Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?

Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?

  TERAZİ BURCUNA NE HEDİYE ALINIR?
  Estetik,zarif ve güzel olan herşeyi beğenen terazi burçlarına hediye alınacaksa,egzotik eşyalar satan bir dükkanın ya da zarif eşyaların bulunduğu mağazaları gezmenizde fayda var.Aslında bu burç grubunda olan insanlara hediye seçmek çokta kolay değildir, aldığınız şeyleri beğenmiş gibi gözüküp nezaketle alsa da lüks ve pahalı hediyeleri ilk sırada tercih etmişlerdir.
  Güzelliğine düşkün zarif terazi kadınları için:Şık bir şal,atkı,bere,gümüş takılar,renkli makyaj malzemeleri,bakım kremleri,yasemin çiçeği ve pahalı bir yurt dışı seyahatinebayılırlar tabi her güzel şeyin maddiyatıda okadar güzeldir:)

  Ürüne Gitmek için Tıklayın
  Ürüne Gitmek için Tıklayın
  Ürünlere Gitmek için Tıklayın
  Sosyal hayatı seven,hareketli terazi erkeği için:Kaliteli giyim eşyaları,Deri kemerler,mp3 Player,sevdiği müzik grubunun dvd’si ya da şık bir dolma kalemhediye edebilirsiniz.

  Ürüne Gitmek İçin Tıklayın
  Ürüne Gitmek için Tıklayın
  Ürüne Gitmek için Tıklayın

  Not:Eğer verdiğimiz hediye önerileri sizin burcunuza uymuyorsa, ne alakası var benim burcumla bu hediyelerin diyorsanız? Burçlara göre hediye seçen insanlar için daha önceden size alınan ve tam bana göre dediğiniz hediyeleri yorum yazarak paylaşırsanız seviniriz…

  1 YORUM

  1. terazi burcu sanat aşığıdır.Ayrıca başlı başına kendisi de zaten çok yeteneklidir.Terazi burcu sanatsal olan herşeyi sever ve beğenir.Ama özellikle el yapımı hediyeler daha çok hoşuna gider.Üfleme camdan yapılmış süsler,takılar.Özel yapım ayna.El yapımı ahşap maket arabalr.

  Yorum Bırak