Yeni Ev Hediyeleri

Yeni Ev Hediyeleri

  Ev hediyeleri, hediye kategorileri içerisinde çeşitliliği ve seçenek yelpazesi en bol hediye grubudur. Hal böyle olunca ev hediyesi olarak herşey insanın aklına gelebilir. Geleneklerimize göre de yeni bir ev almış kişiye çam sakızı çoban armağanı bir hediye götürmek boynumuzun borcu olarak görülmektedir. Bizde bu konuda çevrenizde yeni ev sahibi olmuş yakın dostlarınıza ya da akrabalarınıza hediye olarak götürebileceğiniz en doğru hediyeleri araştırdık. Araştırmamıza geçmeden önce bu zamana kadar ev hediyesi olarak hep mutfak eşyaları ve dekoratif süs eşyaları bu ürünlerin başını çekmektedir.  Fakat ben bu konuda çok sığ düşünmeyenlerdenim ve bu zamana kadar önerdiğim hediyelerde genel olarak ilginç,sıradışı ve bu  yüzyıla uygun geneleksel olmayan hediyelerdir.  Sizin şu sorularınızı duyar gibiyim : Peki ev hediyesi olarak ne alınabilir?, En orjinal ve en ilginç ev hediyeleri nelerdir? Sizi daha fazla merak ettirmeden yeni ev alan yakınlarınıza alabileceğiniz ev hediye fikirlerimi paylaşacağım.

  Yeni Ev Hediyesi Mutfak Gereçleri

  Eğer yeni evlenmiş ya da yeni ev sahibi olmuş bir yakınınıza mutfak gereçleri alacaksanız, Kesinlikle robot,tost makinası,mikrodalga fırın tarzında beyaz eşya ürünler almayınız, çünkü yeni evlenmiş bir çiftin evinde bunlar zaten vardır. Bunun için ufak çaplı hem dekoratik hemde sıradışı mutfak gereçlerini tercih etmenizde fayda var.  Şimdi önereceğim ürünler yeni ev hediyesi aldığınız çifti hem şaşırtacak hemde günlük yaşantılarında kullanabilecekleri tarzda hediyeler. Buyrun önerilerime:

  tava_duvar_saatisihirli_sise_tutucupratik_uzanma_aleti

  kirpi_kurdanlikkaktus_kurdanlikdublor_yumurta

  boksor_firin_eldiveisicak_kalp_tutucutencere_altligi

   

  bosluk

  Yeni Ev Hediyesi Dekoratif Ürünler

  Eğer dekoratif bir ev hediyesi almayı düşünürseniz, ilk başta hediye alacağınız kişinin zevkini,oturduğu evin duvar boyasını,eşyalarının rengini ve oturma gruplarının tarzını bilmelisiniz. Eğer bu saydığım kriterleri bilmiyorsanız, Risk taşımayan ufak bibloları ve küçük dekoratif eşyaları satın alabilirsiniz. İşte yüzlerce ürün arasından seçtiğim ilginç ve sıradışı dekoratik ev hediyeleri.

  uzaktan_kumdanli_mumsemsiyelikpara_canagi

  oksuren_kullukkumanda_organizatoruisinan_adam_mumluk

  iki_yuzlu_paspasel_mumlukcerceveli_saatler

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak