%90’a varan indirimlerle hediye

%90’a varan indirimlerle hediye

  markafoni

  Türkiye’ye online alışverişi getiren markalardan biri olan markafoni, dünyaca ünlü kendini kanıtlamış seçkin markaların ürünlerini %90 a varan indirimlerle sunuyor.
  Bu ürünler arasında giyim,ayakkabı,aksesuar,kozmetik ürünleri gibi daha birçok farklı kategoride ürünleri çok yüksek indirim oranlarıyla satışını sağlıyor.
  Fakat bu kampanyaları 2 ile 5 günlüğüne düzenlediği renkli kampanyalar ile üyelerine kaçırmamaları gereken indirimi ve fırsatı sunuyor.
  Sevdiklerinize çok yüksek indirim oranlarıyla çok iyi kalitede seçkin markaların ürünlerini hediye olarak almak istiyorsanız. markafoninin bu fırsatlarını kaçırmayın.

  morhipo

  Boyner grubunun online alışveriş ağına kattığı yepyeni sitelerden bir diğeri morhipo.com , limango ve markafoniden sonra bu sektöre daha birçok seçkin markaların ürünlerini yüksek oranda indirimlerle soluk getirmiş gibi gözüküyor. seçkin markalardan örnek vermek gerekirse: jack jones,lacoste,puma,adidas,colins,beymen,polo,nike gibi daha sayamadığım birçok ünlü ve kaliteli markaların ürünlerinin fırsatlarını bulabilirsiniz ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  zizigo 

  365 gün iade konseptinin uygulandığı ilk online ayakkabı mağazası. Markafoni , Limango ve Morhipodan kendini ayıran tek özelliği sadece yüzeklerce ünlü markanın binlerce ayakkabısından oluşan bir alışveriş sitesi olması.Sevgilinize veya sevdiklerinize ayakkabı hediye etmek istiyorsanız birçok ayakkabı markasının bulunduğu zizigo tam size göre.

  Limango

  Üst düzey ve kaliteli markaların ürünlerini aynı markafoni gibi avantajlı fiyatlara sunan bir diğer site limango: tekstil ürünleri başta olmak üzere , ev eşyaları,aksesuarlar,ihtiyacınız olan birçok ürün yelpazesine sahip. 2 ile 5 günlük kampanya süresi boyunca üyelerine %90′ a kadar indirime girmiş seçkin ürünlerin satışı yapmaktadır.


  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.