Sevgililer Günü İçin El Yapımı Hediye

Sevgililer Günü İçin El Yapımı Hediye

  Malumunuz yılbaşını daha yeni atlattık ve ardından hemen sevgililer günü geldi ve kapıyı çaldı.Tabiki yine ve yeniden sevgilime ne hediye alsam soruları gündemimize gelip oturdu. Fakat bu yazımda size öyle bir hediye önerisi yapacağım ki sevgiliniz sizin bu romantik düşünceniz karşısında ne yapacağını şaşıracak. Şimdi gelelim gerekli malzemelere, Bu önereceğim el yapımı hediye sadece bayanlar için geçerlidir şimdiden söyliyim. Bu yüzden romantik erkekler kulağınız dört açın ve beni iyice dinleyin.

  İlk olarak gerekli malzemelere gelelim.

  1-Elinde Kalp Taşıyan Peluş Ayıcık

  2-Kalbin içine Konulacak olan romantik bir şiir ya da maddi durumunuza göre pahalı yüzük ya da takı aksesuarları.

  3-İğne ve İplik

  Gelelim Sevgililer günü için Romantik hediyemizi hazırlamaya. İlk bakışta ayıcık peluş gibi görünen sıradan bir hediye olarak algılansada yazımın devamında ne kadar romantik bir hediye olduğunu görüceksiniz. Şimdi adım adım sıradan peluş ayıcık nasıl romantik bir hediye halini alıcak anlatmaya başlıyorum.

  İlk Adım: Şimdi Size önereceğim elinde kalp taşıyan peluş ayılardan sizin zevkinize uygun olan birtanesini satın almanız. İster internetten isterseniz çevrenizdeki yakın bir oyuncakçıdan alabilirsiniz. Fakat ben sizler için yapacağımız romantik hediye için en uygun 6 tanesini seçtim. İstediğinizi satın alarak hediye yapımına başlayabilirsiniz.

  kalpli_ayicik_1kalpli_ayicik_2kalpli_ayicik_3

  kalpli_ayicik_4kalpli_ayicik_5kalpli_ayicik_6

   

  bosluk

  İkinci Adım: Satın aldığınız peluş ayıcığın elinde tuttuğu kalbi dikiş yerlerinden dikkatlice sökün ve kalbi peluş ayıcıktan ayırın. Daha sonra kalbin içini açmanız gerekiyor bunun içinde kenarlarındaki dikiş kısımın biyerinden dikkatlice sökün ve küçük bir aralık sağlayın. Kalbin içerisine bir yüzük,romantik bir yazı,ya da sizin aklınıza ne gelen romantik ufak bir hediye yerleştirin.

  Üçüncü Adım: Kalbi dikiş izleri belli olmayacak şekilde tekrar dikin ve ayının eline orjinal hali gibi tutturun.ve sevgilinize sevgililer gününde verecek şekilde paketleme işlemini tamamlayın.

  Dördüncü Adım: İşte en önemli adım burası, Peluş ayıcığınızı hediye ettikten sonra kalbin içerisindeki hediyeyi hemen söylemeyin. Sevgilinize bir sonraki özel günü olan doğum gününde “sana verdiğim ayıcığın kalbini sök hediyen orda” diyebilirsiniz ya da sevgililer gününden birkaç gün önce hediyenizi verin tam 14 şubatta “kalbi sök ve gerçek hediyeni gör diyerek” sürprizinizi yapabilirsiniz…

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak