Şaka ve sihirbazlık kelimelerini daha önce hepiniz duymuşsunuzdur. Fakat bunların ne manaya geldiğini sorsam çok kısa ve net bir açıklama yapabilirmisiniz? Sihirbazlar gibi konuştum dimi:) Sihirbazlık,kısaca mistik ve özel kelimeleri kullanarak sanki doğa üstü gücü varmış hissi uyandırarak sıradan insanların yapamacağı şeyleri yapmış gibi gösterebilmektir. Günümüzde sihirbazlık aslında bir sahnede toplanmış insanlar üzerinden yapılan bir gösteridir. Fakat amatör olarak bu işe gönül vermiş ve sihir ve şakalar ile ilgilenen insanlar vardır. Bizde bu yazımızda çevresindeki insanlara şaka yapmayı seven ve sihirbazlık konusundan amatörçe uğraşan sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz birbirinden değişik şaka ve sihirbazlık ürünlerini inceleyeceğiz. Umarım Eşinize,sevgilinize ya da yakın dostlarınıza çok ilginç ve değişik bir hediye vermiş olursunuz.

nokta

Sihir Kalem
Sihir Kalem

SİHİRLİ KALEM
Sihirli kalem ile sevdiklerinize küçük gösteriler hazırlayabilir ,daha sonra da sıradan bir kalemmiş gibi onu kullanabilirsiniz. Sihirli kalemin sihiri, kağıt ya da parayı aslında delmeden delmiş gibi gösterme mantığına dayanıyor. Sınıfınızaki arkadaşlarınıza ya da ofis arkadaşlarınıza ufak sihirler yapabileceğiniz bu ürününün nasıl yapıldığını detaylarda öğrenebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Sihirli uçan paralar
Sihirli uçan paralar

SİHİRLE YOK OLAN PARALAR
Uçan sihirli paralar ile çok basit faka bir okadar da etkileyici sihirbazlık gösterileri yapabilir ve bulunduğunuz ortamın en popüler kişisi olabilirsiniz. İçerisinde iki adet sihirli kutu bulunan bu ürünleri paraları yok edip çevrenizdekilerin şaşkın bakışları altında havanızı atabilirsiniz. İçerisinde türkçe kullanma klavuzuda bulunduğundan çok kolay şekilde nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Sihirli paralar
Sihirli paralar

MARVİNİN SİHİRLİ PARALARI
Marvinin Sihirli paraları ile bozuk paraları yok edip hiç beklenmedik bir yerden çıkaracak; hatta paraların üzerindeki miktarı ve boyutlarını dahi değiştirebileceksiniz. İşin özü 5 adet farklı parayı tamamen farklı miktarlardaki paraya dönüştürebilmek. Çevrenizdeki herkesi hayretler içerisinde bırakmak istiyorsanız ya sihirbazlığa gönül vermiş birisine hediye arıyorsanız çok ilginç bir armağan olabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

akıl uçuran kartlar
akıl uçuran kartlar

MARVİNİN’ İSKAMBİL KARTLARI
İskambil kartlarıyla yapılan sihirler çok eskiden beri değişmeyen en bilindik numaralardandır. Marvinin sihirli kartları ile daha önce hiç sihir yapmamış fakat iskambil kartları konusunda meraklı olan sevdikleriniz için harika bir hediye fikri olabilir. İçerisinde 25 adet farklı iskambil kağıdı ile yapılan ilizyon bulunan bu ürünün türkçe kullanım klavuzu ile birlikte tüm numaraları kolayca öğrenebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

akıl okuma seti
akıl okuma seti

AKIL OKUMA SETİ
İnsanların aklını okumanızı sağlayacak müthiş bir sihirbazlık ürünü. İçerisinde 25 adet akıl okuma sihirbazlıkları bulunan bu set ile sevdiklerini çok şaşırtabilir. Aref ve david coperdfield gibi mükemmel gösteriler yapabilirsiniz. Sihirbazlığa ilgisi olan bir arkadaşınıza alınabilecek belkide en özel hediyeler birisi olan bu set ile onu ileride başarılı bir sihirbaz yapabilecek ilk adımı attırabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Sihirli sihirbaz kartları
Sihirli sihirbaz kartları

MARVİNİN ÖZEL SİHİRBAZ KARTLARI
Ünlü ilizyonist Marvi’nin sihirli kartları ile sizi tüm izleyenleri şoke edecek numaralar yapabileceksiniz. Bu özel ve kaliteli kartlar ile marvin sizi kart sihirbazlarının dünyasına davet ediyor. İçerisinde hem türkçe hemde ingilizce kullanım kılavuzu bulunan bu ürün ile iskambil kartları ile hangi numaları yapacağınız çok kolay öğrenebilirsiniz. Ayrıca bir sihirbazlık gösterisi nasıl yapılırıın ipuçlarını bu set içerisinde bulabileceksiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

Akıl Uçuran hünerli set
Akıl Uçuran hünerli set

MARVİNİN AKIL UÇURAN EL HÜNERİ SETİ
Çok sevgili sihir severler ve sihire gönül vermiş sihirbaz adayları. İçerisinde 25 adet el çabukluğunuzu kullanarak yapabileceğiniz bu sihirbazlık seti ile karizmanıza karizama, havanıza hava katmak istiyorsanız , içerisindeki akıl uçuran sihirler ile sevdiklerinize mükemmel dakikalar yaşabilirsiniz. Bu set ile el çabukluğunuzu kullanarak paralar kaybedebilir,Kelepçelerden kurtulabilir, bir portakalı elmaya çevirebilir ve daha onlarca ilizyon yapabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

nokta

sihirler çantası
sihirler çantası

MARVİNİN AKIL UÇURAN SİHİRLER ÇANTASI
Yukarda saymış olduğum tüm sihirbazlık ürünlerini bir araya toplanmış olan bu çanta ile sevdiklerinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. İçerisinde: kartla yapılan sihirlerden tutunda, akıl el çabukluğunuzu kullanarak yapabileceğiniz onlarca sihirbazlık gösterisini bulabilirsiniz.Örnek vermek gerekirse;bardakları hava uçurabilir,6. hissinizin ne kadar kuvvetli olduğunu kanıtlayabilir ve daha neler neler yapabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!