Dolar Şeklinde Mendil Hediyesi

Dolar Şeklinde Mendil Hediyesi

  Dolar Mendil
  Dolar Mendil

  Dolar mendil ile dolar hiçbir zaman bu kadar fazla değer kaybetmemişti. Artık bu mendil sayesinde hiç hissetmediğiniz kadar havalı ve zengin hissedeceksiniz.

  Burnu akan kişilerin en çok şikayet ettikleri şey, çevresindekiler onun burnunu silerken rahatsız olarak tuvalete gitmeleridir. Fakat artık bu dolar şeklindeki kağıt mendil ile bu  dertleriniz son bulacak çünkü düşünsenize cebinizden bir doları çıkarıp burnunuzu silerken çevrenizdekiler size nasıl hayranlıkla bakacaklar. Her nekadar doların değerini yerlere soksanızda sizin çevrenize olan havanız bu mendil sayesinde tavan yapacaktır. Heleki birde yanınızda hapşuran bir arkadaşınıza ya da yakınınıza cebinizden çıkarıp vereceğiniz dolar mendil karşısında şaşkınlıktan küçük dilini yutacaktır.

  Birazda dolar mendilin özelliklerinden bahsedelim: Dolar mendiller 1 dolar halindeki banknotlardan üretilmiş kağıt mendillerdir. Satın aldığınızda 2 paket şeklinde ve içerisinde 10 adet kağıt mendili barındırıyor.  Ayrıca  kağıt mendilin ön ve arka yüzü 1 dolar banknotların birebir kopyası şeklinde baskılıdır.

  Şakacı ve espiriyi seven arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz çok ilginç bir ürün. Hem çok ucuz hemde hediyeyi aldığınız kişinin havasına hava katacak cinste bir hediye.
  Ürünün fiyatını ve daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

   

   

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.