Sihirli Isıtıcılar

Sihirli Isıtıcılar

  Resimi Büyütmek için Tıklayın
  Vücudunuzdaki ağrıyan veya üşüyen kısımlarına ısınma imkanı veren bu sihirli ısıtıcılar, soğuk kış günlerinde her zaman yanınızda bulunduracağınız bir ürün. Çantanızda,aracınızda,seyahat ederken bile yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Peki bu sihirli ısıtıcı nasıl çalışır? bu ısıtıcıların içerisi özel bir sıvı ile doludur ve siz ihtiyaç duyduğunuzda içerisindeki metal tetikleyiciyi ufak bir parmak hareketiyle 5 dakika içerisinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Hediye olarak ise, kendinizin kullanıcağı gibi evinizdeki aile büyüklerinize,sabah okula giderken üşüyen çoçuklarınıza ve sıcağı seven tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  Sihirli Ayak Isıtıcı
  SİHİRLİ AYAK ISITICI
  Bu soğuk kış günlerinde ayaklarınız sürekli üşüyorsa ve keyfinize düşkün biriyseniz bu ayak ısıtıcaları tam size göre.  Gün boyunca ayakkabı içerisinde duran ayaklarınıza eve geldiğinizde masaj niteliğinde bir ürün.
  Sihirli Yüz Isıtıcı
  SİHİRLİ YÜZ ISITICI
  Arkasında bulunan cırtcırtları sayesinde yüze maske şeklinde takılabilmektedir. Soğuk havalarda sıcak pres ve ısınma imkanı sunar.Sürekli makyaj yapan biriyseniz ve yüzünüz çok gerginse bu sihirli ıstıcı ile yüzünüzün heryerine sıcaklığın vericeği rahatlığı  uygulayabilirsiniz.  Sihirli Büyük Kalp Isıtıcı
   SİHİRLİ BÜYÜK KALP ISITICI 
  18cm x 18 cm boyutlarında bu büyük kalp ısıtıcı ile  ağrıyan veya üşüyen vücudunuzun tüm Bölgelerine sıcak pres ve ısınma imkanı sunabilirsiniz. Ayrıca her zaman yanınızda, çantanızda, aracınızda, seyahate giderken bavulunuzda  rahatça taşıyabilirsiniz.
   

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak