Doğum Günü Kutlama Mesajları

Doğum Günü Kutlama Mesajları

  Doğum günleri her insan için çok özeldir. Heleki hayatımızdaki sevdiğimiz kişilerin doğum günleri , bizlere bahşedilmiş en büyük nimetlerdendir. Halböyle olunca yılda sadece birkez doğum günlerini kutladığımız sevdiklerimize şık bir hediyenin yanına ,ince düşünülmüş, etkileyici ve son derece güzel doğum günü mesajı koymadan olmaz. Ya da hediye alamadığınız uzakta bulunan yakın arkadaşlarınıza,sevgilinize ya da dostalarınıza kısa mesaj ile atabileceğiniz doğum günü kutlama sözleri ile mutluluklarına mutluluk katabilirsiniz. Bu yüzden bizde hediyetavsiyeleri.com ailesi olarak sevdiklerinize almış olduğunuz doğum günü hediyelerini daha özel kılmanız için internette ufak bir gezintiye çıktık ve ister aldığınız hediyenin üzerine iliştirebileceğiniz, istersenizde uzakta bulunan sevdiklerinize kısa mesaj gönderebileceğiniz en etkileyici doğum günü kutlama mesajlarını çıkardık.

  Doğum günü kutlama mesajı örneklerime geçmeden evvel, insanların neden kısa ve çok uzun olmayan mesajlar seçtikleri konusunda kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Az kelime ile çok şey anlatmak bazen en net ve en çarpıcı şekilde iletilmek istenen mesajı açıkça söylemektir. Uzun uzun yazılmış mesajlar yerine bazen “doğum günün kutlu olsun bitanem” yazmak çok daha etkili olabilir. Bu yüzden siz siz olun heleki kısa mesaj atacaksanız uzun roman gibi mesajlardan kaçının. Doğum günü kutlama sözlerine geçmeden evvel , aşağıda sizlere örneklerini vermiş olduğum kısa mesajları birebir yazıp sevdiklerinize sakın göndermeyin. En azından kendi cümlelerinizi,ona olan hitap şekillerinizi cümleleriniz içerisinde kullanarak gönderin. Çünkü sizin düşünleriniz her zaman sevdikleriniz için değerlidir.

  Sevgiliye Doğum Günü Kutlama Mesajları

   Sevgilinize aldığınız o romantik hediyenin etkisini iki kat daha arttıracak , onun kalbinin derinliklerine girecek ve etkisiyle mutlu bir doğum günü geçirmesini sağlacak kısa doğum günü kutlama mesajları:

  sevgiliye_dogum_gunu_kutlama_mesaji

  • Hala whatsapp, 10.000 sms gibi internetin ve operatörlerin kampanyalarından yararlanma konusunda inatçı birisiyseniz işte size 1 adet sms hakkınızdan yiyecek kısa ve etkili sevgiliye doğum günü mesajı.

  dogum_gunu_mesaji

  dogum-gunu-mesaji_2

  guzel_dogum_gunu_sozleri_sevgiliye

  kisa-cep_telefonu_dogum_gunu_mesaji

  sevgiliye_degisik_dogum_gunu_kutlama_mesaji

  sevgiliye_dogum_gunu_mesaji

  sevgiliye_dogum_gunu_mesaji_2

  sevgiliye_etkileyici_dogum_gunu_mesaji

  sevgiliye_kisa_dogum_gunu_mesaji

  sevgiliye_kisa_dogum_gunu_tebrigi

  sevgiliye_kisa-mesaj

  Uzun Doğum Günü Kutlama Mesajları

  Sevdiklerinizin doğum gününü cep telefonu ile kısa mesaj göndererek kutlayacak iseniz; 1 mesaj için 160 karakter sınırı bulunmaktadır. Bu yüzden 2 sms ücreti gitmemesi için aşağıdaki uzun ve derin anlamlar içeren kutlama mesajlarından mahrum kalıyorsunuz. Fakat yıl olmuş 2014 beni heryöne 10.000 sms’im var, Whatsapp gibi ücretsiz mesajlaşabileceğim platformlarım var diyorsanız aşağıdaki tüm uzun mesajlar size göre. 

  uzun_dogum_gunu_mesajlari

  uzun_dogum_gunu_mesaji_sevgiliye

  sevgiliye_uzun_ve_etkileyici_dogum_gunu_mesaji

  sevgiliye_dogum_gunu_mesaji_3dogum_gunu_kutama_mesaji

   

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak