Selçuk Erdem Karikatür Hediyeleri

Selçuk Erdem Karikatür Hediyeleri

  Selçuk Erdemin çok sevilen ve en popüler karikatürleri artık buldumbuldum.com vasıtasıyla  lisanslı olarak hediyelik eşya haline getirildi. Artık en sevdiğiniz Selçuk Erdem karikatürlerini; kupa bardaklara,mouse padlere,saatlere,bardak altlıklarına ve iphone telefonlarınızın kılıflarına bastırabileceksiniz. Espiriyi,mizahı seven  ve en önemlisi Selçuk Erdem hayranı arkadaşınıza,sevgilinize ya da eşinize alabileceğiniz bu hediyeler ile günlük hayatlarında da sürekli yüzlerini güldürmeye devam edeceksiniz.

  Selçuk Erdem Mousepadleri

  Artık her evde bilgisayar ve çalıştığımız yerde ve ofislerde de sürekli bilgisayar kullanıldığından, biz farkında dahi olmasak  en çok kullanılan eşyalardan birtanesi mouse padler olmuşlardır. Fakat sıradan mouse padler size çok sade ve sıkıcı mı geliyor? Eğer sizde sıkıcı mouse padlerde bilgisayarınızı kullanmak çok sıkıcı geliyorsa, Selçuk Erdem karikatürleriyle geleneksel mouse padlere bir renk ve eğlence gelecek.  Artık mouse padlerin üzerine selçuk erdemin istediğiniz karikatürünü bastırabilir ve iş başındayken yorulduğunuzda ,stresinizi en sevdiğiniz karikatürü okuyarak atabilirsiniz. Türkiye’nin en değerli karikatüristlerin birtanesi olan Selçuk Erdemin lisanslı bu ürünleri iş ortamınızın ve masanızın en eğlenceli ürünü olacak.

  mouse_padleri

  Selçuk Erdem Masaüstü Saatleri

  Her saate baktığınızda güleceğiniz bir saatinizin olmasını istermiydiniz? Düşünsenize iş yerinde saatin 5 olup çıkmasını bekliyorsunuz fakat beklerkende çok fazla sıkılmışsınız.  Birden selçuk erdemin en komik karikatürlerinden birtanesi üzerine baskı yapılmış saatinizi görüyorsunuz.  Karikatürünüze gülerken zamanın nasıl geçtiğinin farkında dahi olmazsınız. Selçuk erdemin hayranı bir arkadaşınıza çok esprili bir ofis hediyesi almayı düşünürseniz bu saatler tam size göre.

  selcuk_erdem_masa_saatleri

  Selçuk Erdem Kupa Bardakları

  Kupa bardaklar, hediye konusunda her zaman çok fazla tercih edilen hediyelik ürünlerden birtanesi olmuştur. Her ne kadar çok farklı tarzda bardak çeşidi olsada, üzerinde selçuk erdemin birbirinden komik karikatürlerinin olduğu bardaklar kadar espirili olamamışlardır. Hem sihirli bardak şeklinde hemde düz beyaz renkte satılan bu lisanslı kupa bardaklar ile sevgilinize hem komik hemde ilginç bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz.

  selcuk_erdem_kupa_bardak

  Selçuk Erdem İphone Kılıfları

  Sıradan iphone kılıfınızdan bıktıysanız ve değiştirmek istiyorsanız bu kılıflar tamda size göre. Türkiyenin en iyi karikatüristlerinden birtanesi olan selçuk erdem imzalı bu iphone 4,iphone4s ve iphone5 kılıfları sayesinde elinizi her telefona attığınızda kendinizi gülmekten alamayacaksınız. İphone telefonu olan ve karikatür okumayı seven sevdiklerinize ve yakın arkadaşlarınıza hediye arıyorsanız, bu kılıflar tam da aradığınız hediye.

  selcuk_erdem_iphone_kiliflari

  Selçuk Erdem Yapbozları

  Her zaman güldüren,güldürürken düşündüren ve aklınızdan kolaya kolay çıkmayan selçuk erdem karikatürleri aynı zamanda 99 parçalık puzzle olarakta üretiliyor. Espirinin ne olduğunu anlamanız için tüm yapbozu bitirmeniz gerekiyor bu yüzden biraz emek sarfetmeniz gerekiyor. Ne demişler kadınlar esprili erkeklerden hoşlanır, sizde bu kanıya katılıyorsanız sevdiceğinize bu yapbozu hediye edebilirsiniz. Bayanlar sizde üzülmeyin erkeklerde espirili bayanlardan hoşlanıyormuş 🙂

  selcuk_erdem_yapbozlari

  YORUM YOK

  Yorum Bırak