Kızlara Doğum Günü Hediye Sürprizleri

Kızlara Doğum Günü Hediye Sürprizleri

  Sürprizler, hayatın en heyecan verici anlarını oluşturur. Hele hele kızlar için sürpriz, mutluluğun diğer tarifi anlamına gelir. Bayanlar normalde bırakın özel günleri, sıradan herhangi bir günde bile sevgilisinden kendisi için etkileyici bir sürpriz yapmasını beklerken söz konusu doğum günü olduğunda sürpriz ve güzel bir hediye beklentisi, aşırı derecede tavan yapar. Eğer siz de yeni yaş gününde kız arkadaşınıza hem romantik bir hediye vererek aşkınızı göstermek, hem de unutamayacağı bir sürprizle doğum gününü kutlamak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Sizlere bu makalemizde adım adım, kız arkadaşınıza romantik sürprizler eşliğinde doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz birbirinden güzel hediye fikirleri sunacağız.

  Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Seçmek
  Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Seçmek

  1.Adım- DOĞUM GÜNÜ TARİHİNİ NOT ALIN: Aklınızda küpe olarak bulunsun diye hemen başta söyleyelim; Kızlar için en önemli şey doğum gününün unutulmamış olması! Bu nedenle siz siz olun, kız arkadaşınızın doğum gününü sakın ıskalamayın! Bunun için dilerseniz masa üstü takvimine işaret koyabilir, cep telefonunuzun takvim özelliğine doğum günü tarihini alarm olarak ekleyebilirsiniz. (Önemli not: Sevgilinizin doğum günü tarihini en azından 2-3 gün öncesine işaretleyin ki, son gün hediye seçme telaşı yaşamayın! )

  Bayanlar İçin Doğum Günü Sürprizi
  Bayanlar İçin Doğum Günü Sürprizi

  2.adım- SEVGİLİNİZİN NELERE İHTİYACININ OLABİLECEĞİNİ ARAŞTIRIN: Bir doğum gününü, gelecekte hatırlanabilir ve unutulmaz kılacak en özel şey, hediyedir. Bu nedenle sevgilinize doğum gününde vereceğiniz hediyenin ne olacağına önceden karar vermeniz gerekiyor. Eğer aklınızda spesifik olarak herhangi bir hediye seçeneği bulunmuyorsa, ilişkinizde sevgilinize dair gözlemlerinizden yola çıkabilirsiniz. Mesela sevgilinizle ürünler, markalar, ihtiyaçları üzerine yaptığınız konuşmaları düşünebilirsiniz. Yine mesela O’nunla alış veriş mağazalarını gezdiğinizde ilgisinin daha çok hangi ürünlere yöneldiğini düşünmeye çalışabilirsiniz. Bunun için önünüze bir kağıt kalem alın ve sevgilinizin dikkatini çeken ürünleri bu kağıda listelemeye çalışın! Örneğin En favori parfümü hangisidir, giyim alışkanlıkları nelerdir, ne tip takı zevki bulunuyor, çanta-kozmetik-aksesuar gibi tercihlerini düşünmeye çalışın.

  Kızlara Alınabilecek Hediye Fikirleri
  Kızlara Alınabilecek Hediye Fikirleri

  3.Adım-BAYAN PARFÜMLERİ: Bayanlara doğum gününde verilebilecek en güzel hediyelerin başında bayan parfümleri gelir. Eğer kız arkadaşınıza doğum gününde bir parfüm hediye etmek istiyorsanız, seçeceğiniz parfümün marka olmasına, kaliteli olmasına, sevgilinizin beğendiği bir koku olmasına mutlaka özen göstermelisiniz. İşte tüm bu özellikler bir araya geldiğinde ise pahalı bir parfümle karşılaşılıyor insan:) “Kızlar için önemli olan hatırlanmaktır, dolayısıyla hediyenin fiyatı çok da önemli değildir…” işte böyle bir şey dersek, haddinden fazla iyi niyetlilik yapmış oluruz. Çünkü kızlar çok belli etmezler ama, sevgilisinden bir hediye aldığında bu hediyenin fiyatıyla sevgilisinin Ona verdiği değeri ölçmeye çalışırlar.  Gerçi bütçenizin çok üzerinde bir doğum günü hediyesi seçmenizi de işin açıkçası tavsiye etmiyoruz.

  Kızlar İçin Doğum Günü Hediyeleri
  Kızlar İçin Doğum Günü Hediyeleri

  4-Adım: ROMANTİK DOĞUM GÜNÜ HEDİYELERİ: Aşk, bir kadının yaşama dair en önemli ilham kaynağı, en özel dayanağıdır. Kadınlar aşkı, haddinden fazla önemser ve değerli bulurlar. Ancak önemli olan O’na bu duyguyu tüm zerresi ile yaşatabilmektir. Eğer siz de bir kadına duyduğunuz aşkı doğum gününde O’na en derinden hissettirmek istiyorsanız, O’na duygu yüklü romantik bir hediye vermekten asla çekinmemelisiniz. Size fikir verebilmesi açısından sevgilinize doğum gününde verebileceğiniz romantik hediyelerden bazılarını aşağıda bilgilerinize sunmak istiyoruz;

  • Sevgilinize üzerinde ismlerinizin yazılı olacağı kişiye özel kolye hediye edebilirsiniz.
  • İçerisinde en özel fotoğrafınızın yer alacağı ve üzerinde de aşk mesajınızın işleneceği şık bir fotoğraf çerçevesi armağan edebilirsiniz.
  • İlişkinizi en başından itibaren bir anı defterine döküp, içerisini size özel fotoğraflar ile süsleyip doğum gününde sevgilinize hediye edebilirsiniz.
  • Piyasada Kolaylıkla bulabileceğiniz ve son dönemlerin en popüler hediyelerinden biri olan Kişiye Özel Dergi Kapakları en güzel doğum günü sürprizlerinden biri.
  • Evcil ev hayvanları seven bir sevgiliniz varsa, O’na doğum gününde bir ev kedisi armağan edebilirsiniz.
  • Üzerinde mesajınızın, fotoğrafınızın yer alacağı Kişiye Özel Çikolata da yine en romantik doğum günü hediyelerinden
  • Saksı, canlı çiçek yine kızların en beğendiği, aldıklarında kendilerini çok özel hissedebileceği doğum günü hediyesi.
  • Boş bir kalp kutusu içerisine kendi el yazınız ile (80-100 adet olacak şekilde) üzerinde “O’nu neden sevdiğinizi” anlatan küçük mesaj kağıtları koyabilirsiniz. Kutu içerisine bir de sevgilinizin de beğenebileceği (sonsuzluk sembolü olan veya kalp şeklinde tasarlanmış) şık bir kolye koyduğunuzda hediyenizin değerini de, romantikliğini de arttırmış olursunuz.
  • Eğer böyle bir yeteneğiniz varsa, sevgilinize doğum gününde romantik bir şiir yazabilirsiniz.
  • Yine yeteneğiniz varsa kız arkadaşınıza doğum günü için güzel bir şarkı besteleyebilirsiniz. Hatta bu şarkınızı kendi sesinizden videoya kaydedip bunu Youtube’da yayınlayabilirsiniz. Bu, kız arkadaşınız için muhteşem bir sürpriz olacaktır.
  • Kız Arkadaşınıza hangi hediyeyi seçerseniz seçin, bu hediyeyi mutlaka şık bir hediye kutusu içerisinde O’na sunmayı unutmayın.
  • Hediye kutusu üzerine kendi el yazınız ile romantik bir hediye notu iliştirmeyi kesinlikle ihmal etmeyin
  Karakalem Portre Resim Sürprizi
  Karakalem Portre Resim Sürprizi

  5-Adım-KARAKALEM PORTRE RESİM HEDİYESİ: Hediyem özel olsun, orijinal olsun ve kız arkadaşımın uzun yıllar unutamayacağı bir doğum günü hediyesi olsun diyorsanız, işte size şahane bir fırsat! Sevgilinize doğum gününde en etkileyici hediyelerden biri de, Kişiye Özel Karakalem Portre Resim Hediyesi.  Portre Resim Siparişi ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya TIKLAYIN!

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.