Erdil Yaşaroğlu Karikatürlü Hediyeler

Erdil Yaşaroğlu Karikatürlü Hediyeler

  Türkiyenin en başarılı karitüristlerinden olan Erdil Yaşaroğlunun ürünlerinin olduğu dünyaya hoşgeldiniz.Erdil Yaşaroğlunun Birbirinden farklı ve herkes tarafından çok sevilen karikatürleri artık birer linsanslı ürün olarak sevdiklerinize hediye edilmeyi bekliyor. Erdil Yasaroğlunun en bilindik karikatürlerinin baskısı yapılmış olan kupa bardaklar,iphone ve samsung galaxy s cep telefonu kılıfları,duvar saatleri ve daha nice hediyelik karikatür aşığı arkadaşlarınız ve sevgiliniz için çok değerli bir hediye olmaya aday. Bu günlük hayatta hediyeyi alacağınız kişinin ofis ortamında,ev ortamında kısacası heryerde kullanabileceği türden hediyelik eşyalar olduklarından espiriyi ve karikatürü seven arkadaşlarınıza hediye edebileğiniz çok özel bir hediye. Ayrıca sürekli elinin altında olduklarından her eline aldığında ya da gözüne iliştiğinde sürekli sizi hatırlayacak ve yüzüne tatlı bir tebessüm gelecektir.

  Erdil Yaşaroğlu Karikatürlü Duvar Saatleri

  Sıradan yuvarlak ya da kare saatlerden bıkmadınız mı? ofisinizde ya da evinizde her saate baktığınıda yüzünüze bir tebessüm katacak bir saatiniz olmasını istemezmiydiniz? Artık birbirinden esprili ve komik karikatürleri duvar saatlerinize ve masa saatlerinizin üzerine bastırarak en yakın arkadaşınıza ya da iş arkadaşınıza hediye edebileceksiniz. Bu erdil yaşaroğlu imzali karikatürlerin olduğu duvar saatlerini hayranı olan sevgilinize ya da ofis arkadaşınıza doğum günü hediyesi ya da ofis hediyesi alarak sürpriz yapabilirsiniz. Kısacası mizah anlayışı çok iyi olan ve karikatür okumaya meraklı olan bir insan için kaçırılmayacak cinste bir hediye. Sizler için seçtiğim karikatür baskılı duvar saatleri.

  oltaya_gelmek_duvar_saati kahvalti_duvar_saati erdil_yasaroglu_coban_ahsap_duvar_saati

  deniz_kizi_ahsap_duvar_saati bukelemun_ahsap_duvar_saati erdil_yasaroglu_karikaturlu_duvar_saatleri

   

  bosluk

  Erdil Yaşaroğlu Karikatürlü Bardaklar

  Son yılların popüler hediyelerinden olan sihirli kupa bardaklar artık erdil yaşaroğlu karikatürleriyle renk kazanıyor. Günümüzün en çok satılan hediyelik eşyaları arasında üst sıraları zorlayan kupa bardaklar, üzeri erdil yaşaroğlu karikatürleriyle kaplanınca sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok şık ve komik bir hediye halini alıyor. İlginç ve farklılıktan hoşlanan sevdiklerinize doğum gününde hediye olarak alabileceğiniz çok güzel bir hediye. Üzerine çok komik karikatürleri bastırabileceğiniz bu kupa bardaklar ile sevdikleriniz bir yandan çayını ve kahvesini içerken diğer yandan da karikatürün esprisine kapılarak yoğum iş stresinden bir an uzaklaşarak yüzünü mutluluk sarar.

  pipetle_delirtmek_kupa_bardak nereye_baksam_seni_goruyorum_kupa_bardak kazlar_kupa_bardak

  erdil_yasaroglu_kupa_bardak1 erdil_yasaroglu_kupa_bardakkirk_sene_sonra_kupa_bardak

   

  bosluk

  Erdil Yaşaroğlu Karikatürlü Masa Saatleri

  Erdil Yaşaroğlunun en sevilen karikatürlerinin derlendiği kamikaze serisinin karikatürleri duvar saatlerinden sonra masa saati olarakta sizlerle. Kiracıların en büyük derdi olan evin duvarına çivi çakma sorunundan kurtaran bu masa saatleri çalışma masanız için çok güzel bir aksesuar olmaya aday. 12 cm x 12 cm boyutlarında olan erdil yaşaroğlu masa saatleri ile hem ofisinizde hemde evinizde zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamayacaksınız.

  dayisiymis_masa_saati begendinmi_masa_saati baligin_intihari_masa_saati

  ask_tuneli_masa_saati askin_izdirabi_karikaturlu_masa_saati akintiya_karsi_masa_saati

   

  bosluk

  Erdil Yaşaroğlu Karikatürlü Mousepadler

  Günlük yaşantımızda en çok kullandığımız eşya ne diye sorsam belki kimsenin aklına gelmez mouse padler. Gün içerisinde hiç farkına varmadan bilgisayar başında geçirdiğimiz zaman okadar büyük ki ,hiç anlamasak dahi en çok kullandığımız eşyalardandır mousepadler. Fakat bu mousepadlerin oksadar sıkıcı ve sıradan desenleri erdil yaşaroğlu karikatürleri ile renk bulacak. Ofisinizdeki arkadaşınıza ya da Erdil yaşaroğlunun hayranı olan sevgilinize doğum günü ve diğer özel günlerde hediye edebileceğiniz çok ilginç ve farklı tasarımlı bir ürün. Bu birbirinden komik karikatürlerin basılı olduğu mousepadler standard ölçü olan 230 cm x190cm x 5cm boyutlarındadır.

  yemek_savasi_mouse_pad kurbaga_prens_mouse_pad dakar_mouse_pad

  coban_mouse_pad aklin_yemekte_mouse_pad manav_mouse_pad

   

  bosluk

  Erdil Yaşaroğlu Karikatürlü Samsung Kılıfları

  Samsung galaxy s3 özellikleri ve şık tasarımı sayesinde ülkemizde çok satan ve çok kullanılan telefonlardan birisi oldu. Fakat sıradan arka kapağı bu telefonun tek eksiği. Ama bunada çare olarak, buldumbuldum.com öyle bir fikirle geldiki. Erdil yaşaroğlunun birbirinden komik karikatürlerini lisanslı olarak üzerine bastırabileceğiniz kılıflar ile sıradan galaxy s3 kılıflarından kurtulabilirsiniz. Samsungun bu modeline sahip olan sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz çok değişik bir yıldönümü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olabilir.

  seytan_galaxy_s3_telefon_kilifi nankor_galaxy_s3_kilifi melek_galaxy_s3_erdil_yasaroglu_kilifi

  kalpli_melek_samsung_galaxy_kilifi maymun_galaxy_s3_kilifi erdil_yasaroglu_yaprak_samsung_galaxy_s3_kilifi

   

  bosluk

  Erdil Yaşaroğlu Karikatürlü iPhone Kılıfları

  iPhone ülkemizde olduğu kadar tüm dünya da en çok kullanılan ve en çok satılan telefonlardan birisidir. Hal böyle olunca ülkemizde her 10 kişinin en az 2’sinin elinde iPhone telefonu görür olduk. Bu sebeple sevdiklerinize hediye arıyorsanız ve onlarda birer iphone sahibi ise onları sıradan iphone kılıflarından kurtarabilirsiniz. Tabiki bunu türkiyenin en başarılı karikatüristlerinden biri olan Erdil yaşaroğlu imzalı lisanslı iphone kılıfları sayesinde.Eşiniz,dostunuz kısacası tüm yakınlarınız telefonu her eline aldıklarında o sizin seçtiğiniz karikatürü gördükçe kendilerini gülmekten alamayacaklar.

  twitter_iphone_kilifi uzayli_iphone_kilifi penguen_iphone_kilifi

  fil_iphone_kilifi erdil_yasaroglu_kilifi inek_iphone_kilifi

   

  bosluk

  Erdil Yaşaroğlu Karikatürlü Yapbozları

  Her zaman güldüren,güldürürken düşündüren ve aklınızdan kolaya kolay çıkmayan Erdil Yaşaroğlu karikatürleri aynı zamanda 99 parçalık puzzle olarakta üretiliyor. Espirinin ne olduğunu anlamanız için tüm yapbozu bitirmeniz gerekiyor bu yüzden biraz emek sarfetmeniz gerekiyor. Ne demişler kadınlar esprili erkeklerden hoşlanır, sizde bu kanıya katılıyorsanız sevdiceğinize bu yapbozu hediye edebilirsiniz. Bayanlar sizde üzülmeyin erkeklerde espirili bayanlardan hoşlanıyormuş

  pelikan_yapboz manav_yapboz erdil_yasaroglu_yapboz

  bukalemun_yapboz dakar_yapboz deniz_kizi_yapboz

   

  bosluk

  Erdil Yaşaroğlu Karikatürlü Bardak Altlıkları

  Erdil Yaşaroğlunun karikatürlü ürünleri saymakla bitmiyor. Son olarak günlü rutin aktivilerimizden birisi olan çay,kahve,kola gibi sıradan bir işi eğlenceli hale getiren bardak altıkları alıyor. Her birinde 4 adet bardak altılığı bulunan bu set ile, sevdiklerinize yüzlerini güldürebileceğiniz yepyeni bir hediye verebilir ve diğer ürünler ile kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

  zurafa_bardak_altligi turk_jedi_bardak_altligi merkur_bardak_altligi

  kirmizi_et_bardak_altligi ask_tuneli_bardak_altligi akintiya_karsi_bardak_altligi

   

  bosluk

  Son olarak Erdil Yaşaroğlunun Fanı Ve Çok büyük bir hayranı olan sevgilinize,annenize,babanıza ya da yakın dostlarınıza her bir üründen bir adet alarak ve farklı farklı karikatüleri üzerine bastırarak tüm özel günlerde sevdiklerinize çok ilginç bir karikatürlü hediyelik eşyalar ile dolu bir sepet hediye edebilirsiniz.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak