Kova Burcuna Ne Hediye Alınır?

Kova Burcuna Ne Hediye Alınır?

  KOVA BURCUNA NE HEDİYE ALINIR?
  Kişilik sahibi,özgün,entellüktüel ve renkli kişiliklere sahip olan kova burcu insanlarına,kendine özgü ve orjinal bir hediye seçmelisiniz.çünkü kova burcu insanları taklit etmeyi asla istemezler.Ve farklı diyebilecekleri bir hediye tercihinde bulunmalısınız.

  Son derece modern ve farklı olan kova kadını için:Her çeşit elektronik eşya;fotoğraf makinası,çok fonksiyonlu hesap makinası,mp3 çalarlar,çay ve kahveyi çok sevdiklerinden çok özel bakır semaver alamayı tercih edebilirsiniz.
  Gök yüzü ve uzaya meraklı,zekasını kullanmayı çok seven kova erkekleri içinse:Zeka oyunları,teleskop,bilgisayar oyunları,çok orjinal kül tablaları ya da purolar zevklerine hitap edicek hediyelerdir.
  Not:Eğer verdiğimiz hediye önerileri sizin burcunuza uymuyorsa, ne alakası var benim burcumla bu hediyelerin diyorsanız? Burçlara göre hediye seçen insanlar için daha önceden size alınan ve tam bana göre dediğiniz hediyeleri yorum yazarak paylaşırsanız seviniriz…

  2 YORUMLAR

  1. Ben bir kova kadini olarak,bana tarz ve daha once kimsede gormedigim kiyafetler alinmasini isterdim. veya bir kac parca kumas alinmasini ve bu sekilde kendime has tasarimlar ortaya cikarabilirdim. Ama ne yalan soyle.yim fotograf makinasi veya telefon beni cok daha mutlu ederdi 🙂

  2. Ben bi kova kadiniyim ve bence verilecek en guzel hediye ona olan tüm samimiyetinizle çok sevdiginizi soyleyin…
   Hediyeyi felan dert. Etmeyin eger ikizler veya terazi burcu erkegi iseniz işiniz çok kolay olacakk…

  Yorum Bırak