Nostaljik Hediyelik Arabalar

Nostaljik Hediyelik Arabalar

  Merhabalar, bugünkü makalemiz de sizlere nostaljik araç tutkunlarına özel birbirinden kaliteli ve orijinal araba, vosvos, bisiklet ve tramvay modelleri tanıtacağız. Bildiğiniz üzere, antika araç koleksiyonu yapan insanların en büyük tutkusudur yeni ve farklı modellerde araçlar almak ve koleksiyonlarına katmak. Biz de hediyetavsiyeleri.com olarak hem koleksiyon tutkunlarını hem de evine ve ofisine dekoratif eşya alacak olan sizleri düşünerek, her gün yollarda görmüş olduğunuz o son model arabalar yerine, daha klasikleşmiş ürünlerden oluşan tamamı el yapımı nostaljik araba modellerini sizler için araştırdık. Yazımızın içerisinde Volkswogen’in klasikleşmiş aracı olan vosvos diye tabir edilen kaplumbağa arabalardan, 80’li ve 90’lı yılların hippi aracı olan vosvos minübüsleri, taksimin tünel hattaında hizmet veren o meşhur nostaljik tramvayı, motorsiklet tutkunlarına özel chopper motorları bulabileceksiniz. Her biri günümüzde efsaneleşmiş bu oyuncak arabalarla sevdiklerinize ister sevgililer gününde hediye edebilir, isterseniz de kendinizi şımartıp koleksiyonunuza yeni arabalar katabilirsiniz. İşte karşınızda dekoratif süs eşyası olarak ofis veya evinizi süsleyebileceğiniz birbirinden şık ve güzel nostaljik metal oyuncak arabalar.

  HEDİYELİK NOSTALJİK METAL ARABALAR

  sevgiliye_hediye_vosvos

  Detaylı İnceleme Sayfası

  1-SEVGİLİYE HEDİYE VOSVOS: Hadi bakalım! Vosvos yolcusu kalmasın:) İsminize özel olarak hazırlanacak Nostaljik Vosvos arabalarla erkek arkadaşınıza inanılmaz güzel bir sürpriz hediye hazırlatabilirsiniz. Lacivert ve pembe renkte adeta gelin arabası şeklinde süslenmiş olan Oyuncak Vosvos Arabaların plakasına isimleriniz yazılıyor. Eğer erkek arkadaşınız için Onu şımartacak Sevgililer Günü Hediyeleri içerisinde hem dekoratif, hem nostaljik hem de romantik bir armağan hazırlatmak istiyorsanız, Sevgililere Özel Vosvos Arabalar büyük bir ihtimal ilginizi çekecektir.

  nostaljik_metal_motosiklet

  Detaylı İnceleme Sayfası

  2-METAL NOSTALJİK OYUNCAK MOTOSİKLET: Antika otomobiller ve motosikletler özellikle klasik arabalara merakı olan erkekleri inanılmaz şekilde etkiler ve büyüler. Şayet Sizin de antika araçlara meraklı bir sevgiliniz veya erkek arkadaşınız varsa, İşte Size Ona hediye edebileceğiniz ve hediye olarak almaktan da inanılmaz şekilde keyif alacağı Dekoratif Nostaljik Mavi Motosiklet! Şahane bir tasarımı bulunan ve bulunduğu mekana ciddi anlamda dekoratif bir hava katacak olan şık nostaljik motosiklet, kusursuz bir el işçiliğiyle hazırlanmış! Motosiklet üzerinde bulunan tüm parçalar, tüm detaylar o kadar güzel, o kadar profesyonelce hazırlanmış ki, adeta gerçek bir motosikletin minyatür bir kopyası şeklinde. Hani küçük bir şey olmasa insanın üzerine atlayıp bir tur atmak isteyebileceği kadar orijinal:)

  nostaljik_vosvos_minibus

  Detaylı İnceleme Sayfası

  3-NOSTALJİK METAL MİNİBÜS: 1970’li yıllardaki hippi akımıyla ününe ün katan özgürlüğün simgesi Vosvos Minibüs, oyuncak versiyonuyla işte karşınızda. Tüm parçaları ve boyaması da dahil olmak üzere orijinal bir şekilde elle hazırlanan Nostaljik Vosvos’la Sevgilinizin ofisine harika bir dekoratif araba armağan edebilirsiniz.

  nostaljik_oyuncak_vosvos

  Detaylı İnceleme Sayfası

  4-EFSANE OTOMOBİL NOSTALJİK VOSVOS: Tüm zamanların en çok üretimi yapılan ve en beğenilen otomobili Volkswagen Beetle (Namı diyar Vosvos) 1960 Model oyuncak versiyonunyla bir kez daha aramızda. Yukarıda yer alan tüm diğer nostaljik metal arabalar gibi bu Vosvos da el yapımı bir şekilde hazırlandı. Üzerindeki tüm detayların kusursuz bir işçilikle ele alındağı Hediyelik Vosvos Oyuncak Araba, erkek arkadaşınıza sevgililer günü için en şirin hediyelerden biri olacak. Üstelik bu Vosvos metal arabanın üst tarafında (Surf tahtası kısmı) içerisine resim koyabileceğiniz 4 x4 cm. ölçülerinde mini de bir resim çerçevesi bulunuyor.

  dekoratif_nostaljik_tramvay

  Detaylı İnceleme Sayfası

  5-NOSTALJİK TAKSİM TRAMVAYI: Yılların eskitemediği ve nostaljik görüntüsüyle Taksim İstiklal Caddesinin göz bebeği Taksim Tünel Tramvayı, gerçeğini hiç aratmayacak şekilde mini minnacık haliyle işte karşınızda. Minnacık dediysek de aslında o kadar da küçük değil. 18 X 11 x 6 cm. ölçülerine sahip olan Taksim Tramvayı, ev-ofis dekorasyonunuza acayip derecede güzel bir hava katacak.

  nostaljik_mavi_bisiklet

  Detaylı İnceleme Sayfası

  6-NOSTALJİK METAL OYUNCAK – EL YAPIMI MAVİ BİSİKLET: İşte karşınızda görenleri çocukluk yıllarına, o hayallerin tavan yaptığı güzel yıllara geri götürecek Dekoratif Nostaljik Metal Mavi Bisiklet! İşte bu şahane oyuncakla masanıza harika bir hava, nostaljik bir görünüm katabilirsiniz. Tamamı el yapımı olarak hazırlanmış ve son derece orijinal bir görünüme sahip Dekoratif Nostaljik Metal Mavi Bisiklet, babanıza, öğretmeninize, erkek arkadaşınıza veya eşinize tüm özel günler için armağan edebileceğiniz harika bir nostaljik ürün.nostaljik_oyuncaklar

  Detaylı İnceleme Sayfası

  7-NOSTALJİK OYUNCAKLAR – EL YAPIMI SCOOTER: Metal malzemesi ve mükemmel el işçiliğyle hazırlanmış olan Dekoratif Nostaljik Metal Motosiklet, ev-ofis çalışma masanıza özel bir stil katıyor. Boyaması ve tüm parçaları %100 el yapımı olarak hazırlanmış olan Nostaljik Metal Scooter Oyuncak Motosiklet, motor sprolarına meraklı erkeklerin koleksiyonlarında bulundurmak isteyebilecekleri harika bir oyuncak!

  YORUM YOK

  Yorum Bırak