Boğa Burcuna Ne Hediye Alınır?

Boğa Burcuna Ne Hediye Alınır?

  BOĞA BURÇLARINA NE HEDİYE ALINIR?
  Rahatına düşkün ve alışkanlıklarına bağlı boğalara alıcağınız hediyelerle onları mutlu etmeniz çok zor ve risklidir. Bu yüzden onlara verebileceğiniz en mantıklı hediye hediye sitelerinden kendi zevkine göre alıcağı bir ürün için hediye çekidir.Özel akşam yemeklerine, kaliteye ve doğallığa önem veren boğa burcları için kaliteli bir hediye sepeti ve çikolata onları çok mutlu edicektir.
  • Dış görünüşüne çok önem veren boğa kadını için: Eşarp,şal,vücut losyonları,ilginç ürünler (oskar ödülü),parfüm ve takı hediyeleri en doğru seçimdir.
  bayan_kolyelercok_sik_bayan_bilekliklerkisiye_ozel_bayan_atki
  ask_yastiklarikisiye_ozel_atki_bere_setiyilin_en_iyisi_oskari_bayan
  bosluk

  • Konforuna ve rahatına düşkün boğa erkekleri için:Şarap setleri veya şaraplık,kaliteli deri cüzdan,yumuşak puf minderler,Şık erkek aksesuar setleri yada sevdiği renkler olan yeşil ve mavi renklerde rahat kazakları hediye edeblirsiniz.

  kollu_battaniyekisiye_ozel_cuzdanisme_ozel_gomlek
  erkege_aksesuar_sepetierkek_arkadasa_aksesuar_setiask_tapusu

  Not:Eğer verdiğimiz hediye önerileri sizin burcunuza uymuyorsa, ne alakası var benim burcumla bu hediyelerin diyorsanız? Burçlara göre hediye seçen insanlar için daha önceden size alınan ve tam bana göre dediğiniz hediyeleri yorum yazarak paylaşırsanız seviniriz…

   

  YORUM YOK

  Yorum Bırak