır.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

En tatlı aşıklar çikolata kavanozu
En tatlı aşıklar çikolata kavanozu

EN TATLI AŞIKLARA ÖZEL KALP ÇİKOLATALI KAVANOZ
Bayanların, içerisinde çikolata bulunan hediye sepetlerine ve çikolatalı ürünlerle “hayır” diyemeyeceğini geçmiş makalelerimizde üstüne basa basa söylemiştik. Bu kadar net ve kesin bir bilgiye sahip olan beyler işte size bulunmaz bir fırsat daha!  Dış yüzeyinde sizi ve sevgilinizi temsil eden çöp adam figürlerinin yer bulduğu , içerisinde de kırmızı ambalajlar ile sarılmış tam 24 adet kalp çikolata bulunan bu kavanoz modeli sevgilinizi etkileyecek en güzel hediyelerden.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

Sevgiliye doğum günü kavanozu
Sevgiliye doğum günü kavanozu

DOĞUM GÜNÜNE ÖZEL MESAJLI KAVANOZ
Son yıllardaki popülerliği ve satış rakamları ile aşk dolu kavanozların yeri tartışılmaz. Bu kadar popülerleşmiş bir ürünün benzeri olan 100 farklı doğum günü mesajı içeren doğum günü kavanozuda oldukça ses getirecekmiş gibi gözüküyor!  Kalpli kartlar içerisinde 100 farklı doğum günü mesajı bulunan ve 2 adet kalp çikolatadan oluşan bu kavanoz ile sevgilinizin kalbinin sizin için ne kadar farklı biyerde olduğunu gösterecek mükemmel bir doğum günü sürprizi.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

Erotik Görevler içeren kavanoz
Erotik Görevler içeren kavanoz

EROTİK GÖREVLER İÇEREN KAVANOZ
Sevgiliniz ve eşiniz için 100 ateşli gece sloganı ile hazırlanmış bu kavanoz ile fantezi dolu geceler sizi bekliyor! Peki nedir bu erotik kavanoz?  İçerisinde 50 adet kırmızı ve 50 adet siyah renkte erotik görevlerin yazılı olduğu ve 1 çift kamasutra zarın bulunduğu şık bir cam kavanozdur. İlişkinize yeni bir boyut ve yepyeni bir soluk arayan çiftler bu kavanoz yatak odanızda olmazsa olmazlardan olmalıdır.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

Kadınlar için doğum günü kavanozu
Kadınlar için doğum günü kavanozu

BAYANLARA ÖZEL ÇİKOLATALI DOĞUM GÜNÜ KAVANOZU
Yine aynı şeyi söyleceğim fakat bir bayan çikolataya kesinlikle “Hayır” demez. En bunaldığı dönemlerde ve kendini kötü hissettiği zamanlarda en büyük kurtarıcısıdır çikolatalar. O halde bir bayan için en önemli yiyecek ve atıştırmalıklardan biri olan çikolata ile neden bir doğum günü sürprizi hazırlamıyorsunuz? İçerisinde 365 aşk mesajı sözü bulunan kavanozların pabuçunu dama atacak bu tamamen doğum günü konsepti ve pembe renklerle süslenmiş kavanoz sevgiliye doğum günü hediyesi için kara kara düşünen beylerin imdadına yetişecek!
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

100 dilde seni seviyorum kavanozu
100 dilde seni seviyorum kavanozu

100 DİLDE SENİ SEVİYORUM KAVANOZU
“Seni Seviyorum” Dünyanın en etkileyici ve en güzel iki kelimesidir. Karşınızdakine olan sevginizi göstermede kullanılan en saf ve en kolay yoldur. Sadece bu sihirli iki kelimeyi kullanıp karşınızdaki kim olursa olsun, ister annenize , ister arkadaşınıza , istersenizde biricik aşkınıza olan sevginizi anlatabilirsiniz. Peki bu sihirli kelimeyi sadece Türkçe söylemek size yetersiz geliyorsa;  işte karşınızda tam 100 farklı dilde hazırlanmış seni seviyorum kavanozu.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

Erkeğe çikolatalı doğum günü kavanozu
Erkeğe çikolatalı doğum günü kavanozu

ERKEKLERE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ KAVANOZU
Erkeklere hediye seçenekleri ile ilgili her yazımızda bahsettiğimiz gibi bu yazımızda da sizlere azlığı konusunda yakınacağız. Erkeğe hediye kelimesi ile internette araştırma yaptığınızda karşılaştığınız hep sıradan ve klasikleşmiş ürünler ile bize hak vereceksiniz.  Fakat bu kavanoz tasarımı ve içeriği ile sıradanlıktan uzak hatta erkeklere alınabilecek ilginç bir ürün olmaya aday. Çikolata yemekten hoşlanan bir beye alınabilecek en güzel doğum günü hediyelerinden.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!