Çikolatalar, eşşiz kokusu,tarif edilemez tadı, damakta bıraktıkları o mükemmel lezzetleri ile dünya üzerinde en çok tercih edilen hediyelerdendir. Tabiki çiçekler ile birlikte. Çikolatanın o unutulmaz lezzetine sizde karşı koyamayan birisiyseniz %90’lık çikolata sevenler arasındanız demektir.  Hal böyle olunca aklınıza hediye olarak ilk çikolatalar geliyorsa, bu makalemizde sevdiklerinizi lezzetiyle,görüşünüyle ve farklılığıyla akıllarını başından alacak onlarca kişiye özel çikolata modelini bulabileceksiniz. Kadınların büyük bir çoğunluğu istisnalar hariç çikolataya ayrı bir sempati duyarlar. Çikolatanın mutluluk hormonlarını harekete geçirmesi sebebiyle, belirli aralıklarla duygu karmaşası yaşayan bir çok kadın için en güzel ilaçtır. Çünkü çikolata mutluluk hormonunu tetikleyerek, genellikle kadınların içinde bulunduğu depresyon,hüzün ve içe kapanıklılık sorunlarının çözümündeki en büyük yardımcıdır.

Çikolatanın faydaları saymakla bitmez, sadece kadınlar üzerinde ki etkisi bir yana aynı zamanda beden üzerinde de sayılamayacak kadar faydası vardır. Kalp sağlığı,vücut direnci,kansere karşı bağışıklılık kazanma gibi onlarca hastalıkta vücudumuza karşı etkisi bulunmaktadadır. Hem vücudumuza bu kadar çok faydası olan hemde lezzetiyle insanın aklını başından alan böylesine mucizevi bir yiyeceği sevdiklerimize hediye etmeyelim de napalım?

Çikolata aynı zamanda sevgiliye alınabilecek en güzel armağanlarında başında gelir. Hepimizinde bildiği gibi sevgiliye hediye bulmak en zor konuların başında gelir. Yaratıcı ve güzel bir hediye için hayal gücümüzü en üst seviyede kullanmamız gereklidir. Oysaki bir kadına hediye arıyorsak, okadar düşünmemize gerek yok, romantik anların,unutulmaz hazların en tepesinde her zaman çikolatalar bulunur. Ayrıca günümüzde çikolatanın hediyelik olarak sunulması için onlarca farklı konsepte örnekleri bulunmakta. Eğer çikolata sevgiliye alınacaksa üzerine istediğiniz ismi,hitap şeklini (aşkım,bitanem,herşeyim) gibi  yazdırabilir, iş arkadaşınıza ya da yakın dostlarınıza alacaksanız, üzerine fotoğrafını,işi ile ilgi olan bir görseli bastırtarak dahi hediye edebilirsiniz.  Kişiye özel olarak üretilmiş çikolataları online piyasada aynı çiçek gönderimi yapan firmalar gibi birçok firma bulunmaktadır. Bizde sizler için farklı konseptteki çikolataları araştırdık ve nerede bulabileceğinize dair ufak öneriler sunduk. Ev ziyaretine,kız istemeye, sevgilinize ya da en yakın dostunuza sıradan gibi gözüken aslında çok farklı tasarımlarda çikolata hediyesi arıyorsanız, aşağıdaki modelleri inceleyebilirsiniz.

nokta2

Tatlı Aşıklara Çikolata Kavanozu
Tatlı Aşıklara Çikolata Kavanozu

SEVGİLİYE TALI ÇİKOLATA KAVANOZU
Sevgilinizi kapağı açıldığında onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyen bir çikolata ile şaşırtmak istermisiniz? Eğer cevabınız evet ise, üzerine ses kaydı alabildiğiniz ve içerisindeki çikolatalardan yemek için kapağı açıldığında sizin sesinizle “seni seviyorum”  diyen çikolata tam size göre. 20×8 cm boyutlarında kutusu bulunan ve içerisinde 8 adet kare madlen çikolata bulunan bu ürün, sevgilisine sevgisini farklı yöntemler ile anlatmak isteyen romantik erkekler için biçilmiş kaftan.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Kişiye Özel Kalp Kutuda Çikolatalar
Kişiye Özel Kalp Kutuda Çikolatalar

KALP KUTUDA FOTOĞRAF BASKILI ÇİKOLATALAR
İşte karşınızda sevgilinize hediye olarak alabileceğiniz bir çikolata ürünü daha. Üzerine sevgiliniz ya da eşinizle birlikte çekilmiş bir fotoğrafı bastırarabileceğiniz bu kalp içerisindeki çikolataları, ister yıldönümünüzde sevgilinize hediye edin. İstersenizde kız istemeye giderken kız tarafına takdim etmek için farklı konseptte bir çikolata verebilirsiniz. Çikolatanın mutluluk hormonu etkisi bu ürün ile sevgilinize iki kat daha mutluluk verecektir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Kişiye özel bardakta çikolatalar
Kişiye özel bardakta çikolatalar

KİŞİYE ÖZEL BARDAKTA ÇİKOLATALAR
En yakın arkadaşınız yeni bir işe mi girdi? ya da uzun yıllardır çalışıp didindiği firmasından terfi mi aldı? Tebrik etmek için ne hediye alsam diye çok fazla düşünmeyin. Üzerine yeni işinin hayırlı olması dileğinizle, arkadaşınızın ismini yazdırabileceğiniz klavye görselli dev boyutlu kişiye özel çikolata tam aradığınız hediye. Heleki masa başı,ofis ortamında sürekli bilgisayar ile haşır neşir muhasebeci,bilgisayar programcısı arkadaşınız varsa alınabilecek en değerli çikolata hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Kişiye özel fıstıklı çikolata
Kişiye özel fıstıklı çikolata

KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAFLI FISTIKLI ÇİKOLATA
Fıstık gibi sevgilinize fıstıklı çikolata yakışır! Şirinliği, tatlılığı ve güzelliğiyle sizi kendinizden alan sevgilinize tatlı ve aynı kendisi gibi fıstık gibi bir hediye vermeye ne dersiniz? Öyleyle üzerine fotoğraf , 1 adet isim ve 1 adet çikolata sloganı yazdırabileceğiniz bu çikolata tam size göre. 10×10 cm ölçülerinde kutu içerisinde çam fıstıklı kare çikolata bulunmaktadır.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Sevgilime Seni Seviyorum Çikolataları
Sevgilime Seni Seviyorum Çikolataları

SEVGİLİMİNE OLAN AŞKIM ÇİKOLATALARI
Sevgilinize olan aşkınızı sürekli dile getiriyor fakat bu artık sizi kesmiyor ve yeni yöntemler arıyorsanız? içerisinde 15 adet 4x4cm madlen çikolata bulunan bu çikolata kutusunu hediye edebilirsiniz. Çikolataların her biri üzerinde birbirinden farklı aşk mesajı içermektedir. Hem damağa hemde kalbe dokunan bu çikolata kutusunu çikolataya hiçbir zaman “hayır” diyemeyen tüm bayanlara hediye edilebilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Doğum gününe özel çikolatalar
Doğum gününe özel çikolatalar

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ÇİKOLATALARI
Mutluluklar içinde yeni yaşına bacak olan arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize ağızlarını tatlandıracak ve mesajlarıyla gönüllerine dokunacak bir hediye vermeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise; yukarıdaki aşıklara özel çikolatanın kardeşi doğum günü çikolataları tam size göre. İçerisinde 15 adet kare madlen çikolata bulunmaktadır. Her bir çikolatanın üstüde parlak doğum günü mesajlı kağıtlar ile kaplıdır.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Seni çok seviyorum çikolayası
Seni çok seviyorum çikolayası

SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇİKOLATA
Sevgilinize ya da eşinize sürekli “seni seviyorum” sözcüğünü söylüyor ve artık sıradanlaştığını düşünüyorsanız, ona farklı bir yöntem kullanarak bu iki sihirli kelimeyi söyleyebilirsiniz. Nasıl mı? 16 adet her birinin üzerine farklı bir harfi temsil eden yan yana geldiğinde de “seni çok seviyorum” sözcüklerini oluşturan kişiye özel çikolatalar ile.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

seni bu yüzden çok seviyorum çikolatları
seni bu yüzden çok seviyorum çikolatları

BU YÜZDEN SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇİKOLATA KUPASI
Sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi sürekli dile getiremeyen ya da beni ne kadar çok seviyorsun? sorusu ile karşı karşıya kaldığınızda dili düğümlenen birisiyseniz, sizi bu dertten içerisinde 20 adet seni seviyorum çünkü çikolatası bulunan kupa bardaklı set ile kurtarıyoruz.  Rengarenk ambalajlar üzerinde 20 farklı seni seviyorum çünkü sözlü çikolata ile aşkınızı ne kadar çok sevdiğinizi lezzetli bir yol ile söyleyebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Kişiye özel harfli çikolata
Kişiye özel harfli çikolata

KİŞİYE ÖZEL SÜTLÜ ÇİKOLATA
Çikolatalar makalemizin başında da dediğimiz gibi ,dünya üzerinde hediyelik olarak en çok tercih edilen gıda ürünlerinin başında gelir. Bayramların,kutlamaların en bilindik hediyeleridir. Fakat piyasada satılan birçok çikolata sıradan kare sütlü ve bitter çikolatalardan oluşan konseptlerdir. Bu yüzden çok değerli bir görüntüsü yoktur. Bu kişiye özel çikolatalar ise,üzerine istediğiniz mesajı,yazıyı,tebriği yazdırabileceğinizden son derece değerli bir hediyedir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Kişiye Özel Mesajlı Çikolata
Kişiye Özel Mesajlı Çikolata

KİŞİYE ÖZEL MESAJLI AŞK ÇİKOLATALARI
Sevgilinize tatlı mı tatlı hem ucuz hemde farklı bir sürpriz yapmak istermisiniz? 49,90TL fiyat etiketiyle kadınların yemekten en çok haz aldıkları çikolata ile sevdiğiniz bayanı şaşırtabilirsiniz. Ayrıca üzerine istediğiniz bir aşk mesajını ve fotoğrafını bastırarak etkisini iki kat daha fazla yaşamasınıda sağlayabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Yıldönümüne özel çikolata
Yıldönümüne özel çikolata

YILDÖNÜMÜNE ÖZEL ÇİKOLATA
Yıldönümünüz yaklaşıyor ve eşinize ne hediye alacağınıza hala karar veremediyseniz,  25 adet madlen çikolatanın yan yana gelmesiyle “Nice yıldönümlerine canım” yazısı oluşturulan kare kutuda kişiye özel çikolataları tercih edebilirsiniz. Mabel marka ve sütlü çikolatalardan oluşan bu konsept ürünü yaklaşık 1 sene boyunca bozulmadan saklayabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Seni seviyorum çikolatası
Seni seviyorum çikolatası

AHŞAP KUTUDA AŞK ÇİKOLATALARI
Ne kadar çok sevgiliye özel çikolata paylaştık farkındayız fakat piyasadaki birçok çikolatanın sadece sevgilileri düşünerek hazırlanmış olduğunu hesaba katamadık. Bu ahşap kutusunun üzerinede “seni seviyorum” yazılı ve içerisinde de 20 adet seni seviyorum yazılı çikolata ve aşkın,tutkunun ve romantikliğin simgesi kırmızı bir gül bulunan üründe her zamanki gibi sevgililer özel tasarlanmış.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Kişiye özel puzzle çikolata
Kişiye özel puzzle çikolata

KİŞİYE ÖZEL PUZZLE ÇİKOLATA
Sevgilinize aynı anda birkaç farklı hediye vermeye ne dersiniz? Eğer bir taşla 3 kuş vurmak istiyorsanız hem puzzle hem çikolata hemde mesajlı bir ürün olan puzzle çikolatayı sevgilinize hediye edebilirsiniz.  20 adet farklı desenlerden oluşan fakat hepsi yan yana geldiğinde tek bir fotoğrafı oluşturan bu çikolata ile çikolataya farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Sevgililere özel fotoğraf baskılı çikolata
Sevgililere özel fotoğraf baskılı çikolata

SEVGİLİYE FOTOĞRAF BASKILI KARE ÇİKOLATA
10X10 cm boyutlarında bir çikolata kutusu düşünün… Ama çikolata şuanda kadar dünya üzerinde hiçbiyerde olmayan bir çikolata olsun. İşte hediyemen.com dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir çikolata tasarlamış. Üzerindeki fotoğrafı, çikolatanın markasını ve sloganına kadar birçok şeyi kişiselleştirebileceğiniz sevgiliye özel bu çikolata aşkınızı ilan etmenin en özel yollarından.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!