Seni Sevmenin 52 Nedeni Sürprizi

Seni Sevmenin 52 Nedeni Sürprizi

  Sevgilinize olan aşkınızı 52 farklı mesaj ile anlatmak istermisiniz? Eğer cevabınız evet ise; işte karşınızda seni sevmemin 52 nedeni defteri. Sevgilinize birçok kez “seni seviyorum”,hayatım ya da aşkım demişsinizdir. Hatta onu ne kadar çok sevdiğinizi belki binlerce kez telafuz etmişsinizdir. Fakat gel gelelim sevgiliniz size belli aralıklar ile ” beni neden seviyorsun” gibi cevaplaması zor bir soru geliyorsa, işte size bu soruya verilebilecek en güzel cevap. Genelde gecenin bir saati kafanız günün yorgunluğyla dolu iken karşı karşıya kaldığınız “beni neden seviyorsun?” sorusuna 52 farklı cevap vermek artık çok kolay. 52 adet iskambil kağıdı, bir adet kalem ve beyaz dosya kağıdı ile hem sevgilinize çok hoş sürpriz hazırlayabilir hemde sizi zorlayan o malum sorudan ilelebet kurtulmuş olursunuz:)

  seni_sevmenin_52_nedeni

  Seni Sevmemin 52 nedeni sürpriz kartları nasıl yapılır?

  Öncelikle gerekli malzemelerden bahsedersek;

  • 52 adet iskambil kağıdı
  • 1 adet kalem
  • birkaç sayfa dosya kağıdı
  • 2 adet dosyalık halkası
  • 1 adet delgeç

  Tüm malzemelerimiz hazır ise sıra geldi yapım aşamasına. En zor ve en can alıcı kısım sevgilinizi neden sevdiğinize dair 52 adet söz.  İster tüm sözleri kendiniz yazabilir , istersenizde google amcaya sorup birbirinden orjinal 52 farklı aşk mesajı bulup yazabilirsiniz. Sözleri bulduktan sonra ürünün hazırlanması zaten çok basit. Kağıtları iskambil kağıdı boyutlarında kesin. Rakamların olduğu yüzeylere yapıştırın. Dosya kağıdı tarafına mesajları yazın. Son olarak kartların kenarlarını delgeç ile delin ve yuvarlak halkalara geçirin. İşte bu kadar…

  seni_sevmenin_52_nedeni_surprizi

  Sözler konusunda nasıl şeyler yazacağınızı düşünüyorsanız; Öncelikle içten ve olun ve neden onu sevdiğinizi düşünün ilk aklınıza gelenleri not edin!  Sebepler aklınıza gelmeyebilir fakat aslında hep yaşadığınız şeyler olabilir. Örneğin; cep telefonunuza karışmıyordur onu seviyorsunuzdur, dışarı arkadaşlarınızla geç saatte çıkmanıza izin veriyordur onu seviyorsunuzdur, Dürüsttür,içten gülüyordur ya da hatalı olduğunda özür diliyordur o yüzden seviyorsunuzdur. Aslında sebepler çok basit bu yüzden detaylı düşünün ve sevgilinizin hoşuna gidebileceği şeyleri düşünüp yazmaya çalışın! Son olarak bazı kızlar bu kadar güzel bir hediye hazırlamanıza rağmen size “sadece 52 nedeni mi var benim sevmenin” diye trip atabilir hazırlıklı olun.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak