Herhangi bir marketten alışveriş yaparken salça, garnitür, fasülye ve bezelye gibi ürünleri almak istediğimizde ilk önce konserve kutularının boy boy dizildiği reyona yönelip , yemeğimizde kullanacağımız ürüne konserve kutumuzu alır ve sepete ekleriz. Normalde konserve kutuları marketlerden aldığımız , birçok yemek de kullandığımız ( Salça gibi ) her markete gittiğimizde mutlaka göz gezdirdiğimiz sıradan ve kullanımı kolay yiyeceklerdir. Fakat bugünkü makalemizde sizlere tanıtımını yapacağımız konserve kutuları ezber bozan cinste.  Çünkü bu konserve kutularını hiçbir markette bulamayacağınız gibi , hediyemen.com haricinde de bulmanız olanaksız.  Sevgiliye sürpriz konserve kutuları ile ilgili kısa bir açıklama yapılması gerekirse; dışardan bakıldığında her markette gördüğünüz konserve kutusu ebatlarında , kapak kısmı özel konserve makinelerinde preslenmiş, dış ambalajı içeriğine göre tasarlanmış ” ağzı sımsıkı kapalı içi dopdolu” sürpriz kutularıdır.  Sevgilinize, eşinize ya da çok sevdiğiniz bir arkadaşınıza dışardan bakıldığında tamamen aynı ebatlara ve özelliklere sahip bir konserve kutu içerisinde sürpriz hediyeler vermek isterseniz ; yazımızın devamında doğum gününe , yıldönümlerine , fantezi dolu gecelere ve abur cuburu sevenlere özel her biri muhteşem tasarıma ve ürünlere sahip konserve kutularımızı inceleyebilirsiniz.

nokta2

240 Parça Puzzle Konservesi
240 Parça Puzzle Konservesi

KONSERVE KUTU İÇERİSİNDE 240 PARÇA PUZZLE
Çocukluk yıllarımızda 20 parçalık yapbozlar yaparken ilerleyen yaşlar da 1000’lerce parçalık puzzle’lar ile zihnimizi ve hayal güçümüzü geliştirdik. Şimdi de hayal gücününüzü geliştiren o puzzler hayallerinde ötesinde bir tasarımla karşınızda.  Normalde standart kutular içinde gönderilen puzzle’ı hediyemen konserve kutusu üzerine yapacağınız puzzle’ın fotoğrafını basıp içine de parçalar halinde 240 parçalık puzzle doldurup konsevenizin ağzını iyice preslemiş:) Standard puzzle hediyesi yerine hayal gücünde sınır tanımayanlar konserve kutusu içinde bulunan bu 240 parçalık puzzle ‘ı sevdiklerine hediye edebilir.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

Aşkıma Mesaj Konservesi
Aşkıma Mesaj Konservesi

SEVGİLİYE SÜRPRİZ MESAJLI KONSERVE KUTUSU
Cam bir şişe içine aşk mesajı yazıp , onu denize fırlatıp sevdiğinizin bulacağı günü bekleme devri sürpriz mesajlı konserve kutuları ile son buldu! Artık yeni moda sevgilinize olan duygularınızı ve aşk mektuplarınızı kırmızı bir kağıda yazdırıp, içi gül yaprakları ile dolu , ağzı sıkıca preslenmiş ilk defa açılacak bir konserve kutusunda göndermek.. Evet yanlış duymadınız tıpkı marketlerde gördüğünüz salça kutuları şeklinde olan bu mesaj konserveleri , çok yakın zamanda mektup ve cam şişenin yerini alacak ve sevgilisine farklı bir şekilde aşkını iletmek isteyenlerin ilk tercihi olacak.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

Doğum Günü Konservesi
Doğum Günü Konservesi

DOĞUM GÜNÜNE ÖZEL KONSERVE KUTU
Her yıl olduğu gibi bir arkadaşınızın doğum gününe giderken aldığınız sıradan ürünlerden bıktınız mı? O zaman şimdi göreceğiniz ürün küçük dilinizi yutmanızı sağlayabilir. Çünkü daha önce hiçbir yerde görmediğiniz sadece doğum gününe özel üretimi yapılmış konserve kutu hediyemen ayrıcalığı ile sizlerle. İçinde 100 adet doğum günü kutlama sözleri , 10 adet doğum günün kutlu olsun yazılı çikolata ve gül yaprakları bulunmakta. Sevdiklerinize yıllarca unutamayacağı ve bir ömür saklayacakları konserve kutusu vermek isterseniz aşağıdaki linkte satın alabileceğiniz websitesini bulabilirsiniz.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

Abur Cubur Konservesi
Abur Cubur Konservesi

ABUR CUBUR KONSERVESİ
Abur cubur yemeyi kim sevmez ki!  Heleki doğum günü yaklaşan bir sevdiğinizin abur cubur manyağı olduğunu biliyorsanız işte size Türkiye’deki en sevilen atıştırmalıklarından oluşan muhteşem bir abur cubur konservesi.  İçerisinde en kaliteli markaların atıştırmalıkları bulunan bu konserve kutuyu çikolata, sakız, şeker gibi en sevilen atıştırmalıkları seven sevgilinize ya da çocuğunuza hediye edebilirsiniz. İçindeki şekerlemeler bitse dahi konserve kutusu atılmaya kıyılamayacağı için uzun soluklu saklanabilecek de bir hediye aslında! Bu yüzden hem mideyi dolduran hemde maneviyatı koruyan bir hediye alacaksanız içi onlarca abur cuburlar ile dolu bu konservesi kesinlikle tercih edebilirsiniz.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

Erotik Fantezi Konservesi
Erotik Fantezi Konservesi

EROTİK KONSERVE KUTUSU
Bir ilişkide yaşanabilecek en büyük sorun; çiftlerin birbirlerinden sıkılıp , aralarındaki tutku ve aşkın bitmesidir.  Erotik konserve kutusu da ilişkisinde yepyeni heyecanlar arayanlar ve geceleri partneriyle eğlenceli, fantezi dolu oyunlar oynamak isteyenler için üretildi. Erotik konservenin dış tasarımı gibi içindeki ürünlerinde mükemmelliğinden dolayı, kalbi olanlara tavsiye etmiyoruz:) çünkü bu konserve kutusuna kalp dayanmaz!  İçerisinde ; Tutkulu gecelerinize renk katacak 100 adet görev , kamasutra oyun kartı , kırmızı kürklü kelepçe, kamasutra zarlar ve aşka davet zili bulunuyor. Dışardan bakıldığında salça kutusu gibi gözüken basit bir ürün gibi algılansa da içindekilere yürek dayanmaz:)
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

Aşk Dolu Konserve
Aşk Dolu Konserve

365 MESAJ İÇEREN AŞK KONSERVESİ
Daha önce hediyetavsiyeleri.com’da içinde 365 adet aşk mesajı çıkan onlarca ürünün tanıtımı sizlere yaptık! Fakat bu ürün aralarındaki en dikkat çekeni ve en özeli. Bu ürün ne kavanoz , ne de bir kalp kutu içerisinde… Bu ürün marketlerde her gün önünden geçtiğiniz orjinal ebatlardaki bir konserve kutusu içerisinde ,  hemde ağzı preslenmiş ve sıkı sıkıya kapalı.  Dış tasarımı tamamen sevgililere özel olarak iki aşık parmağın görseli ile süslenmiştir. İçerisinde de 365 adet aşk mesajı ,  3 adet seni seviyorum yazılı mabel marka 4x4cm ebatlarında çikolata ve gül yaprakları bulunmaktadır. Sevgililer günü gibi özel günlerde sevgilisine enteresan ve romantik bir hediye arayanlar bu ürün tam size göre.
fiyat-bilgisi-icin-tikla

nokta2

Yorum Yok!

Yorum Bırakın!