Yılbaşı Sepetinizi Kendiniz Yapın

Yılbaşı Sepetinizi Kendiniz Yapın

  Yılbaşıların vazgeçilmez hediyelerinden birisidir, yılbaşı sepetleri. Yılbaşı sepeti dendiğinde de içerisinde alkollu ya da alkolsuz içeceklerin, çerezlerin,cipslerin olduğu kocaman bir sepet gelir. fakat biz bu yazımızda yılbaşı sepetlerine farklı bir boyut getirerek çok farklı yılbaşı sepeti nasıl yapılır ve içerisine neler konur onları inceliyeceğiz.Eğer sizde bu yılbaşında sevdiklerinize çok ilginç bir yılbaşı sepeti yapmayı planlıyorsanız , içerisine neler konulucağından tutunda evdeki imkanlarla nasıl kutu yapılır öğreniceksiniz.

  İlk olarak yılbaşında kime nasıl bir kutu yapıcağınıza karar vermelisiniz.

  • Eğer yapıcağınız ilginç yılbaşı kutusu sevgilinize ise ona göre hediyeler tercih etmelisiniz,
  • Ya da Yapıcağınız kutu iş arkadaşınıza ya da aile bireylerinden birine ise ona göre hediyeleri seçmelisiniz.

  İlk olarak evde bulabilceğiniz bir ayakkabı kutusunu yılbaşına özel kaplama kağıtlarla kaplıyarak o güne özel hale getirmelisiniz ya da internetten yılbaşına özel temalı boş kutu satın alabilirsiniz.

  Sıra geldi yılbaşı kutumuza koyabilceğimiz ilginç ürünlere. genellikle ucuz olanları tercih ettim ki çok fazla ürün koyup daha dolu bir kutu yapmanız için. ürünlerin fiyatları genelde 5 ile 10 lira arasında, en az 10 hediye koymanız idealdir. bu hem kutunuzu dopdolu göstericek hemde ilginç ürünlerle dolu bir kutu olduğunu kanıtlayacaktır. İşte benim önerilerim:

      

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.