Şirin El Yapımı Sayfa Yer İmleri

Şirin El Yapımı Sayfa Yer İmleri

  el_yapimi_yer_imleri_1Hadi hayırlısı. Uzun bir yaz tatilinden sonra yepyeni bir eğitim ve öğretim yılı başlamak üzere… Bu vesileyle tüm çocuklarımıza başarılı bir yıl diliyor Allah zihin açıklığı versin diyoruz! Bu yazımız da önerilen el yapımı hediye bir bakıma ucundan, kıyısından da olsa yeni ders yılıyla ilgili. Çünkü bu yazımızda sizlere aynı zamanda çocuklarınıza da hediye edebileceğiniz, kitap-defterlerinizi şirin gösterecek, en son nerede kaldığınızı kolaylıkla anlayabileceğiniz, minik ve son derece sevimli renkli ataş-düğmelerle hazırlanan, defter yer imi (yer tutucu) yapımından bahsediyoruz. Yapımı oldukça kolay olan, renkli ataşlar ve düğmelerle hazırlanan şirin defter yer imleri ile siz de örneğin ajandanızı, ödev notlarınızı ya da ders kitaplarınızı daha kullanılabilir hale getirebilirsiniz. O halde hazırsanız hemen başlayabiliriz.

  Bu Proje İçin Gerekli Malzemeler

  • Şimdi ilk olarak işe evinizde artık kullanmadığınız düğmeleri proje masanızın üzerinde döküp, içlerinden en şirin olanları seçmekle başlayacağız.
  • İstediğiniz sayıda renkli ataş
  • Sıcak Tutkal
  • Keçe

  el_yapimi_yer_imleri_2Gerekli malzemeleri temin ettikten sonra hemen uygulamaya geçebiliriz.

  el_yapimi_yer_imleri_3

  1. Adım:

  el_yapimi_yer_imleri_4

  İlk olarak kare şeklinde keseceğiniz küçük keçe parçası üzerine bir miktar sıcak tutkal sürüyoruz! Ardından da ataş ile düğmenin arkasında yer alan minik çıkıntıdan ataşımızı geçiriyor ve keçe tutkallı keçe kumaş üzerine yapıştırıyoruz.  Süper basit değil mi?:)))

  dugme_ile_yer_imi_yapimiYaratıcılığınızı kullanın ve istediğiniz renklerde capcanlı tasarımlar yapın! Bu arada El Yapımı Şirin Sayfa İmleri bayan sevgiliye hediye olabilecek küçük sürpriz armağanlardan biri! Belki aklından sevgilim için ufak ne gibi sürprizler yapabilirim diye ilgilenen çıkabilir diye bu ufak notu da iletmiş olalım!

  dugme_ile_yer_imi_yapimi_2

  Yaparken çok keyif alacağınıza ve şahane dakikalar geçireceğinize inandığımız El Yapımı Düğme Defter Tutucuya ait istediğiniz tasarımlarda çalışmalar yapabilirsiniz. Bir başka yazımızda görüşmek ümidiyle…

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak