Erkeklere Nasıl Hediye Seçilir?

Erkeklere Nasıl Hediye Seçilir?

  Erkeklere hediye seçmek gerçekten çok zordur.  Eğer ne alacağınıza karar verme konusunda sıkıntılar çekiyorsanız erkek arkadaşınızın hobilerine ve favorilerine eklediği en güzel ürünleri almanız sizin yararınıza olacaktır. Erkekler zor beğenen fakat kolay kanabilen varlıklar olduğundan onun sevebileceği şeyleri önceden tahmin edebilmek sizi 1-0 önde başlatacaktır. Fakat giyi tarzı ürünlerden uzak durmaya da özen göstermelisiniz. Çünkü erkeklerin zevkleri bayanlardan çok farklıdır. Keza dekoratif hediyelerde erkeklere hitap etmeyen ürünlerden. Hiçbir erkeğin vazodan,resim çerçevesinden ya da kolye ve bileklik gibi aksesuarları sevdiğini görmedim. Bu yüzden bir erkeğe hediye seçmekte zorlanıyorsanız heleki bu erkek sevgiliniz ise; özel anlarınızı paylaşabileceğiniz ürünler ile yaşamınıza renk katabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; içerisinde 100 adet aşk dolu romantik görev içeren kalp alarak birlikte olduğunuz günleri daha keyifli hale getirebilirsiniz.  Lafı daha fazla uzatmadan erkeklere hediye seçiminizde sizlere yardımcı olabilecek 10 maddeyi sıralayalım.

  erkeklere-nasil-hediye-secilir (4)

  1- Ne Hediye istediğini çekinmeden sorabilirsiniz. Erkekler bayanlar kadar hassas varlıklar olmadığından dolayı kendilerine sürpriz yapılmadığında bayanlar kadar ısrarcı olmazlar. Bu yüzden hiç çekinmeden kendisine  ne hediye almaktan hoşlanırsın sorusunu sorabilirsiniz. Ya da erkek arkadaşınıza sürpriz yapmak istiyorsanız ve ne alacağınızı bilmenizi istemiyorsanız, kafe ortamında ya da karşılıklı konuşmalarınızda son zamanlarda nelere ilgisi olduğunu öğrenerek ona göre hediye seçebilirsiniz.

  erkeklere-nasil-hediye-secilir (7)

   

  2-Erkek Arkadaşınızın Yaşam tarzını göz önünde bulundurun. Erkek arkadaşınız sporcu mu? , öğrenci mi? , iş adamı mı?  yoksa maceracı mı? Bu kategoriler her ne kadar sıradan da olsa sizlere gerçekten hediye seçiminizde çok yardımcı olabilir. Eğer iş adamı bir erkeğe hediye arıyorsanız , bu kişi hergün takım elbise giyen biri olduğu için daha çok klasik tarzda hediyelikler tercih edilebilir. Saat,kol düğmesi,ayakkabı gibi…

  erkeklere-nasil-hediye-secilir (5)

  3-Erkek arkadaşınızın yaşını,finansal statüsünü ve sosyal çevresini düşünün. Hediyeyi alacağınız erkek zengin ya da dar bütçeli olabilir. Bu yüzden alacağınız hediye erkeğe fiyatını düşündürmemeli. Dar gelirli bir erkeğe çok pahalı ürünler almak onu rencide edebilir. Bu durum onu fiyatını düşündürmeye iter ve aldığı hediye ile mutlu olmamasını sağlayabilir.

  erkeklere-nasil-hediye-secilir (6)

  4-Ona ellerinizle cupcake ya da kurabiye yapmak iyi bir fikir olabilir. Erkek arkadaşınıza elleriniz ile hazırlayacağınız lezzetli kekler ve kurabiyeler çok güzel bir hediye seçeneği olabilir. Midesine düşkün bir erkeğe hediye seçiminde zorlanıyorsanız 4. adım sizler için en ideali.

  erkeklere-nasil-hediye-secilir (8)

  5-Yapmaktan hoşlandığı şeyler ve hobileri hediye seçiminizde size yardımcı olabilir. Örnek vermek gerekirse; dalmaktan hoşlanan bir erkeğe ya da satranç oynamaktan keyif alan birisine alınabilecek en güzel hediyeler tabiki hobileri ile alakalı ürünlerdir. Dalan bir erkeğe profesyonel bir dalgıç nasıl olur tarzında kişisel gelişim kitaplarını alabilirsiniz. Ya da satranç oynamaktan hoşlanan bir erkeğe şık ve kaliteli bir ahşap satranç takımı satın hediye edebilirsiniz.

  erkeklere-nasil-hediye-secilir (9)

  6-Kendini beğenen bir erkeğe kişiye özel hediyeler alabilirsiniz. Egoist olarak tabir etmek biraz ağır olsada kendini ve ismini beğenen bir erkeğe kişiye özel ürünlerden hazırlatabilirsiniz. Üzerine fotoğraf ya da isim bastırabileceğiniz kişiye özel ürünler ile sadece onda olabilecek bir hediye verebilirsiniz.

  erkeklere-nasil-hediye-secilir (10)

  7- Parti ve barlara gitmekten hoşlanan bir erkeğe o gece klübüne ya da bara ait vip giriş kartı hediye edebilirsiniz.

  erkeklere-nasil-hediye-secilir (1)

  8- Sıkı bir futbol taraftarı,sinema seyircisi ya da tiyatro izleyici ise; erkek arkadaşınıza en yakın tarihteki bir futbol maçının biletini ya da gösterimde olan bir sinema ve tiyatro biletini hediye edebilirsiniz.

  erkeklere-nasil-hediye-secilir (2)

  9-Eğer hediye seçiminde zorlandığınız erkek sıkı bir müzik dinleyici ise ve takip ettiği sanatçıların konserlerine giden sosyal bir erkekse; hediye olarak konser bileti,yada sevdiği sanatçıların son albümünü alarak hediye edebilirsiniz.

  erkeklere-nasil-hediye-secilir (3)

  10-Hala ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz ve hediye seçimi konusunda yumurta kapıya dayandıysa, sizi kurtaracak olan sıradan ürünlere yönebilirsiniz. T-shirtler,parfümler,hediye sepetleri, atkılar ve cüzdanlar hiçbir zaman popülerliği geçmeyen sıradan fakat kurtarıcı hediyelerdendir.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.