“Müzik Ruhun Gıdasıdır.” Sözüyle müziğe gönül vermiş ve müziksiz yapamayan yakınlarınıza hediye olarak alabileceğiniz “müzik tutkunlarına hediyeler” başlıklı yazıma başlamak istiyorum. Şuanda bu yazımı okuduğunuza göre ya sevgilinizin, ya iş arkadaşınızın ya da aile bireylerinden birisinin doğum günü, yıldönümü ya da diğer özel günlerden birtanesini kutluyor olacaksınız. Ve bu yüzdende hediye arayışı içerisinde girdiniz. Ve eklemek isterim ki müzik ürünlerinin olduğu hediye makalemi okuduğunuza göre çok şanslısınız çünkü ya sevdiğiniz kişi müziğe gönül verdiği için bu yazımı okuyorsunuz ya da müzik evrensel bir dil olduğu için müzikle ilgili ne hediye olursa olsun beğeneceğini düşünüyorsunuz.  Biraz sonra size, sevdiklerinize alabileceğiniz birbirinden özel ve biribirinden ilginç müzik kategorisiyle alakalı hediyeleri tanıtacağım. Sizin tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünün detaylı inceleme sayfası linkine tıklamak ve satıldığı websitesinde alarak sevgilinizi, iş arkadaşınızı ya da anne ve babanızı mutlu etmek.Lafı daha fazla uzatmadan müzik tutkunları için alabileceğiniz hediye önerilerime geçebiliriz.

Müzik Severler İçin Hediye Önerileri:

Mini Juke Box Hoparlör
Mini Juke Box Hoparlör

MİNİ JUKE BOX HOPARLÖR
Sadece mini bir anahtarlık boyutlarında olan olan bu mini juke box hoparlör ile sevdikleriniz müzik dinlemenin keyfine heryerde varacak!  3 saat boyunca şarjı giden ve bilgisayara,cep telefonuna mp3 çalarlara bağlanma özelliği bulunan bu çok şık hoparlör ile eşiniz,dostunuz ve sevgiliniz en sıkıcı dakikalarını parti havasında geçirebilecek ayrıca anahtarlık olarakta kullanabilir.
BUTON

nokta2

Gitar Şeklinde Anahtarlık
Gitar Şeklinde Anahtarlık

GİTAR ŞEKLİNDE ANAHTARLIK
Rock ve metal müziğe gönül vermiş erkek arkadaşınıza ya da iş arkadaşına hediye arayanlar fırsat ayağınıza geldi. Dışardan bakıldığında metal gitar görünümünde olan bu anahtarlığın marifetleri sadece bununla bitmiyor aynı zamanda şişe açacağı,çakı ve tornavida olarak kullanılabiliyor. Çok işlevi bu anahtarlığı rock müzik sever tüm arkadaşlarınıza doğum gününde hediye edebilirsiniz.
BUTON

nokta2

Piyano şeklinde askı
Piyano şeklinde askı

PİYANO ŞEKLİNDE ASKI
Piyano çalmaya gönül vermiş ya da profesyonel bir piyanist olan arkadaşınıza ya da sevgilinize hediye arıyorsanız, bu piyano görünümlü askı çok ideal bir hediye seçeneği olabilir. Birebir piyano gibi gözüken ve siyah tuşlarına hırka,anahtarlık ya da her ne asılmak isteniyorsa asılabilecek çok işlevsel ve her odaya müzik sevgisini katabilecek bir hediye.
BUTON

nokta2

Angry birds hoparlör
Angry birds hoparlör

ANGRY BİRDS HOPARLÖR
Artık bir fenomen haline gelen Angry Birds kuşlarının bir hoparlörü var. Kızgın kuşların o çirkin domuzları vururken çıkardıkları öfkeyi artık sizin hoparlörünüzden çıkararak müziğin sesini daha fazla duyarak daha çok keyif alacaksınız. Angry birdslere hayran olan bir yakınınıza hediye edebileceğiniz ilginç bir hediye.
BUTON

nokta2

Mini hoparlör
Mini hoparlör

MİNİ HOPARLÖR
Hem müziği hemde teknolojisi seven sevgilinize hediye arıyorsanız, bu içi müzik dolu kutucuk tam size göre. daha önce hiç kartondan yapılma bir hoparlör gördünüz mü?  Eğer görmediyseniz, bu ilginç tasarıma sahip ve ilk bakışta karton bir kutuya benzeyen hoparlör ile müziğe gönül vermiş yakınlarınız müziğin tadını çıkaracak. standar kibrik kutusu büyüklüğünde 5 wattlık bu hoparlör iş arkadaşınıza çok harika bir hediye olabilir.
BUTON

nokta2

Alemci min hoparlör
Alemci min hoparlör

MİNİ ALEMCİ HOPARLÖR
Anahtarlık görünümünde cumartesi gecelerinin alemci hoparlörü. 70’lerden  fırlamış dansçı görüntüsüyle sizi dansın tam ortasına bırakıyor.  Bilgisayarınıza,cep telefonunuza ya da mp3 playerınıza bağlayabileceğiniz bu hoparlör ile müziği heryerde hissedebileceksiniz. Müzik severler için mükemmel yılbaşı hediyesi olmaya aday bir ürün.
BUTON

nokta2

Suya dayanıklı telefon kılıfı
Suya dayanıklı telefon kılıfı

SUYA DAYANIKLI TELEFON KILIFI
Şimdi önereceğim hediye müzikten banyoda dahi ayrılamayanlar için çok orjinal bir hediye. Bu suya dayanıklı telefon kılıfı ile artık sevdikleriniz banyolarını yaparken dahi müzik dinleyebilecek,aramalarına cevap verebilecek  ve en önemlisi müzikten 1 dk dahi ayrı kalmayacaklar. 3 adet kalem pil ile çalışan bu su geçirmez hoparlörlü kılıfı sevgilinize  doğum gününde çok özel kutusuyla birlikte hediye edebilirsiniz.
BUTON

nokta2

Pacman hoparlör
Pacman hoparlör

PACMAN HOPARLÖR
Bildiğiniz gibi pacman seksenlerin en çok bilinen kült oyunlarından birtanesiydi. Şimdi önereceğim pacman hoparlörünü hem 80’lerde bu oyunun bağımlısı hemde müziğe gönül vermiş erkek arkadaşınıza,eşinize ve dostlarınıza hediye edebilirsiniz. 3 adet kalem pil ile çalışan bu çok orjinal hoparlör sadece 116 gr ağırlığında.
BUTON

nokta2

Kaset şeklinde hoparlör
Kaset şeklinde hoparlör

KASET ŞEKLİNDE RETRO HOPARLÖR
Eski klasik kasetler hepinizde bildiği gibi 80’ler ve 90’ların çok nadir bulunan ve müzik sektörünün teknolojik aletleriydi. Yıl 2013 olduğuna göre artık kasetlerin yerine dvdler ve cd geçti. Hal böyle olunca eskiyi ve geçmişi yaşamak isteyen  sevdiklerinize alabileceğiniz bu kaset şeklindeki hoparlör ile onlara çok orjinal ve değişik bir hediye verebilirsiniz.
BUTON

nokta2

Müzik Kutusu
Müzik Kutusu

MÜZİK KUTUSU
Happy Birthday, Fur Elise, Pink Panter, Imagine, Yesterday, Love Story, Singing in The Rain, Stairwat to Heaven, Amazing Grace gibi şarkılar herhangi birisini bilmeyen yoktur heralde. Bu klasik kolla çevirmeli müzik kutuları ile istediğiniz bir müziği kendiniz çalabilirsiniz. Ya da dilerseniz sevdiklerinize özel günler minik müzik kutusunu hediye ederek başka diyarlara yol almasını sağlayabilirsiniz.
BUTON

 

 

nokta2

Gramofon Müzik Kutusu
Gramofon Müzik Kutusu

GRAMOFON MÜZİK KUTUSU
Hem nostaljik olsun hemde romantik bir müzik ile alakalı hediye olsun diyenelere gramofon müzik kutusu. Bu gramofon müzik kutusu gerçek gramofonda olduğu gibi kolunu çevirerek çalıştırabilirsiniz. Sevgilinize,yakın arkadaşınıza ve annenize anneler gününde hediye olarak değerlendirebiliceğiniz çok nostaljik bir ürün.
BUTON

nokta2

Cetvel Müzik ensturumanı
Cetvel Müzik ensturumanı

CETVELDEN MÜZİK ENSTURUMANI
İstendiği zaman bir ensturmana dönüşebilen cetvel. ensturuman çalmak her zaman çok zor gibi gözükebilir ve bir aleti tam anlamıyla çalabilmek için uzun yıllar eğitim almak gereklidir. Fakat bu üzerinde notaların,basma yerlerinin olduğu cetvel ile masanızın kenarını kullanarak mükemmel bir müzik aletine döndürebilirsiniz. Müziğe gönül vermiş sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok ilginç bir hediye.
BUTON

 

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!