Özür Dileme Hediyeleri

Özür Dileme Hediyeleri

  ozur_hediyeleri
  Sevgiliden Özür Dileme

  Hiç şüphesiz ki aşk, insana dair diğer tüm özel duygular içerisinde en güzel olanıdır. Ancak bazen öyle anlar gelir bir de bakmışsınız ki, aşık olduğunuz, o çok sevdiğiniz ve tüm benliğinizle değer verdiğiniz insanı üzmüş ya da acayip derecede incitmişsinizdir. Elbette ki hata yapmak ya da genel anlamıyla yanlış yapmak insana mahsus olan şeyler! Çünkü hiçbirimiz mükemmel değiliz. Bu sebeple kimi zaman kontrolsüz bir şekilde öfkemize hakim olamayarak, kimi zaman sevgilimize karşı anlamsız bir kıskançlık göstererek ya da kimi zaman ise (bu tabirmizi hoş görün ama) “Eşşeklik yaparak” sevgilimizi kırabiliyoruz. Bu durumda önemli olan şey ise; yapılan bu hatayı bir şekilde telafi etmeye gayret etmek ya da sevgilimize karşı istemeyerek de olsa yaptığımız yanlışı gidermeye çalışmaktır. Elbette her hatanın da büyüğü ve küçüğü vardır. Yani eğer sevgilinize karşı çok ciddi bir kusurunuz olmuşsa bu durumda özür dilemek veya affınızı istemek fayda etmeyebilir. Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre, siz de sevgilinizden özür dilmenein yollarını araştırıyorsunuz demektir. Peki eğer bir şekilde sevgilinize karşı kusur işlediyseniz ve O’ndan özür dilemek istiyorsanız bunun kuru kuruya özür dilemekle mümkün olmayacağını biliyorsunuz değil mi? Yalnızca sözlerle ya da yazılarla özür dilemek yerine özrünüzü daha etkili bir biçimde göstermeye ne dersiniz? Mesela, sevgilinizden özür dilemek için O’na üzerinde Özür sözlerinizin yer alacağı romantik bir hediye vermek pek ala en güzel yollardan biridir. İşte siz değerli okurlarımıza bu yazımızda sevgilinizden etkili ve anlamlı bir biçimde özür dilemenizi sağlayacak birbirinden romantik özür hediyeleri seçtik! Aşağıda yer alan duygu yüklü hediyeler ile hem sevgilinize olan duygularınızı en güzel şekilde göstermiş olacak, hem de O’ndan en anlamlı ve en etkili bir şekilde özür dilemiş olacaksınız.

  Özür çikolatası
  Özür çikolatası

  KALP KUTUDA FOTOĞRAFLI ÇİKOLATALAR

  Bayan sevgilinizi bir şekilde bilerek veya bilmeyerek kırdıysanız, O’ndan özür dilemenizi kolaylaştıracak en güzel hediyelerden biri de, sevgilinizin ağzını çikolatalar ile tatlandırmaktır. Ancak bu öyle sıradan çikolatalarla değil, üzerinde size özel fotoğraf baskı bulunan kişiye özel çikolatalar ile…
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  Köpek gibi pişmanım konservesi
  Köpek gibi pişmanım konservesi

  KOPEK GİBİ PİŞMANIM KONSERVESİ
  “Son pişmanlık neye yarar” düşünmeyi bırakın. Çünkü sizi seven o güzel kalp sizi affettmeyi de bilir.  Önemli olan yaptığınız hatadan ders çıkarıp , özür dilemeyi bilmekte. Köpek gibi pişmanım konserve kutusuda özür dilemenin en sevimli ve en içten yolu. Üzerinde ağlayan köpek bulunan konserve içerisinde 24 adet aynı konserve tasarımı baskılı ve mesajlı 4×4 cm ebatlarında çikolata bulunmakta.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  Her Güne 365 Adet Aşk Mesajı Kutusu
  Her Güne 365 Adet Aşk Mesajı Kutusu

  HER GÜNE BİR ÖZEL BİR MESAJ KALP KUTUSU
  Kalbini kırdığınız insan herhangi bir olmadığı, sevgiliniz olduğu için, özür dileme yönteminiz de herhangi bir şekilde olamaz! Daha etkili, daha orijinal ve daha sevgili dolu bir özür dileme biçimi bulmalısınız. Mesela üzerinde sevgi sözcükleri bulunan, kalp kutu içerisinde 365 adet aşk mesajı bulunan bu kalp kutu sevgilinizden özür dilemek için harika sonuçlar verecektir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  Kişiye Özel Film Şeridi Yastık
  Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

  KİŞİYE ÖZEL FİLM ŞERİDİ YASTIK
  Öfke ve kızgınlık anında sevgilinizden özür dilemeye çalışmak beyhude bir çabadan öteye geçemez. Olayı hemen çözmek yerine biraz beklemede kalmak ya da sabırlı davranmak iyi olabilir. Mesela aradan bir kaç gün geçtikten sonra sevgilinize üzerinde ilişkinizin özetini anlatan 3 adet fotoğrafla hazırlanacak olan bu anlamlı yastığı hediye edebilirsiniz. Kişiye Özel Film Şeridi Yastık da yine en anlamlı özür hediyelerinden biri.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  Kişiye Özel Aşkpirin
  Kişiye Özel Aşkpirin

  KİŞİYE ÖZEL AŞKPİRİN
  Hatanın büyüklüğüne bağlı olarak seçilecek hediyeler de değişiklik gösterecektir. Eğer sevgilinizi ufak bir hatadan dolayı kırdıysanız işte O’nun kalbini geri kazanabileceğiniz eğlenceli ve güldüren özür dileme hediyesi! Kişiye Özel Aşkpirin ile sevgilinize esprili bir hediye vererek gönlünü pekala alabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  Ses Kaydeden Konuşan Güller
  Ses Kaydeden Konuşan Güller

  SES KAYDEDEN KONUŞAN GÜL
  Çiçekler bir bayandan özür dilemek için yararlanılabilecek en güzel hediyelerden biri! Eğer siz de kız arkadaşınızdan nasıl en etkili biçimde özür dileyebileceğinizin yollarını arıyorsanız, kırmızı gül en ideal seçenek! İçerisine kısa bir özür mesajınızı kaydedebileceğiniz Konuşan sesli güllere ne dersiniz? Sevgilinize güzel bir hediye sepeti hazırlayın içerisine de ses kaydeden konuşan güller koyabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye
  İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye

  İSTİRİDYE İÇİNDE GERÇEK İNCİ TANESİ GÜMÜŞ KOLYE 
  Keçi inadı olmadığı takdirde, erkeklerin kalbini kazanmak pek de zor değil. Ancak söz konusu kadınlardan özür dilemeye gelince durum içinden daha çıkılmaz bir hale geliyor. Ancak yapılan araştırmalar göstermiştir ki, öfkeli kadınların kalbini en iyi çiçekler ve takılar yumuşatıyor. İşte karşınızda akıl almaz güzellikte gerçek inci kolye! Üstelik oldukça hesaplı.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Duvar Saati
  Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Duvar Saati

  KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAF VE MESAJ BASKILI DUVAR SAATİ
  Üzerine özür dileme mesajınızı yazarak hazırlatabileceğiniz Kişiye özel bu duvar saati de yine sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı özür hediyelerinden biri. O’nunla birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafınızı seçin ve “Bir eşşeklik ettim beni affet” yazısıyla hediye edin. Kesinlikle çok etkili bir özür dileme yolu…
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin


  .

  diger_hediyeler

  YORUM YOK

  Yorum Bırak