Kişiye Özel Kitap Ayracı Modelleri

Kişiye Özel Kitap Ayracı Modelleri

  Okumak, insanların kültürel, sanatsal, sosyal gelişimlerini tamamlamaları için en temel ihtiyaçlarımız kadar zaruri ve hayatın içinde olmalıdır. Yayın evlerinden çıkan kitap sayıları, kitap satış rakamlar gibi çeşitli istatistiki veriler göz önüne alındığında ya da yabancı ülkelerdeki kitap okur sayısı ile kıyaslandığında, Ülkemiz insanlarının kitaplarla arasının pek iyi olmadığı çarpıcı bir şekilde ortaya kendiliğinden çıkıyor! Bu yüzdendir ki, dünyadaki en iyi 500 üniversite içerisinde maalesef ki, herhangi bir Türk Üniversitesinin ismini göremiyoruz! Oysa ki kitap okumak, bir yaşam tarzı, bir alışkanlık haline gelmelidir Birçoğumuz hayatımız boyunca sadece sınıfımızı geçmek, sınavlarımızı vermek ve dolayısıyla da kendimizi ders kitapları okumaya mecbur hissettiğimiz için kitap okuyoruz! Oysaki kitap okumanın inanılmaz derecede keyif verici bir şey olduğunu, insanların hayatın renk kattığını ve hayal gücünü geliştirdiğini bir türlü göremiyoruz. Belki de bu konudaki en önemli tespit; yazılan kitapların kalitesi ve sevilebilirliği kadar; hem öğretmenlerin, hem de ebeveynlerin çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak yerine, yanlış yöntemler kullanarak kitaplardan uzaklaştırmaları, hatta bir yerde nefret etmelerine neden olmalarında saklıdır:) Biz işin bu yönünü eğitimcilere ve Anne-Babalara bırakarak, bugünkü hediye önerilerimizin neler olduğuna dilerseniz hep birlikte göz atalım. Aslıda buz yazımızda yer alan hediye fikirleri de tam olarak kitaplarla ilgili:)

  Bu makalemizde Sizlere, kitap okumayı sevdirecek birbirinden güzel kitap ayracı modelleri sunacağız! Kitap okumayı seven veya okuma alışkanlığı edinmiş tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kitap ayraçları, tamamen kişiye özel olarak hazırlanıyor! Üzerine fotoğraflarınızı, isimlerinizi ve kişisel mesajlarınızı taşıyabileceğiniz Kişiye Özel Kitap Ayraçları, özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz son derece şık ve en anlamlı hediyelerden. Daha çok sevgiliye hediye niteliğindeki kitap ayracı modelleri, hem romantik, hem de sevgi dolu. Özel ve sıra dışı tasarımlarıyla başka hiçbir yerde bulamayacağınız kişiye özel kitap ayraçları, aynı gün kargo ve kapıda ödeme kolaylığıyla karşınızda. Film şeridi şeklinde modeli, Seni Seviyorum yazılı modeli ve daha bir çok farklı modellerini bulabileceğiniz kitap ayraçları ile sevgilinize/sevdiklerinize kitap okumayı daha  da çok sevdirebilirsiniz.

  nokta

  kisiye_ozel_kitap_ayraci_1SEVGİLİYE ÖZEL FİLM ŞERİDİ KİTAP AYRACI

  Sevgilinize, üzerinde size özel 3 farklı fotoğrafınızın yer alacağı ve kenarlarının film şeridi negatifleri şeklinde çerçeve içerisine alınacağı Kişiye Özel Film Şeridi Kitap Ayracı hediye edebilirsiniz. Üzerinde aynı zamanda isimlerinizin de yazılı olacağı bu şahane kitap ayracının ucunda iplik püskülleri de bulunuyor. Kaliteli malzemeden hazırlanan film şeridi kitap ayracı aynı gün kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile adresinize geliyor.

  nokta

  kisiye_ozel_kitap_ayraci_2

  SEN VE BEN KİŞİYE ÖZEL KİTAP AYRACI

  Kitaplarınızın arasında aşkınızı bulabilirsiniz! Okuduğunuz kitabın sayfalarını size özel bir kitap ayracı ile işaretleyebilir, sonraki gün kitabınızın hangi sayfasında kaldığınızı kolay bir şekilde görebilirsiniz. Sen ve Ben Kitap Ayracı, romantik tasarımıyla dikkat çeken şık ayraç modellerinden biri. Üzerinde fotoğrafınızın yer alacağı, kalp sembol içerisine isimlerinizin ve hemen altında da size özel mesaj, yıldönümü tarihinizi yazdırabileceğiniz Sen ve Ben Kişiye Özel Kitap Ayracı kız/erkek arkadaşınıza verebileceiğiniz en güzel hediyelerden biri.

  nokta

  kisiye_ozel_kitap_ayraci_3

  SEVGİLİLERE ÖZEL FOTOĞRAF BASKILI KİTAP AYRACI 

  Okumayı seven, kitaplarla arası iyi olan ve hiçbir fırsatı kaçırmadan kitap okuyan bir sevgiliniz varsa, bu kitap ayracı da Ona gelsin! Nefis bir tasarımı bulunan, son derece romantik ve tamamen size özel hazırlanacak  olan Sevgililere Özel Fotoğraflı Kitap Ayracı, hesaplı fiyatı ile doğum gününde sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri.

  nokta

  kisiye_ozel_kitap_ayraci_4

  SENİNLE SONSUZA DEK KİŞİYE ÖZEL KİTAP AYRACI

  Sonsuz aşkınızı kitapların arasında sevdiceğinize gösterme fırsatını ayağınıza kadar getiriyoruz. Üzerine dilediğiniz aşk dolu mesajları yazdırabileceiğiniz Seninle Sonsuza Dek Kitap Ayracı, romantik ve olukça şık! Öğrenci arkadaşınıza, yakın dostlarınıza ve tabi ki de sevgilinize hediye edebileceğiniz size özel kitap okuma ayracı, ders kitaplarına, romanlara, hikaye kitaplarına, dergilere, mecmualara, bilimsel kitaplara kısacası okuduğunuz her kitaba büyüleyici bir sihir katıyor.
  nokta

  kisiye_ozel_kitap_ayraci_5

  KİŞİYE ÖZEL METAL KİTAP AYRACI

  Tüm yüzeyinin göndereceğiniz fotoğrafla dizayn edileceği ve isimlerinizin yazılmasıyla da anlamına anlam katacak olan metal kitap ayracı, kitap okumayı seven sevdiklerinize verebileceiğiniz en değerli armağanlardan biri olacaktır.  Yukarıda yer alan kitap ayracı modellerinden farklı olarak metal malzeme ile hazırlanan kitap ayracı, aynı gün kargo ve kapıda ödeme ile ayağınıza kadar geliyor.

  nokta

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak