2016 yılı , artık iyice kendini göstermeye başladı. Yeni yıla girmeye sayılı günler kala ne hediye alacağım kabusu ile başı dertte birçok insan olduğunu biliyoruz. Bu kişilerin “yeni mi yılbaşı? ” dediklerini duyar gibiyiz. Eğer sizde yakın arkadaşınıza , sevgilinize ya da aile büyüklerinize yılbaşı hediyesi hala almadıysanız , kalan sayılı günde ne alacağınıza da hala karar vermediyseniz size hediyetavsiyeleri.com olarak güzel bir jest yaptık ve herbiri 2016 yılı için tasarlanmış tamamen kişiye özel en yeni yılbaşı ürünleri araştırıp bulduk. Artık dert etmenize gerek kalmadan , mağaza mağaza dolaşmadan, o alışveriş merkezi senin bu alışveriş merkezi benim demeden, ayaklarınıza kara sular inene kadar dolaşmadan en özel ürünleri biz sizin ayağınıza kadar getiriyoruz. Daha doğrusu biz değil bu işi layıkı ile yapan e-ticaret sektörünün yeni fakat bir okadar da köklü firması hediyemen yapıyor.  Hızlı kargo sloganı ile girdikleri bu yolda yılbaşı hediyesi alma konusunda son dakikaya bırakan bizler için en hızlı şekilde ürün teslimatı yapan hediyemen’in en özel tasarımlarının bulunduğu ürünleri incelemeye başlamadan evvel , söyleyecek iki çift lafımız daha var.  Yılbaş dendiğinde ilk aklınıza gelen hediye ne diye sorsak , ilk söyleyeceğiniz cevap büyük ihtimal ile içi abur cuburlar ile doldurulmuş hediye sepetleri olacaktır. Artık artık devir değişti, yıl oldu 2016. Hediye sektörü son 5 yılda sınıf atladı ve sektörün büyüyen devleri oyunu yeni kuralları ile oynamaya başladılar. Yeni kurallar demişken artık sektörün bir numaraları ürünleri kişiye özel ürünler olmaya başladı. Yıllardır bu işin içinde birisi olarak al-sat sektörü son zamanlarda yerini üret-sat modeli olan kişiye özel hediyeliklere bıraktığını görüyorum. Bu yüzden laf daha da fazla uzatmadan 2016 yılı için sevdiklerinizin gönlünü hoş tutacak , onları daha özel kılacak ve farklı hissetmelerini sağlayacak kişiye özel yastıkları,kupa bardakları,çerçeveler, ve kırmızının hakim olduğu bazı özel ürünleri tanıtacağım.  Hem romantik, hem ucuz hemde kaliteli ürün almak isteyenler yazımızın devamına bakabilirler.

nokta2

Birlikte Senelere Aşkım Kupa Bardak
Birlikte Senelere Aşkım Kupa Bardak

AŞIKLARA ÖZEL NİCE SENELERE KUPA BARDAK
Yepyeni  bir yılda aşkınıza özel bir hediye vermeye ne dersiniz ? 2016 yılının sizin yılınız olduğunu gösterebileceğiniz hem fotoğraf baskılı hemde mesaj yazdırılabilen bir kupa bardak almak güzel bir fikir olabilir aslında. Yılbaşında içi sıcacık kahve ya da sıcak çikolata dolu bardağınız içinizi ısıtırken , dışının özel tasarımıda aşkınızı alevlendirmeye yeter.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

2016 Hatırası Yastık
2016 Hatırası Yastık

BİZİM YILIMIZ 2016 YASTIK
Sevgilinize ya da biricik eşinize üzerinde birlikte çekildiğiniz 6 farklı fotoğraf ve mesajınız ile “mutlu yıllar” demek istermisiniz? Buz mavisi bir arka zemin üzerine kışın ve soğuğun simgesi olan kartaneleri ile süslenmiş dekoratif ve son derece etkileyici bir yılbaşı hediyesi vermek için tek yapmanız gereken 6 adet fotoğraf göndermek ve ürününüzün size kargolanmasını beklemek.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Yılın Sevgilisi Sertifikası
Yılın Sevgilisi Sertifikası

2016 YILIN SEVGİLİSİ SERTİFİKASI
Sevgiliye yılbaşı hediyeleri ile devam ediyoruz. Fakat hiç merak etmeyin arkadaşa ya da aile büyüklerine alınabilecek yılbaşı hediyelerine de sıra gelicek. Konuyu dağıtmadan yeni yılın romantik ve gurur okşayıcı ürünü ile karşı karşıyayız. Artık sıradan ve tek düze ürünler yerine yazımızın başında da söylediğimiz gibi sektör değişti ve ürünler de artık değişmeye başladı. Sevgilinize artık yılbaşı hediyesi olarak sıradan kar küreleri, çiçek ve çikolata almaktansa , ona yılın en iyi sevgilisi olduğunu söylecek hem farklı hemde tamamen 2016 için hazırlanmış bir ürün hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Sevgiliye Özel Yılbaşı Çİkolatası
Sevgiliye Özel Yılbaşı Çİkolatası

YILBAŞINA ÖZEL 2’Lİ SEVGİLİ ÇİKOLATALARI
Çikolatalar, drajeler ve hediye sepetleri yılbaşıların olmazsa olmaz hediyelerindendir. Fakat artık sadece damak tatlandırmak yetmiyor. 2016 yılında çikolatalar artık hem damak tadına hemde göz zevkine hitap ediyor. Bir elmanın iki yarısı olduğuna inanan sevgililer düşünülmüş olacakki hediyemen yılbaşı çikolatası olarak bi değil tam iki farklı tasarıma sahip sevgililere özel çikolata tasarlamış. 15×7.5 cm ölçülerinde , sütlü ve 2 adet olan bu çikolata yılbaşında sevgilinizin hem ağzını tatlandıracak hem de mutluluk hormonu salğılarak yeni yıla musmutlu girmesini sağlayacak.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

3'lü Yılbaşı Hediye Seti
3’lü Yılbaşı Hediye Seti

YENİ YILA ÖZEL 3’LÜ HEDİYE SETİ
Şu ana kadar paylaştığımız ürünler biraz uçarı , kaçarı olabilir fakat bu ürün ağır abi diye tabir ettiğimiz kesim için tam uygun. Sıradanlıktan ve sadelikten hoşlanan sevdiklerine armağan edebileceğiniz çakmak,kupa ve kitap ayracı seti şıklığa önem verenler için en güzel hediyelerden. Ayrıca kitap okurken içilen kahvenin ve sigaranın tadı bu set ile yeni yılda daha bir farklı olacak.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Mutlu Yıllar 15'li Çikolata
Mutlu Yıllar 15’li Çikolata

2016 MUTLU YILLAR ÇİKOLATASI
Yeni yıla nasıl girersen o yılın öle geçer diye inanılan batıl bir inanç olsada. Biz bu inancı doğrulayacak bir ürün biliyoruz. İçerisinde 15 adet yeni yıl ile ilgili içten ve birbirinden samimi mesajlar bulunduran bu çikolata kutusu ile yeni yıla tatlı bir başlangıç yapmamak kaçınılmaz. İster iş yerinizdeki arkadaşlarınıza , isterseniz de patronunuza hediye edebileceğiniz bu yeni yıl dilekli çikolata kutusunun fiyatıda öle çok pahalı da değil. Sadece 39,90TL
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Yılbaşına Özel Sıkı Dostlar Sertifikası
Yılbaşına Özel Sıkı Dostlar Sertifikası

2016 YILININ EN SIKI DOSTLARI SERTİFİKASI
Herkesin çok iyi anlaştığı, derdini dinleyen, iyi ve kötü zamanında hep yanında olan bir dostu mutlaka vardır. İşte sizde sizin en yakın arkadaşınıza , sırdaşınıza kısacası en yakın dostunuza yılbaşı hediyesi ne alsam diye mi düşünüyorsunuz? Düşünmenize hiç gerek yok çünkü o ürün tam karşınızdaki ekran da duruyor.  Yılbaşına özel motifler ile süslenmiş sertifika üzerinize sıkı dostunuz ile birlikte çekildiğiniz fotoğrafınızı bastırabilir, isteğiniz mesajı da yazdırabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Işıklı Noel Baba Şapka
Işıklı Noel Baba Şapka

IŞIKLI NOEL BABA ŞAPKASI
Yeni yılın gelmesiyle birlikte caddeler ışıklandırılmaya, alışveriş merkezleri rengarenk süsler ile süslenmeye başladı. Her yer bu denli yoğun şekilde süslenirken siz yılbaşında sönük kalmak istemezsiniz değil mi? 2016 Yılında sokak partilerinin mekanı olan Taksimde yeni yıla girecekseniz yanınıza alınması gereken bir numaraları ürün tabiki ışıklı noel şapkası.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Yılbaşına özel tasarımlı çakmak
Yılbaşına özel tasarımlı çakmak

YILBAŞI TASARIMLI KİŞİYE ÖZEL ÇAKMAK
Sigara kullanan sevdiklerinize hediye arayışı içindeyseniz, çok fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Girin bir tobacco shop’a alın en kaliteli tütünü ya da proyu hediye edin olsun bitsin! Ama tabiki o proyu ya da sigarasını yakacak bir çakmak da almalısınız. İster zippo isterseniz farklı bir çakmak hediye edin , hiçbiri görselde görmüş olduğunuz çakmak gibi olmayacak. Çünkü bu çakmak sadece 2016 yılı için hediyemen’in özel tasarımcıları tarafından hazırlandı.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Yılbaşına özel foto ve mesaj baskılı taş
Yılbaşına özel foto ve mesaj baskılı taş

YILBAŞINA ÖZEL MESAJ VE FOTO BASKILI TAŞ BASKI
Başlığımızda olduğu gibi 2016 yılı için tasarlanmış ürünleri paylaşmaya tam gaz devam ediyoruz. Sıra geldi yeni yıl ev hediyesi almak isteyenler için dekoratif bir ürün paylaşmaya. Yeni yılda ev ziyareti yapacağınız bir yakın arkadaşınıza gidecekseniz ya da aileniz için bir hediye düşünüyorsanız, Yılbaşının simgesi olan çam ağacı ve kırmızı toplar ile süslü fotoğraf baskılı taş baskı hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

2016 Yılbaşı Kitap Ayracı
2016 Yılbaşı Kitap Ayracı

MUTLU YILLAR KİTAP AYRACI
Okullarda yılbaşıların olmazsa olmazı öğrencilerin kendi aralarında yaptıkları yılbaşı çekilişleridir. Eğer sizde okulunuzda böyle bir çekilişe katıldıysanız ve size çıkan arkadaşınız sıkı bir kitap kurduysa, ona geyik ve noel baba ile süslenmiş, üzerine onun için yeni yıl dileklerinizi yazdırabileceğiniz püsküllü metal kitap ayracı hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Kar Küresi
Kar Küresi

YILBAŞINA ÖZEL KAR KÜRELERİ
Tasarım ürünlere kısa bir ara verip, size nostalji yaptıracak bir ürün tanıtmak istiyorum. 90’lı yılların yılbaşı hediyesi olarak en çok tercih edilen kar kürelerinin minyatür versiyonlarını sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Sizi o kuşaktan alıp 2016 yılına taşıyacak bu küreler ile şipşirin ve capcanlı bir hediye ne alabilirim sorunuza cevap olacaktır. Ölçüleri 6×8 cm’dir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Yılbaşı Hatırası Foto Çerçevesi
Yılbaşı Hatırası Foto Çerçevesi

YENİ YIL HATIRASI FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
İşte size yeni yıl da ev hediyesi olarak alınabilecek bir ürün daha. Ev mağazaları ve dekorasyon mağazalarında sıradan tek tip fotoğraf çerçevesini yılbaşı hediyesi olarak size gösterilmesinden sıkıldıysanız ve o sıkıcı fotoğraf çerçevelerini alacak kadar enayi olmadığınızı düşünüyorsanız işte size tamamen yılbaşı motifleri ile süslenmiş yılbaşına özel fotoğraf çerçevesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Hoşgeldin Yeni Yıl Duvar Saati
Hoşgeldin Yeni Yıl Duvar Saati

HOŞGELDİN YILBAŞI DUVAR SAATİ
365 Gün içinde sadece bir gün kutlayacağımız yılbaşı hediyenizin yıl boyunca en çok bakılan ve en çok kullanılan bir ürün olmasını istiyorsanız , insanların gün içerisinde en çok baktıkları objelerden olan duvar saati alabilirsiniz. Tabiki sıradan duvar saatlerinden değil örnek görselde görmüş olduğunuz çam ağacı ,kar tanesi, noel baba ve sevimli geyikler ile süslenmiş duvar saatlerinden.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Yılbaşına Özel Fantezi Seti
Yılbaşına Özel Fantezi Seti

YILBAŞINA ÖZEL FANTEZİ SETİ
Yılbaşında kırmızı iç çamaşırın ne kadar uğur getirdiği bilinmez ama, kesinlikle karşı cinsinizi kışkırtıcağı kesin! İşte bu kesin bilgiye dayarak hediyemen yılbaşına özel noel babalı çorap içerisinde o gün için sıradan bir cinsel ilişki yerine daha renkli hale getirecek ürünlerle dolu bir sepet hazırladı. İçerisinde sex çanı,kamasutra zar, kamasutra kartlar ve yılbaşının olmazsa olmazı kırmızı renk bir tanga bulunuyor.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

2016 Özel Tasarım Yastık
2016 Özel Tasarım Yastık

KİŞİYE ÖZEL MUTLU YILLAR KARE YASTIK
hediyemen’in en çok başarılı olduğu kategorilerin başında kişiye özel yastıklar geliyor. Hal böyle olunca yılbaşına özel tasarıma sahip yastık yapmamaları ayıp karşılanır. Onlarda bu başarılarını yeni yılın bilinen simgeleri çan,şeker,şapka,eldiven ve noel şapkası ile süslenmiş fotoğraf ve mesaj bastırılabilen 45x45x10 ebatlarında kare bir  yastık ile taçlandırmışlar.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Yılbaşı Temalı Masa Saati
Yılbaşı Temalı Masa Saati

YILBAŞI TEMALI MASA SAATİ
Yeni yılda ofis arkadaşlarınıza ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz , gün içerisinde saat dolsa da çıksak diye düşünen arkadaşlarınız için masasında bulundurabileceğiz yılbaşı tasarımına sahip dekoratif bir masa saati alabilirsiniz. 12,5 x 14 cm boyutlarında süblimayon baskı tekniği ile hazırlanan bu masa saatini arkadaşınız bir yıl değil bütün ömrü boyunca kullanabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta2

Sevimli Ayıcıklı Hediye Sepeti
Sevimli Ayıcıklı Hediye Sepeti

SEVGİLİLERE ÖZEL YILBAŞI SEPETİ
Sevgilinize ile birlikte geçirdiğiniz o kocaman 2015 yılı geride kalmak üzere. Üzüntüsüyle, mutluluğuyla bir yılı daha devirmenin şerefine sevgilinize ; sevimli peluş ayıcıklı, marshmallow şekerlemeli , bayanların en çok sevdiği kırmızı renk ojeli, mutlu yıllar yazılı sabunlu ve noel babalı kupa bardak ile doldurulmuş bir hediye sepeti satın alabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!