LED Mumlar ve Romantizm

LED Mumlar ve Romantizm

  Kesinlikle mum ışığı altında yapılacak her şey, çok daha özel ve değerli oluyor. Çünkü mum ışığı, insana yalnızlığını hatırlatıyor. nostaljik ve romantik duygularının kabarmasını sağlıyor. Mesela en etkileyici aşk mektupları veya en özel sevgi itirafları hatta başka bir örnek vermek gerekirse örneğin en korkunç hikayeler, loş mum alevi altında çok daha derinden etkileyici hale geliyor. Titrek şekilde yanan ve duvarlarda adeta ateşin dansı şeklinde yansıyan mum ışığı, sevgililer açısından da son derece sıcak ve romantik addedilir. Özellikle de gül yaprakları, kırmızı şarap, mum ışıkları ve karşınızda sevgiliniz varsa! Tüm romantik ritüeller içerisinde mum ışığı kesinlikle olmazsa olmazlardandır. Mum ışığı neden bu kadar etkileyici oluyor veya insanlar neden romantik anlarında mum ışığına gereksinim duyuyorlar? Bana göre mum alevi, insanın kendisi ile baş başa kalmasını ve bir yerde de yalnızlığını dinlemesini ifade ediyor.  Mum ışığı ile dünya sadece ışığın aydınlattığı alandan veya kişilerden ibaret oluyor. Mum ışığının yansımadığı karanlık şeylerse o an insanın umurunda bile olmuyor. Mum ışığı yine ortama kattığı loşluk etkisiyle, çirkin veya göze hoş gelmeyen tüm kusurları örtebiliyor.  Haliyle de sadece görmek istediklerinizi yani güzelliği ön plana taşıyor! Mum alevi eşliğinde olabilecek en güzel şeyse, yanınızda sadece sevgilinizin olması! Mum ışığı ve sevgili! İşte bu ikili yüzyıllardır çiftlerin en önemli romantik hayallerini süslüyor:) İşte bu yazımız, mum ışıkları ve romantik sürprizler üzerine minik bir yazı!

  Sevgilinize yapacağınız tüm güzel romantik sürprizlerde mum ışıklarından istifade edebilirsiniz. İster klasik mumlar; isterseniz de teknolojinin nimetlerinden biri olan kokusuz, dumansız ve rüzgarda sönmeyen LED Işıklı Mumlarla!

   Mum Işığı Altında Yıldönümü Kutlaması

  romantik mum ışığı
  romantik mum ışığı

  Konumuza giriş yaparken söylediğimiz gibi mum ışıklarıyla şahane romantik sürprizler yapabilirsiniz. Mesela yıl dönümünüzde yatak odanızı sil baştan mum ışıklarıyla aydınlatabilir ve eşinize inanılmaz güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

  Mum Işığında Romantik Evlilik Teklifi

  romantik mum ışıkları
  romantik mum ışıkları

  Sevgilinize evlilik teklifinizi loş mum ışıkları altında yaparak, Ona ret edemeyeceği en güzel evlilik tekliflerinden birini yapabilirsiniz.  Romantik bir müzik, güzel bir akşam yemeği, mum ışığı altında dans ve sevgilinizin önünde diz çökerek yapacağınız evlilik teklifiniz! İlişkinizin tarihi boyunca bu özel an sevgilinizin hafızasından asla çıkmayacaktır.

  Mum Işığı Altında Aşk Mektubu

  Romantik mum ışıkları
  Romantik mum ışıkları

  En etkileyici aşk mektuplarını binlerce yıldır mum ışığı altında yazıyorlar. Bence de aşk mektubu yazmak için mum ışığı başlı başına bir ilham kaynağıdır. Tarihsel süreç içerisinde (yaklaşık sekiz bin yıl) en güzel aşk mektupları veya en dokunaklı ayrılık mektupları hep mum ışığı altında yazıldı. Ben de şahsen insanoğlunun nesilden nesile geçen genetik bir hafızasının olduğuna inanıyorum. İnsanların hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının mum ışığı altında neden çok daha yüksek olduğunu binlerce yıllık süregelen ve genlerimize devredilen bu mirastan kaynaklandığını düşünüyorum. Sevgilinize yazacağınız en güzel şiirleri, en güzel besteleri veya en özel aşk mektuplarını mum ışığı altında daha da etkileyici yazabilirsiniz.

  Tealight LED Işıklı Mumlar

  Led Işıklı Mumlar
  Led Işıklı Mumlar

  Orijinal mumlar yandıklarında eşsiz bir ortam ve harikulade bir ambiyans sunarlar. Ancak gerçek mumların bazı tehlikeleri de yok değildir! Şöyle ki duman çıkartırlar, damladıkları yeri temizlemek kolay olmaz ve çok fazla olmasa da yangın riski taşırlar. Tıpkı gerçek mumlar gibi titrek bir ışık saçan ve pille çalışan LED Mumlar, gerçek mum alevinden farksız! Zahmetsiz bir şekilde evinizin her tarafını mum ışıklarıyla donatmak isterseniz, tealight mumlar şeklinde tasarlanmış olan Led’li Mumlar tam size göre.  Tealight Mum satın almak veya fiyatını öğrenmek için BU ADRESİ ziyaret edebilirsiniz.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak