Sevgililer gününde, sadece sevgilinize özel olarak yapılan bir hediye mi yaptırmak istiyorsunuz? O zaman bu makalemizde yazdığımız yazıları ve paylaştığımız hediyeleri görmeden sakın hediye seçiminize başlamayın.

Yılın 2. Ayının 14’ünde kutlanan sevgililer günü , tüm çiftlerin kutladığı çok özel bir gündür. Bizde bu özel gün için seçilmiş unutulmaz hediyeleri sizler için seçtik. buyrun hediye önerilerimize.

Erkeklere Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

İşte hanımların en çok korktuğu soru: erkeğe ne hediye alınır? Heleki bu bir özel gün olan sevgililer günü olduğunda bayanların korkulu rüyası olur hediye seçmek. Böyle özel günlerde erkek arkadaşınıza ya da eşinize olan sevginizi göstermenin en güzel yoludur , onu dünyadaki en özel varlık olarak gösteren kişiye özel hediyeler.Bu yüzden sevgilinizin bütün bir sene boyunca yanından ayırmayacağı bir ajanda hazırlatmaya ne dersiniz? Ya da isminin baş harflerinin yazılı olduğu bir gömlek ya da cüzdan. Bizce erkeğe alınabilecek çok şık sevgililer günü hediyesi olabilir.
kisiye_ozel_tasarim_gomlekisme_ozel_cüzdankisiye_ozel_kalem_ve_defter

kisiye_ozel_kol_dugmesisevgililye_ozel_mousepadkisiye_ozel_ajanda

bosluk

Bayanlara Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Bayanlar genelde modayla içli dışlı oldukları için, genel kanı elbise,ayakkabı ,çantalar onları mutlu edebilecek en mantıklı hediyeler olarak bilinirler. Aslında bu kanı doğru fakat sevgililer gününe özel bir hediye arıyorsanız, yukarda saydıklarım bu güne hiç uyumlu gözükmüyor. Bu yüzden bir bayana, üzerine fotoğraflarınızın işlenmiş olduğu bir kristal süs eşyası,İlikşiniz dair yazdırabileceğiniz kişiye özel kitap ve illa çanta almak istiyorum diyorsanız da üzerine isim yazılı bayan cüzdanı tercih edebilirsiniz.

fotograf_islemeli_kristalsevgiliye_ozel_kitapisme_ozel_bayan_cuzdan

istiridye_icinde_inciask_dolu_kavanozıkisiye_ozel_atki_bere_seti

 

bosluk

Sevgilinizi  Ödüllendiren  Hediyeler

Herkes bir kursa ya da seminere katıldığında bittiğinde verdiği emeğe karşılık olarak bir sertifika ya da plaket bekler. Peki sizin kalbinizin birinci ve en değerlisi kim? Cevabınızı duyar gibiyim “sevgiliniz” tabiki. Sizde bu sene 14 Şubat sevgililer gününde onu kalbinizdeki yer olan ilk sıraya oturtup taçlandırmaya ne dersiniz? Üzerlerine istediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz en iyi sevgili oskarları ilginç ve farklı hediye arayan esprili çiftler için en ideal seçenek. Bir diğer seçenekte üzerine istediğiniz anlamlı mesajlarını yazdırabileceğiniz sevgili sertifikaları. Sevgilinizin çerçeveletip duvara asabileceği çok manidar bir hediye tercihi olabilir.
ask_tapusuyilin_en_yakisikli_erkegiyilin_sevgilisi_sertifikasi

yilin_en_iyisi_oskari_erkekyilin_en_iyisi_oskari_bayanyilin_sevgilisi_sertifikasi

 

bosluk

Çikolatayla Mesajınızı Verin.

Sevgililer gününün vazgeçilmez ve akla gelen ilk hediyesi tabiki çikolatalardır. Çikolata kalıplarının üzerine istediğiniz aşk dolu mesajı yazdırabileceğiniz mesajlı çikolatalar da bu özel gün için sevgilinize verilebilecek farklı bir seçenek olabilir. Üzerine “Sen benim herşeyimsin”, “Seni Seviyorum”, “İyi ki Beraberiz” Tarzında yazıların olduğu çikolatalar , çok tatlı bir hediye arıyan çiftler için bulunmaz fırsat.
kalp_cikolatakisiye_ozel_cikolatamesaj_iceren_cikolata

 

bosluk

Özelleştirilmiş Sevgililer Günü Hediyeleri

“Özel olan herşey güzeldir” sloganıyla üretilen hediyelerde bu günü sevgilinize özel hissettirecek nadir hediyelerden olabilir. Sevgilinizle beraber çekilmiş olduğunuz bir fotoğrafı koyabileceğiniz özel tasarım ahşap çerçeveler, Üzerine isimlerinizin yazılı olduğu duvar saatleri,fotoğraflı yastıklar, kollu polar battaniyeler ve mesajınızı iletebileceğiniz sihirli bardaklar ile sevgilinizi dünyadaki en özel varlık gibi hissettirebilirsiniz.

sevgiliye_ozel_saatkisiye_ozel_cercevesihirli_bardaklar
kisiye_ozel_ask_sarkisisevgililer_gunu_yastigikollu_battaniye

 

bosluk

Yılın 2. ayının her 14’ünde kutlanan sevgililer günü, beraber olduğunuz sevgilinizle ya da eşinizle özel bir yaşamak ve ona çok güzel süprizler yapmak ve hazırlamak için en doğru zaman. Yıl içerisinde sadece bir gün ile sınırlandırılmaması gereken sevginizi, ifade etmek için bahane olan sevgililer gününü, bir şölen havasına dönüştürebilenlerdenseniz ne mutlu size.

Mutlu bir sevgililer günü geçirmeniz dileğiyle…

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!