El Yapımı Masaüstü Dekoratif Çiçek

El Yapımı Masaüstü Dekoratif Çiçek

  Evinizde veya iş yerinizde masa üstünü resimde gördüğünüz şekilde süslemeye ne dersiniz. Bu gün sizlere, yemek masanızı veya çalışma masanızı renklendirecek ve güzellik katacak kâse içinde çiçeklik yapımını anlatacağız. Çiçekler bulundukları ortamı renklendirir ve güzel duygular hissedilmesine yol açarlar. Boş bir odada bile sadece vazo içinde birkaç çiçek o odanın ambiyansını inanılmaz ölçüde değiştirebilir. Sürekli yaşam alanları olan ev ve iş yerleri düşünüldüğünde, çiçeklerin etkileyici büyüsünü bu ortamlarda kesinlikle kullanılmalıdır. Bu gün size anlatımını yapacağımız kase içinde çiçekler bulunduğunuz mekana estetik katmakla kalmayacak, sizde sürekli pozitif ve olumlu duygular hissetmenize yardımcı olacaklar. Çok kolay ve hızlı bir biçimde mekânlarınıza çiçekler ile sihirli dokunuşlar yapmaya başlayalım. Aynı zamanda sevdiklerinize doğum günü hediyesi veya ev hediyesi olarak da götürebileceğiniz dekoratif masa süsleri işte karşınızda.
  el yapımı dekoratif masa süsü

  Bu proje için gerekli malzemeler:

  • Cam kâse
  • İstediğiniz renk yapay çiçekler
  • Dekor kum
  Bu malzemeler arasında sadece renkli kumları bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ancak Yapı marketlerde ve zanaat malzemeleri sanat yerlerde bulmak mümkün. Ayrıca en kötü iİhtimalle internet üzerinden sipariş vererek de temin etme şansınız var. Resimde gördüğünüz gibi bir kombin yapmak için türkuaz rengi kum ve beyaz renk gülleri kullanabilirsiniz. Veya siz kendi zevkinize göre farklı renk kum ve ona uyacağınızı düşündüğünüz çiçekleri kullanabilirsiniz.
  el yapımı dekoratif masa süsü
  Kâsenin içine yeterli miktarda renkli kum boşaltın. Kâsenin geri kalan kısmını güller ile tamamlayacağız. Satın alacağınız yapay gülleri dallarından ayırın. Sadece gülün kendisi kalsın.
  dekoratif süsler el yapımı
  Bu şekilde kâse içine gülleri zevkinize uygun yerleştirin. Kâsenin büyüklüğüne göre güllerin sayısını arttırıp azaltabilirsiniz.
  el yapımı masa süsleri
  Bu şekilde kâseleri hazırladıktan sonra evinizin veya iş yerinizin en güzel noktalarına yerleştirebilirsiniz artık. Ve bundan sonra kendinizi çiçeklerin sihirli gücüne bırakın… Gördüğünüz gibi oldukça hızlı ve kolay bir şekilde bir kâse güzellik hazırlamış oldunuz. Bu şekilde hazırlayabileceğiniz renk renk çiçekleri eşinize veya sevgilinize hediye onları mutlu etmekle kalmayıp; ortama da romantizm katmış olursunuz. Hızlı bir şekilde hazırlayabileceğiniz bu dekoratif süsleri bütün sevdiklerinize gönül rahatlığı içinde hediye edebilirsiniz.
  çiçeklerden masa süsü yapmak

  YORUM YOK

  Yorum Bırak