Taze Aşıklara İlk Sevgililer Günü Hediyeleri

Taze Aşıklara İlk Sevgililer Günü Hediyeleri

  İlkler hiçbir zaman unutulmaz diye bir söz vardır! . 2016 yılının 14 şubatında kutlanacak olan sevgililer günü de biricik aşkınızla kutlayacağınız ilk özel gün ise önemi ve değeri oldukça yüksek olmalı. İşte bu yüzden sizde ilk sevgililer günü hediyenizi alırken ve araştırırken çok dikkatli ve titiz davranmak zorundasınız. Çünkü yeni başlamış bir ilişki ile yılların eskitemediği o uzatmalı sevgililerin birbirlerine alacakları hediyeler tamamen birbirinden farklıdır. İşte bizde bu makalemizde sevgililer gününe şunun şurasında 1 hafta kala taptaze aşıklara , sevgililerine alabilecekleri ilk sevgililer günü hediyeleri konusunda tavsiyelerde bulunacağız. Peki neden sevgiliye hediye seçimi bu kadar zor ve önemli ? Çünkü  yeni başlamış ilişkilerde çiftler birbirlerinin nelerden hoşlandıklarını ve neleri hediye almayı sevdiklerini çok kolayca kestiremezler. Örneğin takı ve aksesuar kullanmayı sevmeyen bir bayana küpe ya da bilezik almanız ,aldığınız hediyenin uzun yıllarca takı kutusunda kalacağından emin olmanız demektir. Ya da takım elbise giymeyen daha çok spor giyim tarzına sahip olan bir erkeğe kol düğmesi veya kravat iğnesi almak , alacağınız hediyenin ne denli manasız olduğunu bilmektir. Ayrıca son olarak ilk sevgililer günü hediyesi riski çok fazla kaldırmaz. Risk derecesi en düşük olan hediyeler her zaman ilk tercihiniz olmalıdır. Örneğin; çiçek ya da peluş oyuncaklar ilk sevgililer günü hediyesi olabilecek en bilindik ürünlerdir. Ya da kişiye özel hediye tercihi yapacaksanız; yastıklar,kupa bardaklar ve duvar saatleri alınabilecek en mantıklı seçeneklerdendir.  Lafı daha fazla uzatmadan 2016 yılı sevgililer gününde biricik sevgilinize alabileceğiniz risk katsayısı düşük fakat etkisi büyük ürünler ile sizleri baş başa bırakıyorum.

  nokta2

  14 Şubat Temalı kare yastık
  14 Şubat Temalı kare yastık

  SEVGİLİLER GÜNÜ TEMALI KARE YASTIK
  Sevgilinize ilk sevgililer gününüzü birbirinden farklı onlarca aşk sembolünün bulunduğu bir yastıkla anlatmak istermisiniz? O zaman biricik aşkınıza 40×40 cm ebatlarında bu kare yastığı alabilirsiniz. İçi tamamen boncuk elyaf ile doldurulmuş bu yastık sevgilinizin başını koyabileceği aşkınızın ilk yastığı olabilir.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  büyük boy aşıklar kar küresi
  büyük boy aşıklar kar küresi

  BÜYÜK BOY MÜZİK AŞIK ÇİFTLER KAR KÜRESİ
  Sevgililerin birbirlerine aldıkları ilk hediyeler arasında çiçekler,peluş ayıcıklar ve kar küreleri bulunur. Bu yüzden kar küresi almanız ilk sevgililer gününüzde riskten uzak durup, onu etkilemek için birebir. Geçmiş yılların verilerine bakıldığında da sevgililer gününde çiftlerin hediye alışverişlerinde kar kürelerinin tercih edilmesi azımsanmıyacak derece fazla. Bu yüzden bu aşık çiftlerden oluşan hem müzikli hemde ışıklı kar küresini satın alabilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  sevgililer gününe özel çakmak
  sevgililer gününe özel çakmak

  SEVGİLİLER GÜNÜ HATIRASI ÇAKMAK
  Sigara kullanan birisi mutlaka yanında çakmak taşır. Bu veriye dayanarak ve yine risk katsayısını düşünerek hem kullanışlı hemde sevgilinizin yanından ayırmayacağı bir hediye almak isterseniz , kişiye özel çakmakları tercih edebilirsiniz.  4.5×7.5 cm ebatlarında ve üzerine bir adet fotoğraf , bir adet mesaj ve bir adet tarih yazdırabileceğiniz bu çakmak süblimasyon baskı tekniğiyle yapıldığından yıpranmadan uzun yıllar boyunca kullanılabilir.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Sevgiliye ilk hediye mousepad
  Sevgiliye ilk hediye mousepad

  SEVGİLİLERE ÖZEL MOUSEPAD
  Son 20-30 yılın en çok kullanılan aygıtlarındandır bilgisayarlar! Özellikle internet ağının bu denli büyümesiyle artık hemen hemen herkes bilgisayar olmadan yaşayamıyor. O zaman bu kadar çok kullanılan bir cihaz için sevgililer gününde neden sevgilinize mouse’unu kolayca kullanabileceği özel tasarıma sahip bir mousepad hediye etmiyorsunuz? 23×20 cm ölçülerindeki bu mousepad sevgilinizin gün içerisinde en çok kullanabileceği eşyası olacağından emin olabilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Film şeridi çikolata kavanozu
  Film şeridi çikolata kavanozu

  FİLM ŞERİDİ ÇİKOLATA KAVANOZU
  Çikolataya hangi kadın “hayır” diyebilir ki? Eee ozaman hiç düşünmenize gerek yok! Cam kavanozun şıklığı ve özel tasarımıyla buluşan tamamı film şeridi şeklindeki fotoğraf baskılı özel kağıtlara sarılmış bu çikolata kavanozu tam size göre. İster ilk , isterse 10. sevgililer günü hediyeniz olsun her zaman tercih edilebilecek bu kavanozu 2016 yılında kesinlikle es geçmeyin! Her çikolata özel olarak parlak kağıtlara sarılmaktadır. Kavanoz içerisinde toplam 24 adet mabel marka 4x4cm ebatlarında kare çikolatalar bulunmaktadır.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Kişiye özel aşıklar kanvas
  Kişiye özel aşıklar kanvas

  YENİ AŞIKLARA ÖZEL KANVAS TABLO
  Aşk, acıların, hüzünlerin ve mutlulukların olduğu uzun bir macera. Her ne kadar yazımızın başlığı yeni aşıklara özel ilk sevgililer günü hediyesi olsada, o kısacık ilişkinizin film şeridi niteliğinde olduğuna inanıyorsanız, ilişkinizin başladığı tarihi, isimlerinizi ve 3 adet fotoğrafı üzerine bastırabileceğiniz bu kanvas tablo tam da sizin aradığınız hediye.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  sevgililer gününe özel duvar saati
  sevgililer gününe özel duvar saati

  SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL AŞKIMIZ DUVAR SAATİ
  Yeni bir ilişkiniz de olsa biricik aşkınız ile geçirdiğiniz her saniyenin , geçirdiğiniz en güzel vakitler olduğunu düşünüyor ve onu her dakika görmek için elinizde ve avucunuzda ne olsa vermeye razıysanız, işte sevgilinizi her dakika görebileceğiniz bir duvar saati. Üzerine 2 adet fotoğraf ve sevgililer gününe özel mesajınızı bastırabileceğiniz bu duvar saatini 14 şubat 2016 Pazar günü aşkınıza hediye edebilirsiniz.  27 cm çapındaki bu duvar saati romantik olduğu kadar anlamlı da bir hediye.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  sevgililer gününe özel kitap ayracı
  sevgililer gününe özel kitap ayracı

  SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL KİTAP AYRACI
  Bol bol kitap okuyan bir erkek arkadaşınız ya da kız arkadaşınız var ise; hem bütçenizi zorlamayacak hemde anlamlı bir hediye düşüncesi içindeyseniz, sevgililer gününe özel pembe renk kalpler ile tasarlanmış bu kitap ayracı tam aradığınız şey! Artık biricik aşkınız her kitap okumaya ara verdiğinde üzerinde sizin mesajınızın ve isimlerinizin olduğu kitap ayracını kullanıp , aşkınızı her daim canlı kalmasını sağlayacak…
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Yılın çifti plaket
  Yılın çifti plaket

  KİŞİYE ÖZEL YILIN ROMANTİK ÇİFTİ PLAKETİ
  Muhtemelen bu yazımızı okuduğunuza göre, yeni bir ilişkiye başlamış ve aşkınıza nasıl bir hediye alacağınız yönünde kararsızlıklar yaşıyorsunuzdur. O zaman ilişkinizin başladığı tarihten , sevgililer gününe kadar sürekli yukarı doğru ivmelenen aşkınızın ve size her fırsat bulduğunda ufak sürprizler yapan sevgilinizi ödüllendirmenin vakti geldi! 2 fotoğraf ve istediğiniz ödül konuşmasını yazdırabileceğiniz yılın çifti plaketi ile aşkınızın gurur abidesi biricik sevgilinizi ödüllendirebilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Ahşap zeminli love kare masa saati
  Ahşap zeminli love kare masa saati

  KİŞİYE ÖZEL AŞK KARE MASA SAATİ
  Masa başı ofis çalışanlarının masalarında olmazsa olmazlarındandır masa saatleri.  O halde sizinde sevgiliniz bir ofis çalışanıysa her saate baktığında ,arka planın da firma logosu bulunan sıkı saatler yerine sizin aşkınızı simgeleyen fotoğraflar ve mesajlar görse daha etkileyici olmaz mıydı? O zaman tüm şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken , arkası ahşap görünüme sahip , hem tarih,hem isim hemde fotoğraf bastırabileceğiniz bu masa saati ilk sevgililer günü hediyesi olmaya aday.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  karakterli erkek kare yastık
  karakterli erkek kare yastık

  ERKEKLERE ÖZEL KARAKTER YANSITAN YASTIK
  Erkeğe hediye seçenekleri dendiğinde maalesef iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar az sayıda! Fakat bu yastık o sıradan gömlek,cüzdan,ayakkabı ve kol düğmesi gibi sıradan değil!  Sevgilinizin tam 7 farklı muhteşem özelliğini üzerinde barındıran çok özel bir yastık.  Sevgilinizin en göze batan özelliklerini üzerine yazabileceğiniz bu karakterli yastık ile aşkınızı sevgililer gününde yüceltebilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  sevgililer gününe özel resim çerçevesi
  sevgililer gününe özel resim çerçevesi

  SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL RESİM ÇERÇEVESİ
  İlk sevgililer gününüzde biricik sevgilinize aşkın , mutluluğun ve romantizmin resmini hediye etmeye ne dersiniz?  Bunun için sevgilinize birlikte çekildiğiniz içinde gülümse,aşk ve romantizm bulunan bir fotoğrafa ve yanda gördüğünüz fotoğraf çerçevesine sahip olmak.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  sevgililere özel defter
  sevgililere özel defter

  SEVGİLİLERE ÖZEL AHŞAP AŞK DEFTERİ
  İster yeni ,ister uzun bir ilişkiye sahip olun hemen hemen herkesin paylaşıp yazabileceği bir kaç anısı mutlaka vardır. Sizde sevgilinizle beraberken birlikte geçirdiğiniz o güzel anıları ve paylaşımları not edebileceğiniz bir defter satın alıp, içini doldurduktan sonra hediye etmeye ne dersiniz? Hem tamamiyle size ait bir hediye hemde sonsuza dek kalıcı. Defter seçiminizi yaparken sıradan defterler yerine tamamen aşıklara özel tasarlanmış ahşap defterin satış sayfasını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  sevgililere özel 2li vosvos
  sevgililere özel 2li vosvos

  KİŞİYE ÖZEL İKİLİ VOSVOS ARABA
  Son zamanların en popüler ve en sempatik ürünü olan Volkswagen mini arabalar ile sizde sevgilinize bu yıl şirin mi şirin, özel mi özel bir hediye vermeye ne dersiniz? 1945 yılında piyasa giren kaplumbağa otomobil olarakte bilinen bu araçların plakalarına istediğiniz iki ismi yazdırabilirsiniz. Pembe ve mavi renklerde çift halinde satılan bu sevimli araçları sevgililer gününde sevgilisine dekoratif bir hediye arayanlar satın alıp hediye edebilir.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Sevimli Ayıcığın 100 mesajı var
  Sevimli Ayıcığın 100 mesajı var

  SEVİMLİ AYICIĞIN 100 MESAJI VAR KUTUSU
  Kıskanç, hırçın ve  inat fakat bi okadar da temiz kalpli , yufka yürekli ve çocuk ruhlu betimlemeleri size sevgilinizi anımsatıyorsa ;  işte siz o kişiye aşıksınız demektir. İşte sizde bu sevimli ve sempatik kıza şirim mi şirin ayıcığın elinde tuttuğu kutu içerisindeki 100 farklı mesaj ile bir sürpriz yapabilirsiniz. Kutu içeriğinde 100 adet farklı aşk mesajı ve 2 adet lezzetli kalp çikolata bulunmaktadır.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Sıcak Kalpler
  Sıcak Kalpler

  ELLERİNİZİ ISITACAK SICAK KALPLER
  2016 yılında ülkemizi soğuk hava bir türlü terketmek bilmiyor. Kış aylarının bu denli çetin ve uzun geçtiği bu yılın şubat ayında sevgilinizin ellerini düşünecek bir ürün var! Ortasındaki çıtçıt düğmeye basıldığında bir el sobası gibi ısınan bu kalp, sevgilinizin üşüyen ellerini her daim sıcak tutacak bir ürün.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Taba renk erkek cüzdan
  Taba renk erkek cüzdan

  TABA RENK ERKEK CÜZDAN
  Erkek sevgiliye hediye konusunda yazımızın ortalarında da dediğimiz gibi iki elin on parmağını geçmeyecek kadar az. Hatta cüzdan ürününü de sıradan ürünler arasında gösterip daha farklı bir ürüne teşvik etmiştik sizi. Fakat bu cüzdan o sıradan cüzdanlardan değil. Üzerine isim baş harfi ve isim soyisim yazılan türde tamamen kişiye özel bir cüzdan. Sevgilinizin cüzdanının eskidiğini ve yenilemenin vaktinin geldiğini düşünüyorsanız 89,90 fiyat etiketine sahip bu özel tasarım taba renk cüzdanı tercih edebilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Adını buğulu camlara yazdım sertifika
  Adını buğulu camlara yazdım sertifika

  ADINI BUĞULU CAMLARA YAZDIM SERTİFİKASI
  Sıcak ve soğuk dengesizliği ile evin camları buğulandığında hemen hemen herkes o buğulu camlara bir sembol ya da isim yazmıştır. Fakat o yazılanların bir kaç dakika sonra akıp gideceğini bile bile yazmıştık o kalp içindeki sevdamızın harflerini. Fakat artık bu sertifika ile  buğulu camlara yazılan hiçbir sevda akıp gitmeyecek.  Sevgilinize ilk sevgililer günü hediyesi olarak hem enteresan hemde romantik bir hediye vermeyi düşünüyorsanız adını buğulu camlara yazdım sertifikası tamda size göre…
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  YORUM YOK

  Yorum Bırak